Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Gribu atbrīvoties no krunkām

Gribu atbrīvoties no krunkām

Kas ir mezoporācija? Un kāpēc to dēvē par vienu no efektīvākajām profilaktiskajām procedūrām cīņai ar novecošanu žurnālā 36,6 stāsta Wellslim centra kosmetoloģe un lāzerterapijas speciāliste Anita Puļķe. 

"Esmu dzirdējusi par jaunu procedūru - mezoporāciju. Tā esot iedarbīga, tiek dēvēta par jaunības kokteili. Mani īpaši interesē pieres krunku un striju mazināšana. Vai šo procedūru drīkst veikt jebkuram? Kā mezoporācija notiek, cik daudz reižu tā jāveic, lai būtu noturīgs efekts?" 

"Mūsdienu kosmetoloģijā cenšas radīt tehnoloģijas, ar kurām āda netiek traumēta un kuras nerada sāpes. Viena no tām ir mezoporācija jeb tā dēvētā elektromezoporācija. Tā ir inovatīva estētiskās medicīnas metode nanotehnoloģiju jomā. Mezoporācija ir tradicionālās mezoterapijas alternatīva, taču tajā netiek izmantotas adatas. Vēlamais efekts tiek panākts bez blaknēm un komplikācijām,"skaidro Wellslim centra kosmetoloģe un lāzerterapijas speciāliste Anita Puļķe. 

"Mezoporācijas laikā precīzi izvēlētais elektrisko impulsu radītais strāvas lauks ierosina olbaltumvielu kustības šūnu membrānās.Tas savukārt nodrošina tā saukto ūdens mikrokanālu atvēršanu ādā, kas palielina šūnu absorbcijas spējas.Tādējādi iespējams dziļāk ādas šūnās ievadīt bioloģiski aktivas vielas - vitamīnus, mikroelementus, aminoskābes un citas, kā ari tik svarīgo hialuronskābi. 

Kā notiek mezoporācija? Vienu elektrodu novieto uz rokas vai kājas, otru izmanto aktīvo vielu ievadei ar īsu elektrisko impulsu starpniecību. Parasti jūt vieglu kņudināšanu, skudriņas. 

Šo procedūru varētu dēvēt par profilaktisku procedūru cīņai ar novecošanu. Ar to var koriģēt dažādas sejas un ķermeņa ādas estētiskās problēmas, piemēram, ādas vecuma un tonusa pārmaiņas - akni, celulītu, strijas un arī hiperpigmentāciju. 

Mezoporācija paaugstina šūnu atjaunošanās spējas, stimulē aktīvāku kola-gēna sintēzi.Tādējādi samazinās dziļās krunkas un izzūd sīkās krunciņas. Šī procedūra uzlabo mikrocirkulāciju un limfas atteci, mitrina ādu, nodrošina antioksidatīvu darbību, palēnina melanīna sintēzi šūnās, līdz ar to samazinot nevēlamo hiperpigmentāciju. Ja izmanto lipolītiskas jeb taukus šķeļošas vielas, samazinās celulīta izraisītās ādas struktūras pārmaiņas. 

Jau pēc pirmās procedūras āda izskatās svaigāka un gludāka, uzlabojas tās elastība un tonuss, mazinās ādas defekti un tūska. Šī ir efektīva procedūra, lai sasniegtu tūlītēju rezultātu, tomēr ilglaicīgāka rezultāta iegūšanai un uzturēšanai nepieciešamas vairākas procedūras. Sejai vajadzētu 5-7, bet ķermenim 8-12 procedūras, ko veic ar vienas vai divu nedēļu atstarpi. Mezoporāciju var veikt, ja ir attiecīgā problēma, tā piemērota jebkuram vecumam. Pastāv gan kontrindikācijas: šo procedūru nedrīkst veikt, ja ir ievietots kardiostimu-lators, grūtniecības laikā, ja ir autoimūnās saslimšanas, akūts iekaisuma process, onkoloģiska slimība."

Uzrakstīt komentāru