Mans grozs

Aizvērt

Internetveikala lietošanas palīgs

Internetveikala lietošanas palīgs
Pievienots

Priecājamies, ka esi nokļuvis mūsu internetveikalā!

Pastāstīšu Tev nedaudz par to, kā tas ir uzbūvēts, lai Tev būtu vieglāk atrast nepieciešamo.

Ja esi nonācis mūsu internetveikalā un vienkārši vēlies “pastaigāt” pa veikalu – visērtāk sākt ar sākumlapas apskatīšanu, te esam izcēluši mūsu populārākās preču grupas, spied uz DYNASTY logo un sāc.

Tad iepazīsties ar lapas augšējā malā redzamām sadaļām (sadaļas redzamas, nospiežot trīs horizontālās svītras, kuras atrodamas lapas augšējā kreisajā stūrī), par to izkārtojumu lasi zemāk, zem virsraksta "KATEGORIJAS".

PROFESIONĀLS PIRCĒJS

Ja mūsu internetveikalā precīzi zini, ko meklē – lapas augšējā labajā stūrī redzēsi palielināmā stikla ikonu – spied uz tās un ailītē “ko vēlies atrast” raksti preces artikulu vai atslēgas vārdu. Ja nevari atrast meklēto – raksti uz web@dynasty.lv un mēs Tev palīdzēsim.

NOZARES SPECIĀLISTIEM

Ja esi nonācis mūsu mājaslapā, lai uzzinātu par mūsu preču klāstu nozares speciālistiem:  Estētiskās medicīnas iekārtām, mēbelēm un aprīkojumu, slingiem vai manikīra un pedikīra iekārtām, tad atver sākumlapu (to ērti vari izdarīt, nospiežot uz DYNASTY logo, kuru atradīsi lapas augšā) un dodies uz sākumlapas lejas daļu, kur redzēsi uzrakstu “nozares speciālistiem”. Zem tā izvēlies to preču kategoriju, kura Tevi interesē. 

SĀKT NO SĀKUMA

 Ja kādā mirklī apmaldies lapā un vēlies visu sākt no sākuma - lapas augšā vienmēr atradīsi DYNASTY logo, spied uz tā un Tu atgriezīsies sākumlapā. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

KATEGORIJAS

Atverot sākumlapu, lapas augšējā kreisajā stūrī redzēsi trīs svītriņas, uzspiežot uz tām, lapas kreisajā malā ieraudzīsi mājas lapas kategorijas, kuras sadalaītas šādas sadaļas:

 • KOSMĒTIKA
 • MANIKĪRAM UN PODOLOĢIJAI
 • APAKŠVEĻA
 • KOMPRESIJAS APĢĒRBS
 • ORTOZES, BANDĀŽAS, ATBALSTI
 • APAVI
 • SPILVENI
 • VINGROŠANAI UN REHABILITĀCIJAI
 • SLINGI MEDICĪNAI UN SPORTAM
 • ZĪMOLI
 • ĶERMENIS
 • PAR MUMS

Šīs sadaļas ir izveidotas tā, lai pēc dažādiem kritērijiem varētu apskatīt tieši tās preces, kuras Tevi interesē. Pastāstīšu par katru sadaļu atsevišķi. 

KOSMĒTIKA

Mēs piedāvājam plašu kosmētikas preču klāstu, tādēļ šo sadaļu izveidojām tā, lai Tev nebūtu jāapskata viss mūsu sortiments pirms atrodi sev nepieciešamo. Attiecīgi – ir iespēja atlasīt preces pēc ķermeņa daļas, kurai tie ir paredzēti (kājām, rokām, nagiem, sejai, matiem vai ķermenim). Vēl viena iespēja - izvēlēties kosmētiku pēc indikācijas, produktu līnijas nosaukuma vai apskatīt preces, kuras paredzētas profesionālam darbam. Atsevišķā kategorijā atradīsi visus vienreizlietojamos materiālus – vatītes, salvetes u.c.

MANIKĪRAM & PODOLOĢIJAI

Šī sadaļa paskaidro pati sevi – sešās kategorijās atradīsi visu, kas nepieciešams kāju un roku veselībai, skaistumam.

APAKŠVEĻA

Šis ir jaunums DYNASTY veikalos - zīmola ANITA apakšveļa grūtniecēm un jaunajām māmiņām. 

KOMPRESIJAS APĢĒRBS

Šeit atradīsi kompresijas zeķes un zeķubikses, kā arī kompresijas apģērbu sportam.

ORTOZES, BANDĀŽAS UN ATBALSTI

Šeit atradīsi ortozes, bandāžas un atbalstus - spied uz mazās bultiņas un izvēlies ķermeņa daļu, kura Tev interesē vai spied uz uzraksta "ORTOZES, BANDĀŽAS UN ATBALSTI" un apskati visu piedāvājumu.

APAVI

Šeit redzēsi apavus darbam, ikdienai, sievietēm, vīriešiem un bērniem. 

SPILVENI

Šajā sadaļā atradīsi ērtākos spilvenus kvalitatīvam miegam. 

VINGROŠANAI UN REHABILITĀCIJAI

Šajā sadaļā atradīsi dažādas vingrošanas bumbas, paklājiņus, mastikas un citas noderīgas preces vingrošanai un rehabilitācijai. 

SLINGI MEDICĪNAI UN SPORTAM

Zīmola REDCORD preču klāsts, kā arī informācija par tuvākajiem REDCORD NEURAC 1 un NEURAC 2 kursiem. 

ZĪMOLI

Šī sadaļa Tev palīdzēs atrast preci, ja zini savus iecienītākos zīmolus. Nospied uz vārda “ZĪMOLI” un redzēsi sarakstu, izvēlies to, kurš Tevi interesē un apskati visas šī zīmola preces.

ĶERMENIS

Sadaļa paredzēta, piemēram, situācijai, kad zini, ka vēlies parūpēties par savām kājām, bet īsti nevari saprast, kurš produkts būtu nepieciešams. Šajā gadījumā izvēlies ķermeņa daļu un apskati visas preču grupas, kuras var izmantot konkrētai vajadzībai.

PAR MUMS

Šajā sadaļā atradīsi mūsu veikalu adreses, to darba laikus un citus noderīgus kontaktus. Atradīsi aktuālos seminārus un turpat arī vari tiem reģistrēties.

Sadaļā elektroniskais katalogs redzēsi tos produktus, kuri dzīvo mūsu drukātajā katalogā.

Ja Tev nepieciešami servisa pakalpojumi – aizpildi anketu sadaļā “serviss”. Mūsu meistars ar Tevi sazināsies, cik ātri vien iespējams.

Kā arī šeit atradīsi mūsu blogu, kurā redzēsi aktuālākos rakstus par tēmām, kuras svarīgas.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 Ja vēlies, ko ieteikt vai varam Tev kā palīdzēt – raksti uz web@dynasty.lv !

 

 

Čau!

Pievienojies mūsu jaunumu saņēmējiem