Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Atbildīgs darba devējs ir zelta vērts

Atbildīgs darba devējs ir zelta vērts

Rūpes par darbiniekiem ir ikviena veiksmīga darba devēja pamats. Tikai aprūpēti darbinieki, kas savā vidē jūtas droši un pasargāti, būs pateicīgi un nesīs arī tālāk uzņēmuma pozitīvo vārdu.

Tāpēc mums ir liels prieks par Caparol Latvija, kas savus darbiniekus ir iepriecinājis ar dāvanu no Bauerfeind LumboTrain atbalstu mugurkaula jostas daļas muskuļu stabilizēšanaiStrādājot noliktavā, darbinieks ir pakļauts lielākai slodzei uz muguras muskuļiem. Jā, mēs zinām, kā pareizi celt un nest, bet ne vienmēr to ievērojam. Tāpat reizēm, gribot izdarīt vairāk, pārvērtējam savus spēkus. LumboTrain ne tikai balstīs muguru, bet arī mazinās sāpes un palīdzēs noņemt saspringumu. Papildus jāatzīmē, ka LumboTrain josta ir pielāgojama ikvienam, kā arī tā nodrošina gaisa caurlaidību, kas ir tik svarīgi, lai darba dienas beigās mēs justos labi.

      

Aicinām ikvienu darba devēju apzināties riskus, ar kādiem darbinieki saskaras ik dienu. Un, ja ir iespēja uzlabot darba kvalitāti, tad būt aktīviem un atbalstīt darbiniekus. Mēs apsolām -viņi jums pateiks paldies!