Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Kā parūpēties par sejas ādu pēc saules?

Kā parūpēties par sejas ādu pēc saules?

Ilgstoši uzturoties saulē un nelietojot saules aizsarglīdzekļus, mēs veicinām savas ādas fotonovecošanās procesus, līdz ar to mums ātrāk parādās grumbas, ir iespējamas pigmentācijas problēmas un āda var kļūt dehidrēta, sausa, lobās. Ar gadiem uz vaigiem un zoda var parādīties apsārtums, kas vēlāk pārtop- asinsvadu tīkliņos, kas ir labi pamanāmi uz sejas. Turklāt saules staru iedarbības rezultātā ādas šūnas neatgriezeniski iet bojā.

Kā labāk parūpēties par savu ādu un kādus produktus lietot, lai āda būtu tās labākajā stāvoklī? Komentāru sniedz mesoestetic pārstāve.

 

ŪDENS

Tas jau vairs nav noslēpums, ka izdzertā ūdens daudzums ietekmē mūsu ādas stāvokli un vispārējo labsajūtu. Pēc ilgstošas uzturēšanās saules staros būtiski ir uzņemt vairāk ūdeni kā ierasts, lai atveldzētu ne tikai ķermeni, bet arī ādu.

 

NEIZMANTOT ĀDU KAIRINOŠUS LĪDZEKĻUS

Pēc sauļošanās nav ieteicams lietot skrubjus, pīlingus un citus ādu kairinošus līdzekļus. Saules stari ādai jau ir radījuši stresu, līdz ar to tā ir jānomierina un jāatjauno, nevis jārada papildu stress.

 

ĀDAS MITRINĀŠANA UN ATJAUNOŠANA

Pēc saules staru iedarbības ādai vitāli nepieciešamas ir divas lietas, – mitrināšana un reģenerācija. Pastāv mīts, ka būtiska ir tikai mitrināšana. Patiesībā reizēm reģenerācija var būt pat svarīgāka tieši saules nodarīto bojājumu dēļ. Reģenerācijai iesakām melatonīna ampulas, kas nakts laikā atjaunos ādu. Savukārt spēcīgai mitrināšanai lielisks būs HA Denisimatrix hialuronskābes serums , kuru var uzklāt pirms Hydra vital K krēms. Lietojot abus produktus tandēmā iegūsiet maksimālu rezultātu. Savukārt, ja jūtat, ka āda ir apdegusi- apsārtusi un sūrstoša, īstermiņā var lietot Fast skin repair krēmu, lai nomierinātu un dziedētu ādu.

 

Atgādinām, ka saules aizsargkrēms mūsdienās ir obligāts ikdienas produkts, ja nākas uzturēties saulē. Patiesībā to iesaka lietot arī mākoņainās dienās, jo 80% UV staru izkļūst cauri mākoņiem. Tomēr, ja sanāk pārāk ilgi atrasties saulē un apdegt tad, ievērojot sniegtos padomus, un rūpējoties par savu ādu Jūs spēsiet atgūt ādas līdzsvaru.