Labākā dāvana mammai Ziemassvētkos – dynasty.lv

Labākā dāvana mammai Ziemassvētkos

Labākā dāvana mammai Ziemassvētkos
Pievienots

Mammas ir pelnījušas tikai pašu labāko, mīļāko un skaistāko. Svarīgi ir ne tikai māmiņdienā ar īpašu mīlestību sveikt savu mammu, bet arī ikdienā. Ziemassvētki nav izņēmums! Ticiet – ikvienas māmiņas laime ir laimīgi un pateicības pilni bērni.

VESELĪGAM DZĪVESVEIDAM

Garas pastaigas gar jūru, ģimenes braucieni pie dabas ir brīnišķīgs veids, kā atpūsties, relaksēties un tajā pašā laikā iegūt enerģiju un jaunus spēkus. Lai pastaigas būtu biežākas un patīkamākas iesakām parūpēties par mammas veselību un uzdāvināt Bauerfeind kompresijas apģērbu. Tādējādi ne tikai tiks noieti vairāki kilometri, bet tie būs arī patīkamāki.

 

PERSONALIZĒTAS SMARŽAS

Smarža ir ļoti personiska sajūta. Mēs bieži vien sev tuvos cilvēkus varam atpazīt vien pēc smaržas. Tā mums asociējas ar mājām, draudzību, tuvību. Šobrīd liels modes kliedziens ir selektīvā parfimērija, ko iespējams iegādāties vairākos veikalos, piemēram, Spots, Crème de la Crème. Savukārt, ja bail riskēt un pirkt konkrētas smaržas, tad ir iespēja uzdāvināt smaržu veidošanas meistarklases apmeklējumu, piemēram, pie Initas Krūmiņas.

 

SKAISTUMS UN RŪPES

Skaistumkopšana sievieti relaksē un dod pašpārliecinātību. Turklāt šāda labsajūta vairo arī iekšējo mieru un prieku. Ikviena sieviete, kas varēs pavadīt laiku ar sevi un sevis palutināšanu būs laimīgāka. Iesakām izvēlēties skaistumkopšanas komplektus, kur mamma tiks iepriecināta ar vairākiem produktiem vienlaikus. Piemēram, mesoestetic Ziemassvētku periodā piedāvā profesionālās kosmētikas komplektus no četrām dažādām līnijām.

 

KOPĪGA FOTOSESIJA

Ģimeniski silta vai personisks piedzīvojums! Mūsdienās fotogrāfu izvēle ir ļoti plaša un ikviens var atrast ne tikai sev piemērotāko stilu, bet arī pieeju. Ikviena sieviete un mamma būs laimīga par siltām atmiņām kopā ar mīļajiem vai personisku fotosesiju, kur tiks apčubināta no visām pusēm un varēs sevi ieraudzīt jaunā gaismā. Turklāt, ja atmiņas izdodas realizēt taustāmā veidā, izveidojot fotoalbumu – izcili! Personalizētas fotogrāmatas iespējams izdrukāt pie My Print vai Picture Happy.

 

ROTAĻA AR SKAISTUMU 

Sievietei ir jāļauj būt koķetai, mazliet drosmīgai un savukārt reizēm maigai. To ļoti labi var panākt ar dekoratīvo kosmētiku. Make-up sievietes var uztvert kā rotaļu, ar kuras palīdzību maigi izcelt savu skaistumu vai panākt pavisam efektīvu rezultātu. Ziemassvētku tematikai piemērota būs sarkana lūpukrāsa un lūpu zīmulis, acu ēnu zīmuļi ar mirdzuma efektu, multifunkcionāli vaigu sārtumi.

 

LATVIJAS MĀKSLINIEKU INTERJERA PRIEKŠMETI

Ja mamma ir estēte un bauda dzīvi ar acīm, lieliska ideja dāvanai būs kāds skaists interjera priekšmets uz ko lūkoties savā mājoklī katru dienu. Piemēram, Ieva Ekmane darina skaistas sajūtu gleznas, ar kurām iespējams atgriezt mammu bērnības atmiņās par sniegotiem mežiem vai miglas rītiem.

 

Lai kāda arī būtu dāvana, vienmēr ir jāatceras, ka mammai svarīgas būs rūpes dāvanas tapšanā. Tikai jūs pazīstat savu mammu tik labi un zināt, kāda Ziemassvētku dāvana viņu iepriecinās visvairāk.

0 komentāri

Komentēt

Mēs pārbaudīsim vai šis komentārs ir pieklājīgs pirms to publicēsim

Čau!

Pievienojies mūsu jaunumu saņēmējiem