Apmācības fizioterapeitiem - mācību kurss "Neurac 1" 23.,24. un 30.martā

Publicēts: Semināri Datums: 2019-02-11 Komentāri: 0

 

APMĀCĪBAS FIZIOTERAPEITIEM - JAUNAS, PROGRESĪVAS FIZIOTERAPIJAS METODES APGŪŠANAI UN KVALIFIKĀCIJAS CELŠANAI.

Sertifikāts un kredītpunkti
Apgūstot Slinga terapiju un beidzot NEURAC mācību kursu, tiek piešķirts Norvēģijā izdots un starptautiski atzīts sertifikāts, kas apliecina Slinga terapeita kvalifikāciju , kā arī tiek piešķirti 24 kredītpunkti par 3 dienu mācībām.

SIA Dinastija organizē NEURAC TERAPIJAS trīs dienu mācību kursu NEURAC 1, kas notiks:  23.,24. un 30.martā

 

Mācību maksa: 460.00 EUR (+PVN)
Maksā par apmācībām ir iekļauti mācību materiāli, pusdienas, kafijas pauzes.
Norises vieta un laiki: NEURAC mācību centrā, Kr. Barona ielā 117, "Veselības centrs 4", 3. stāvā KLUBS 4 no plkst. 9:00 līdz 17:00


Lai nodrošinātu kvalitatīvu mācību procesu un sniegtu pilnvērtīgu un individuālu apmācību, dalībnieku skaits vienā grupā ir ierobežots, tāpēc aicinam Jūs jau savlaicīgi mūs informēt, aizpildītot pieteikuma anketu.

Sīkāka informāciju saņemsiet zvanot pa tālr. 27524055 vai rakstot uz web@dynasty.lv

PIETEIKUMA ANKETA

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU
INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKA DARBA VIETU
INFORMĀCIJA PAR MAKSĀTĀJU
KĀ TIKS VEIKTA RĒĶINA APMAKSA

 

Noteikumi un nosacījumi

Iesniedzot šo pieteikuma anketu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un uzglabāšanai SIA Dinastija (vienotais reģistrācijas numurs: 400038389987, juridiskā adrese: Brīvības iela 180, Rīga, LV-1012) turpmāk – Dinastija, Jūs kā semināra dalībnieka reģistrācijai NEURAC mācību kursiem ar mērķi: nodrošināt kvalitatīvu mācību procesu, sniegtu pilnvērtīgu un individuālu apmācību, tajā skaitā organizatoriskajām vajadzībām  un turpmākai pušu sadarbībai, kamēr puses tajā ir ieinteresētas.

Pasākuma laikā tiks veikta pasākuma gaitas fotografēšanai un/vai filmēšana. Fotogrāfiju un video ierakstu mērķis: pasākuma atskats, lietošana un apstrāde  SIA Dinastija mārketinga un pārdošanas vajadzībām,  pasākuma popularizēšana un atspoguļošana sociālajos tīklos.

Ar šo Dinastija apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat sniedzis saistībā ar šo pieteikumu tiks apstrādāti norādīto mērķu sasniegšanai un tiks glabāti un apstrādāti ievērojot Latvijas Republikas un Eiropas Savienības saistošo normatīvo aktu prasības attiecībā uz personas datu aizsardzību visu datu apstrādes laiku un tie tiks glabāti tik ilgi, cik tas būs nepieciešams, lai nodrošinātu pasākumu vai līdz brīdim, kamēr Jūs neatteiksieties no to saņemšanas.

 Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot gadījumus, ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti.

Piekļuve personas datiem ir tikai Dinastija uzņēmuma pilnvarotiem darbiniekiem un šo datu apstrāde ir atļauta tikai atbilstoši paredzētajam mērķim un tam nepieciešamajā apjomā.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu un labošanu, pieprasīt informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu (tajā skaitā foto/video, kurā esiet redzams, 1 gadu pēc to publicēšanas), iesniedzot pieprasījumu klātienē Dinastija veikalosuzrādot personu apliecinošu dokumentu, nosūtot attiecīgu pieprasījumu Dinastija uz tās juridisko adresi vai nosūtot to uz e-pastu: web@dynasty.lv

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Latvijas Datu valsts inspekcijā, ja Jūs uzskatiet, ka Jūsu tiesības ir pārkāptas.

Atstāt komentāru