Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Labsajūta visu grūtniecības laiku

Labsajūta visu grūtniecības laiku

Ķermenis mainās un tagad tam ir jāspēj vairāk, lai nodrošinātu arī bērniņam nepieciešamo. Palielinās cirkulējošo asiņu tilpums – vidēji par 40‒50% virs tā līmeņa, kāds bija pirms grūtniecības. Hormonu darbība atbrīvo saistaudus un ķermeņa muskulatūra tiek sagatavota dzemdībām. Mainās arī Jūsu asins sastāvs, ļaujot šķidrumam vieglāk iekļūt audos. 

 

Šie jaunie apstākļi ir īpašs izaicinājums Jūsu kājām, tagad tajās vieglāk sastājas asinis. Tas paaugstina kuperozes, varikozu vēnu un trombožu risku. 

 

Vai zinājāt, ka..

grūtniecības sākumā kompresijas zeķubikses samazina sliktas pašsajūtas un vemšanas simptomus? Līdzīgi kā šim mērķim paredzētas zāles. 

Pēdējās grūtniecības nedēļās bērniņa svars rada papildu spiedienu arī uz vēdera un iegurņa vēnām. Tāpēc tūska un varikozas vēnas īslaicīgi rodas 28% grūtnieču. Ignorējot īslaicīgo problēmu, pastāv risks, ka tas var izraisīt pastāvīgas varikozas vēnas un pat hronisku vēnu mazspēju. Tādēļ, lai pozitīvi ietekmētu vienmērīgu grūtniecību, vēnas ir jāatbalsta. 

Veiciet vēnu veselības pārbaudi

Vai vakarā vai pēc ilgas stāvēšanas Jūsu kājas šķiet smagas, pietūkušas un Jūs izjūtat noguruma sajūtu? 

Vai Jūsu vecāki vai citi radinieki ir saskārušies ar kuperozi vai varikozām vēnām? 

Vai Jums jau ir diagnosticēta vēnu saslimšana?

Jūsu darbā nepieciešams ilgi sēdēt vai stāvēt? 

Ja ar "Jā" esat atbildējusi uz vismaz diviem jautājumiem, tad vēnu veselības labad profilaktiskās kompresijas zeķes ieteicams nēsāt arī Jums.

Justies un izskatīties labi

Īpaši grūtnieču vajadzībām zīmols BAUERFEIND piedāvā zeķubikses ar vēderam paredzētu elastīgo zonu. Izplešanās zona optimāli pielāgosies Jūsu ķermenim katru mēnesi. Zeķubikses ražotas no 50% mikrošķiedras materiāla, tādēļ tās ir mīkstas un elastīgas, patīkamas ādai un gaisu caurlaidīgas.

VenoTrain micro nodrošina optimālu asins padevi vēnām un tās labi izskatās. Piedāvājumā plaša krāsu izvēle, vairāk kā 8 toņi, kas ļaus kompresijas zeķes pielāgot Jūsu ikdienas apģērbam katru dienu. 

 

Atslodze grūtniecības laikā

Grūtniecības periodā un pirmās sešas līdz divpadsmit nedēļas pēc bērna piedzimšanas iesakām Jums nodrošināt aktīvu kāju atbalstu. Regulāras kustības un medicīniskās kompresijas zeķes ļaus uzturēt Jūsu vēnas lieliskā formā, uzlabos asins atplūdi no Jūsu kājām, neietekmējot hormonu līmeni vai bērna organismu. 

Šādi var izvairīties no šķidruma uzkrāšanās saistaudos, samazināt uztūkumus un nodrošināt atslodzi grūtniecības laikā. 

SLODZE

Ortopēdiskās zolītes, piemēram, ErgoPad Weightlex 2  palīdz izlīdzināt slodzi uz pēdām, ceļiem, krustiem un muguru. Šādi, mērķtiecīgi novēršot sāpes, tiek atbalstītas pēdas velves. 

Nēsāšanas ieteikums: vēlākais no 16.grūtniecības nedēļas

 

MUGURAS SĀPES

Zīmola ANITA grūtnieču un pēcdzemdību jostas veidotas no ādai patīkama, gaisu caurlaidīga materiāla, tās ir viegli pielāgojamas, ātri un viegli uzliekamas un noņemamas, var nēsāt virs drēbēm. 

 

KOMFORTS 

Zīmols ANITA piedāvā plašu pirmsdzemdību un pēcdzemdību apakšveļu, pievērš īpašu rūpību detaļām, katrs produkts tiek ražots tā, lai tas būtu maksimāli ērts un patīkams ādai visu grūtniecības laiku.

Bezvīļu krūštura bļodiņas, kas aug kopā ar krūtīm, platas un mīkstas krūštura lencītes nodrošina maksimālu kustības brīvību un komfortu visā grūtniecības laikā.

 

Uzrakstīt komentāru