Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Tirdzniecības centra Spice direktore Iveta Lāce iesaka mesoestetic

Tirdzniecības centra Spice direktore Iveta Lāce iesaka mesoestetic

Šarmantā tirdzniecības centra Spice direktore Iveta Lāce stāsta par labākajiem skaistuma produktiem- favorītiem kosmētikas sortimentā, kas ne reizi nav pievīluši.

Par mesoestetic stem cell produktu līniju un mesoestetic bodyshock total reducer lasi 24.oktobra žurnālā “Ieva”! Paldies Ivetai par jauko pieredzes stāstu, esam patiesi priecīgi, ka izvēlaties mesoestetic kosmētiku!

 

"mesoestetic Stem Cell nano pildvielu lūpu kontūrkrēms. 

Man ļoti patīk visa šā zīmola līnija ar hialuronskābi, arī sejas krēmi - tā ir atjaunojoša un diezgan iedarbīga kopjošā kosmētika. Lūpu krēmi parasti rada kosmētisku efektu, bet šis produkts patiešām atjauno lūpu ādas struktūru. Man ir diezgan sausas, plaisājošas lūpas, bet, kopš lietoju mazu pilīti uz lūpām no rīta un vakarā, jūtu izteiktu iedarbību. Kosmētikas līnija ir arī otrs mans favorīts - kapsulas sejas ādai, kas arī ir ļoti iedabīgas. 

 

mesoestetic BodyShock Total reducer apjomu samazinošs līdeklis ķermenim. 

Neesmu liela ķermeņa krēmu fane, bet šis mesoestetic BodyShock ķermeņa kopšanas produkts ir pieminēšanas vērts. Vislabāk man patīk to lietot pēc sporta nodarbībām vai masāžām. 

Krēmam ir nedaudz sildošs, ādu izlīdzinošs efekts, kas patiešām efektīvi iedarbojas uz problēmzonām, piemēram, kājām un vēderu. "

Uzrakstīt komentāru