Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

mesoestetic iepazīstina ar jauno zīmola tēlu

mesoestetic iepazīstina ar jauno zīmola tēlu

mesoestetic iepazīstina ar jauno zīmola tēlu, radot Visumu, kas koncentrējas uz tā zinātnisko kompetenci

“elements ādas kopšanas ekspertiem” jaunais sauklis, kurš atspoguļo vērtības un farmācijas uzņēmuma filozofiju.

2020. gada 20.oktobris.- mesoestetic, pasaules klases līderis medicīnas kosmētikas industrijā un kosmētiskajā medicīnā, turpina augt kā zīmols un kā uzņēmums.

Farmācijas uzņēmums turpina pilnveidot zīmola tēlu un iepazīstina pasauli ar vizuālās identitātes evolūciju, asociējot to ar jauno saukli, kas atspoguļo tā vērtības un pozicionē sevi kā skaistuma pakalpojumu zinātnieku: “elements ādas kopšanas ekspertiem”.

Tādējādi, mesoestetic ir apņēmies radīt jauninājumus un turpina virzīties uz priekšu, balstoties uz savām stiprajām pusēm caur vizuālo evolūciju, kas mērķē būt starta punkts jaunam posmam, kurā uzņēmums vēlas turpināt būt etalons. “Pat pašreizējā sociālekonomiskajā kontekstā mēs turpinām augt un esam apņēmušies īstenot tik aizraujošu projektu, pie kura strādājam kopš 2019.gada jūnija”, apliecina Huans Karls Fonts, uzņēmuma dibinātājs un izpilddirektors.

Ar jauno saukli “elements ādas kopšanas ekspertiem”, mesoestetic kļūst par būtisku ādas kopšanas elementu un piešķir vērtību zinātniskajai pētniecībai un medicīniskajai pieredzei kā skaistumkopšanas nākotnei. “Mēs pastāvam, lai nodrošinātu zinātnisko virzītājspēku profesionālās kosmētikas nozarei un kosmētiskajā medicīnā, un apmierināt visprasīgāko profesionāļu un patērētāju vajadzības. Tādējādi, mēs tagad no jauna definējam mūsu pasaules izpratni, caur kuru mēs varam parādīt pasaulei, kas mēs esam,” skaidro mesoestetic mārketinga direktors Fernando Gonzales.

mesoestetic vizuālā identitāte attīstās, lai sazinātos ar saviem klientiem un patērētājiem piecos kontinentos.  Šis jaunais tēls arī iekļaus produktu portfeļa pārstrukturizēšanu, ar nolūku organizēt produktus līnijās pēc to pielietojuma un mērķauditorijas. Produktu jaunais iepakojums parādīsies jaunizlaistajās līnijās jau 2020.gadā, un izmaiņas turpināsies esošajā sortimentā.

Lai turpinātu atbalstīt medicīnas klīnikas un skaistumkopšanu salonus, mesoestetic laidīs klajā dažādus materiālus, kas būs pieejami iestāžu vitrīnām un dekorēšanai.

mesoestetic tika radīts pirms 35 gadiem ar vīziju radīt efektīvus, drošus, inovatīvus risinājumus profesionāļiem medicīniski-kosmētiskajā industrijā. Šodien mesoestetic ir attīstījis produktus un procedūras, kuras ir kļuvušas par ikonām nozarē visā pasauē.

Vēlreiz atgādinām, ka mesoestetic raugās uz priekšu, lai turpinātu būt uzticības etalons visprasīgākajiem profesionāļiem un klientiem visā pasaulē.

Par mesoestetic Pharma Group

mesoestetic Pharma Group ir starptautiska etalona farmācijas uzņēmums ādas kosmētikas un estētiskajā medicīnā. Tas attīsta, ražo un izplata ārkārtīgi efektīvas ārstēšanas metodes, pamatotas ar zinātniskiem pētījumiem, no sava reģistrētajā birojā Viladecans (Barselonā), kur ražošanas un kontroles procesi atbilst stringriem farmācijas nozares standartiem. Pateicoties produktu efektivitātei un vairāk kā 35 gadu pieredzei, ārsti, estētikas profesionāļi un gala patērētāji, arī sstarptautiskas zvaigznes, uzticas mesoesteticÆ  visā pasaulē