Mans grozs

Aizvērt

Par mums

Medicīnas un skaistumkopšanas preču veikalu tīkls ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nozarē.

 

Mūsu misija – mēs nodrošinām augsti kvalitatīvu medicīnas un skaistumkopšanas preču ērtu pieejamību visā Latvijas teritorijā.

Mūsu vīzija – mēs būsim viens no vadošajiem uzņēmumiem medicīnas un skaistumkopšanas preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības jomā Latvijā.

Mūsu klientu lokā ir gan Baltijas valstu lielākās veselības aprūpes iestādes, ārstu privātprakses un to pacienti, skaistumkopšanas saloni un SPA centri, gan Latvijas progresīvākie citu nozaru uzņēmumi un neskaitāmi ikdienā sportiski un ekonomiski aktīvi cilvēki, kas profilaktiski un tālredzīgi rūpējas par savu veselību un labsajūtu.

 

Profesionāļu ērtībām vienuviet nodrošinām visu nepieciešamo medicīnas iestāžu un skaistumkopšanas kabinetu aprīkošanai un ikdienas darbam – mēbeles, aparātehnoloģijas, instrumentus, kosmētikas produktus saloniem, higiēnas preces, specializētus apģērbus un apavus darbam.

Veselības un skaistumkopšanas profilaksei mājas apstākļos piedāvājam plašu sejas, ķermeņa, kāju, roku un nagu kopšanas līdzekļu klāstu, ortopēdiskos izstrādājumus, kompresijas zeķes, arī augsti kvalitatīvus produktus rehabilitācijai un slimnieku aprūpei.

Vienmēr aktīvam dzīvesveidam iesakām kompresijas zeķes, komforta apavus, atbalstus, ortozes, teipus.

Mēs sekmējam speciālistu profesionālo izaugsmi, organizējot augstvērtīgas kvalifikācijas pilnveides apmācības un pieredzes apmaiņas seminārus dažādu nozaru speciālistiem un garantējam profesionālas konsultācijas mūsu veikalos.

 

Čau!

Pievienojies mūsu jaunumu saņēmējiem