Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

memo bērnu apavu pašdiagnosticējošā zole

memo bērnu apavu pašdiagnosticējošā zole

Uz bērna pēdu veselības stāvokli norāda apava ārzole un tās nodilums pirmo 14 valkāšanas dienu laikā. Memo apavu zole ir sadalīta sešās numurētās zonās. Bērnam valkājot apavus, ir viegli pamanāms, kura zona visstraujāk nodilst. Pēc šiem rādītājiem ir iespējams piemeklēt katram bērnam nepieciešamo Memo koriģējošo iekšzoli, lai novērtsu nelielas nepilnības, kā arī saņemt signālu, ja steidzami jādodas pie speciālista.

1. zona

noberzums uz šīs zonas norāda uz veselīgu pēdu. Šajā gadījumā Memo apaviem būs preventīvs raksturs.


2. zona

noberzums uz šīs zonas rāda, ka ieteicams apavus papildināt ar Memo pelēko iekšzoli un nēsāt tos iespējami bieži. Ja arī lietojot pelēko zolīti, noberzums 2. zonā turpina palielināties, tad ir jāmaina zolīte uz oranžo un vēlams konsultēties ar speciālistu.


3. zona

noberzums šajā zonā liecina par to, ka nepieciešama Memo oranžā iekšzolīte un apavi jānēsā nepārtraukti. Ja arī šis noberzums arvien pieaug, nepieciešams vērsties pie speciālista.


4. zona

noberzums šajā daļā rāda, ka papildus nepieciešama oranžā iekšzole un apavi jānēsā nepārtraukti. Drošības labad ieteicams konsultēties ar speciālistu.


5. un 6. zona

ja noberzums parādās šajā zonā, nepieciešama iespējami drīza speciālista konsultācija un uzraudzība.

Uzrakstīt komentāru