Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Uzzini par Dynasty

Mēs piedāvājam Eiropas Savienībā un pasaulē ražotus augstas kvalitātes medicīnas un skaistumkopšanas produktus vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā un nodrošinām profesionālu iekārtu servisu un apkopi garantijas un pēcgarantijas laikā. 

Kapēc mūsu klienti izvēlās Dynasty?

Mūsu klientu lokā ir gan Latvijas lielākās veselības aprūpes iestādes, ārstu privātprakses un to pacienti, skaistumkopšanas saloni un SPA centri, gan Latvijas progresīvākie citu nozaru uzņēmumi un neskaitāmi ikdienā sportiski un ekonomiski aktīvi cilvēki, kas profilaktiski un tālredzīgi rūpējas par savu veselību un labsajūtu. 

Izaugsme. Pieredze. Ērtums.

Mēs sekmējam speciālistu profesionālo izaugsmi, organizējot augstvērtīgas profesionālās pilnveides apmācības un pieredzes apmaiņas seminārus dažādu nozaru speciālistiem un garantējam profesionālas konsultācijas mūsu veikalos.

Lai nodrošinātu mūsu klientiem ērtu iepirkšanos, šobrīd SIA Dinastija preces pieejamas gan interneta veikalā www.dynasty.lv, gan arī vairākās tirdzniecības vietās Latvijā – Rīgā: Brīvības ielā 180, Kr. Barona ielā 115, Mārupē - Pededzes ielā 10, Kuldīgā: Kuldīgas slimnīcā, Aizputes ielā 22. 

Plašs klāsts ar pārbaudītiem produktiem

 • 17

  Gadu pieredze

 • 10'000+

  Laimīgi klienti

 • 50

  Vairāk nekā 50 dažādu zīmolu produkti

Pie mums atradīsi visu nepieciešamo

Veselības un skaistumkopšanas profilaksei mājas apstākļos piedāvājam plašu sejas ķermeņa, kāju, roku un nagu kopšanas līdzekļu klāstu, ortopēdiskos izstrādājumus, kompresijas zeķes, arī augsti kvalitatīvus produktus rehabilitācijai un slimnieku aprūpei. Vienmēr aktīvam dzīvesveidam iesakām kompresijas zeķes, komforta apavus, atbalstus, ortozes, teipus. 

 • Vairāk nekā 1'000 klienti visā Baltijā

 • Profesionāls atbalsts visos jautājumos

 • Ātra piegāde un nosūtīšana