Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Fotonovecošanās pazīmju mazināšana ar AlphaRet™

Fotonovecošanās pazīmju mazināšana ar AlphaRet™

Skinbetter science produktu rezultāti ir balstīti uz reāliem pētījumiem ar izmērāmiem rezultātiem. Vēlamies Jūs iepazīstināt ar pētījumu, kurā tiek salīdzināta iedarbība uz fotonovecošanās pazīmēm, izmantojot AlphaRet™ un 1.0% retinolu vai 0.025% tretinoīnu.

KAS TIKA PĒTĪTS?

Fotonovecošanās ir saistīta ar priekšlaicīgu ādas novecošanos, kas izpaužas kā smalkas krunciņas, grumbas, pigmentācijas plankumi, nevienmērīga ādas tekstūra, vispārējs ādas blāvums. Ir pierādīta efektīva iedarbība cīņai ar redzamām fotonovecošanās pazīmēm, izmantojot AHA skābes jeb augļskābes. Tāpat retinoīdi ir iedarbīgs līdzeklis cīņai ar šīm pazīmēm, tomēr tie var izraisīt ādas kairinājumu.

AlphaRet™ (AHA-Ret) ir divkārši konjugēts retinoīds, kas apvieno retinoīdu un pienskābi, tādējādi radot jaunu molekulu. AlphaRet divkāršās konjugācijas dēļ piedzīvo netradicionālu pārveidošanās procesu ādā. Divkāršās hidrolīzes rezultātā estera saites, kas savieno abas šīs molekulas, ādā tiek sašķeltas ar dabā sastopamo enzīmu palīdzību. Šo divkāršo saišu šķelšanas process pakāpeniski atbrīvo retinoīdu un augļskābi ādā, tādējādi palielinot efektivitāti un samazinot iespējamo kairinājumu.

PĒTĪJUMA NORISE

Pētījums ilga 12 nedēļas, kurā piedalījās 48 sievietes jeb subjekti ar vidēju līdz smagufotonovecošanos. Vidējais subjektu vecums: 55 gadi; lielākai daļai subjektu bija II ādas fototips pēc Ficpatrika skalas.

Subjekti pētījuma periodā vienu sejas pusi noklāja ar AHA-Ret, savukārt otru sejas pusi noklāja ar 1.0% retinolu vai 0.025% tretinoīnu.

REZULTĀTI

AHA-Ret rezultāti pēc četrām, astoņām un divpadsmit nedēļām apskatāmi zemāk esošajā tabulā.  

Ādas mitruma līmeņa izmaiņas tika fiksētas, izmantojot Nova Meter mērījumus. Rezultāti apskatāmi zemāk esošajā tabulā.

KOPSAVILKUMS UN SECINĀJUMI

  • AHA-Ret demonstrēja statistiski nozīmīgu vispārējā ādas izskata uzlabojumu salīdzinājumā ar sākotnējo stāvokli 4., 8. un 12. nedēļā.
  • AHA-Ret 12 nedēļu laikā ievērojami samazināja smalkās krunciņas un grumbas, dishromiju, uzlaboja ādas toni un samazināja poru lielumu.
  • AHA-Ret demonstrēja nozīmīgu samazinājumu dishromijas un ādas toņa izmaiņas salīdzinājumā ar retinolu 4 nedēļām.
  • AHA-Ret demonstrēja statistiski nozīmīgu eritēmas samazināšanos salīdzinājumā ar retinolu pēc 8. un 12. nedēļām.
  • 4. un 8. nedēļā AHA-Ret demonstrēja līdzīgus smalko krunciņu un grumbu izlīdzināšanas, dishromijas samazināšanas, ādas toņa uzlabošanas un eritēmas novēršanas rezultātus kā 0.025% tretinoīns.
  • AHA-Ret radīja mazāku kairinājumu, salīdzinot ar 1.0% retinolu un 0.025% tretinoīnu.
  • Izmantojot ārstēšanu ar AHA-Ret, tika sasniegti ātri, progresīvi fotonovecošanās uzlabojumi, demonstrējot jaunu sasniegumu ādas atjaunošanā.

PRODUKTI

Skinbetter science pieejams AlphaRet™ Overnight Cream un Intensive Overnight Cream, kuru lielākā atšķirība ir glikolskābes koncentrācija. AlphaRet™ Intensive Overnight Cream satur lielāku glikolskābes koncentrāciju, lai nakts laikā vēl aktīvāk atjaunotu mūsu ādu.

Uzrakstīt komentāru