Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

ComfortKnit - Inovācija komforta apavu ražošanā

ComfortKnit - Inovācija komforta apavu ražošanā

Katrs no jums dzīves laikā visticamāk ir izjutis sāpes rokā vai kājā un vajadzību nēsāt pārsēju vai bandāžu, kas ne tikai labi turas pie ādas, bet arī ir viegls, plāns un elpojošs.

Sadarbībā ar zīmola Berkemann mātes kompāniju Bauerfeind, kuras zināšanas un pieredze tika izmantota jauna un unikāla produkta izveidē, mēs ar lielāko prieku jūs iepazīstinām ar Berkemann (Comfortknit) KOMFORTA ADĪJUMU ar 3D (airknit) GAISA CAURLAIDĪGU ADĪJUMA TEHNOLOĢIJU !

COMFORTKNIT apavi ir ražoti no poliamīda filamentiem jeb šķiedrām, kas iegūtas, izmantojot jaunākās un modernākās high tec tehnoloģijas. Tie ir smalka adījuma apavi, kuru konstrukcijā tiek izmantoti vairāki adījuma un pinuma tehnikas veidi.

 

Produkta izstrādes principi ir balstīti uz zinātniskiem pētījumiem ortopēdijas nozarē.

ComfortKnit apavu priekšrocības:

 

Apavu materiāls ir ļoti viegls un praktiski neko nesver

 

Apavu materiāls ir maksimāli elpojošs jeb gaisa caurlaidīgs, tādejādi tiek novērsta pēdu svīšana, ļaujot apavus nēsāt gan ar zeķēm, gan bez tām, nodrošinot izcilu apavu materiāla saderību ar pēdu ādu.

Apavu materiāls nezaudē formu un neizbalē.

Apavu materiāls neplīst. Tas ir izturīgs un ilglaicīgi kalpojošs. Apavu materiāls ir mazgājams, turklāt ļoti ātri žūstošs.

Materiāls apavu virspusē ir izgatavots tikai no viena pavediena, tādēl apavu iekšpusē nav šuvju, izņemot vienu, kas piestiprina apava mēlīti ar apava virspusējo daļu. Un jūs pat nejutīsiet to!

Pavediens, kas veido apava augšējo daļu, ir 1,6 km garš.

3D efekts tiek sasniegts ar pavedienu tehnikas maiņu, radot dažādus motīvus- elastīgās zonas un fiksētas zonas- vietās, kur tas ir nepieciešams. Šīs apava daļas sniedz pēdām pareizu, pilnvērtīgu atbalstu, tajā pašā laikā netraucējot pēdu mobilitāti.

Viena apava virspuses materiāla izadīšana ar specifiskas iekārtas palīdzību aizņem aptuveni 20 minūtes, turklāt ir nepieciešamas vēl papildus 20 minūtes apava virspusējās daļas izstrādei, lai tas būtu pilnībā gatavs.

Šie apavi ir 100% ražoti Vācijā (gan virspusējais materiāls, gan zole).

ComfortKnit apavi izgatavoti Bauerfeind ražotnē ekskluzīvi Berkemann ComfortKnit kolekcijai.

 

Zem izņemamas iekšzoles atrodas specifiska triecienu absorbējoša iekšzole, kas veidota no mīksta putveida materiāla, un triecienu absorbējošs papēža ieliktnis maksimālai pēdu komforta nodrošināšanai, pēdu locītavu pasargāšanai.

Apavu materiāls ir universāls, tādēl šie apavi ir piemēroti dažādām dzīves situācijām.

Uzrakstīt komentāru