Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

SPF aizsardzība

SPF aizsardzība

Pastaigas svaigā gaisā un SPF aizsardzība

Divu metru distance vienam no otra mūs var pasargāt no COVID-19, bet ne no saules kaitīgā starojuma. Daba ir kļuvusi ļoti vilinoša, un aizvien vairāk laika mums gribas pavadīt svaigā gaisā. Lai kā mums gribētos ķert pirmos saules starus un D vitamīnu, pirmajā vietā drošība – produkti ar SPF aizsardzību.

KĀPĒC TAS IR SVARĪGI?

SPF produktu galvenais uzdevums ir pasargāt ādu no ultravioletā starojuma, līdz ar to arī no ādas vēža un priekšlaicīgas novecošanās. SPF produktu lietošana palēlina krunciņu veidošanos, novērš nevēlamu pigmentāciju. Turklāt SPF produkti nav jālieto tikai karstās vasaras dienās. Mēs esam pakļauti UV starojumam katru dienu neatkarīgi no lokācijas un laikapstākļiem.

Interesants fakts! Ir pierādīts, ka 80 % no saules UV starojuma izkļūst cauri mākoņiem, tādēļ ir vēlams uzklāt SPF aizsardzības krēmus pat tad, kad ārā ir apmācies laiks. 

MESOESTETIC PRODUKTU KLĀSTS

Lai gan produkti ar SPF aizsardzību pilda konkrētu funkciju, ikvienam no mums ir citādāks ādas tips un ādas vajadzības. Mesoestetic ir pieejams plašs klāsts ar produktiem, kas būs piemēroti gan sausai, taukainai, normālai, jutīgai, dehidrētai ādai.

Svarīgi ņemt vērā, ka saules aizsarglīdzekļi ir efektīvi vien tajā gadījumā, ja uzklāti uz ādas pietiekamā daudzumā. Kā arī jāatceras, ka līdzeklis jāuzklāj uz ādas vidēji ik pēc 2 stundām.

 

Iegādājies internetveikalā jebkuru mesoestetic saules aizsargproduktu un saņem 40% atlaidi pirkumam.