Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Godalgām bagātākais kosmētikas zīmols – Skinbetter science

Godalgām bagātākais kosmētikas zīmols – Skinbetter science

Skinbetter science zīmola veiksmes stūrakmens ir uz pētījumu rezultātiem balstītu produktu izveide. Tieši tāpēc šogad vien zīmola produkti ir ieguvuši jau trīs godalgas. Kāpēc ar to var lepoties? Jo tas atkārtoti pierāda produktu efektivitāti, solīto rezultātu piepildīšanos un klientu apmierinātību.

 

NEWBEAUTY 2020
Labākais saules aizsargprodukts

 

Skinbetter science minerālais pūderkrēms tika nominēts un atzīts kā labākais saules aizsargprodukts. Tam ir ļoti augsta aizsardzība no UVA, UVB starojuma, kā arī zilās gaismas un infrasarkanā starojuma filtri. Turklāt produkts nodrošina pūderkrēma klājumu, kas pielāgojas ādas tonim un nosedz nepilnības.

 

PREVENTION’S 2020 HEALTHY SKIN AWARDS
Labākais produkts ādas toņa izlīdzināšanai

Rejuvenate serums tika atzīts kā produkts, kas efektīvi izlīdzina ādas toni un cīnās ar hiperpigmentāciju, tajā pašā laikā nekairinot ādu, ko mēdz izraisīt alternatīvi produkti. Produktam ir novatorisks b.r.y.t. komplekss bez hidrohinona un retinola, kas dod rezultatīvu efektu.

 

SHAPE SKIN AWARDS 2020
Labākais nakts krēms

AlphaRet Overnight Cream sastāvā ir retinoīds , kas ir efektīvs cīņai ar akni, ādas novecošanos un saules nodarītajiem postījumiem. Nereti retinoīdu saturoši produkti var būt kairinoši ādai. Skinbetter science ir radījuši tādu AHA skābju un retinoīdu kombināciju, kas nodrošina ievērojamu ādas atjaunošanu bez vai ar nelielu kairinājumu. 

Uzrakstīt komentāru