Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Esi daļa no savas iemīļotākās NBA komandas

Esi daļa no savas iemīļotākās NBA komandas

Zīmols Bauerfeind Latvijā iemīļots jau vairāk kā 10 gadus, pazīstam to ar produktiem, kas radīti, lai mūsu ikdiena, par spīti traumām un veselības problēmām, nezaudētu kvalitāti, zīmols piedāvā kompresijas apģērbu, ortozes, atbalstus un zolītes.

Bauerfeind-Sports līniju iepazinām 2015.gadā, kad zīmols lielu uzmanību piešķīra tieši sportam, tā radītajām traumām un galvenokārt tam, lai palīdzētu sportistiem uzlabot to sniegumu.


Līdz ar Bauerfeind-Sports izveidi, zīmols Bauerfeind uzsāka jaunu draudzību ar NBA leģendu Dirku Novicki. Dirks ir zīmola vēstnesis pasaulē un kaislīgs Bauerfeind produktu cienītājs.

Sekojoši Bauerfeind uzsāka sadarbību ar NBA (Nacionālo Basketbola Apvienību) un NBATA (National Basketball Athletic Trainers Association). Šo sadarbību rezulltātā Bauerfeind tehniskā un zinātnieku komanda kopā ar basketbola treneriem, fizioterapeitiem un spēlētājiem ir radījusi produktu līniju, kuru izvēlas elites sportisti.

 

 

Tagad šī kolekcija ir pieejama arī Tev, lai Tu gūtu profesionāla basketbolista pašpārliecinātību! Tavi sporta sasniegumi pavisam jaunā līmenī!

NBA | BAUERFEIND

Tavi sporta sasniegumi pavisam jaunā līmēnī ar NBA Sporta Kompresijas ceļa locītavas atbalstu. Elites sportisti uzticas Bauerfeind produktu tehnoloģijām. Izturīga, gaisu caurlaidīga un mazgājama sporta kompresija muskuļu atbalstīšanai un stiprināšanai, Tavai pašapziņai uz laukuma un dzīvē!


01 Mikrošķiedras materiāls maksimālam komfortam – pateicoties gaisu caurlaidīgam un mitrumu novadošam materiālam, āda paliek vēsa un sausa. Izturīgs, viegls, komfortabls, mazgājams adījums, kas nodrošina maksimālu kustību brīvību un neiegriežas ādā, pateicoties samazinātai kompresijai atbalsta galos.

02 Mainīga stipruma kompresija stimulē muskuļus, tādējādi nodrošinot pozitīvu sensomotoro atbildi. Tiek panākta ātrāka muskuļu kontrole, kustības kļūst drošas un kontrolētas.

03 Komforta zonas: pie ceļa bļodiņas un jutīgajā zonā pie ceļgala locītavas

04 Satvēriena zonas: punktētās silikona joslas nodrošina balsta nemainīgu pozīciju.

05 Izturīgs un mazgājams 

 

 

NBA oficiāli licencēts ceļgala atbalsts. Izturīga, gaisu caurlaidīga un mazgājama sporta kompresija muskuļu atbalstīšanai un stiprināšanai sporta aktivitāšu laikā – vairāk spēka, mazāk vibrāciju. Produkts izstrādāts profesionālu sportistu vajadzībām un prasībām, - skrienot, lecot, metot bumbu grozā.

Bezvīļu kompresijas tehnoloģija

Bezvīļu kompresija mērķtiecīgi aktivē sensorimotoro percepciju ceļa locītavā un mazina traumu risku.

Perfektas fiksācijas tehnoloģija

Atbalstā iestrādātas, ādai-draudzīgas silikona adhezīvās zonas balsta galos drošai tā fiksācijai un precīzai pozīcijai katrā kustībā.

Izgatavots Vācijā

Premium klases materiāli un augstākie kvalitātes standarti kopš 1929.gada.

 

 

Esi daļa no savas iemīļotākās NBA komandas

 NBA 

 

 NBA

 

 DALLAS MAVERICKS

21 sezonas laikā vārdi "Dirks Novickis" un "Dallas Mavericks" kļuva par sinonīmiem. Tagad viņš ir kopā ar Bauerfeind un dalās ar mums savā stāstā par komandu.

 

 CHICAGO BULLS

Daudzi no zināmākajiem līgas basketbolistiem ir spēlējuši šajā komandā, komanda turpina veidot zvaigznes, kas sasilda fanu sirdis ar saviem sasniegumiem.

 

 NEW YORK KNICKS

Komanda pārstāv Ņujorku jau vairāk kā 70 gadus, tās fanus pazīstam kā vienus no populārākajiem visā NBA.

 

 BOSTON CELTICS

17 čempionāti un dalība 56 izslēgšanas spēļu sērijās Bostonas Celtics ir padarījuši komandu par vienu no visvairāk atbalstītākajām komandām.

LA LAKERS

Violetā un zelta krāsa ir zināmas ne tikai kā rojālās krāsas, mēs tās pazīstam kā krāsas, kas stāsta par komandu, kura ieguvusi 16 NBA titulus, piedalījusies 31 konferences čempionātā un pārstāv 26 slavas zālē iekļautos spēlētājus.

HOUSTON ROCKETS

Par Hjūstonas faniem skaidri zināms, ka to dzīslās rit patiesa elitārā sporta dominance.