Vasaras TOP sejas procedūra – dermaOXY

Vasaras TOP sejas procedūra – dermaOXY

Rinalda Feldmane |

Vasaras periodā saule viennozīmīgi mūs lutina, taču vienlaicīgi arī bojā ādu, padarot to sausāku. Līdz ar to tiek veicināta fotonovecošanās, smalko smalko grumbiņu rašanās. Āda būs pateicīga par papildus rūpēm ne tikai mājās, bet arī salonā, kur ādas kopšanas speciālistiem pieejamas ierīces, kas spēj iedarboties uz dziļākajiem ādas slāņiem.

Ar atjaunojošiem pīlingiem un invazīvām procedūrām vasaras laikā jābūt uzmanīgam, toties DermaOXY skābekļa procedūra ir izcili piemērota šim periodam. Pēc procedūras Jūsu āda momentāli kļūs:

  • Starojoša.
  • Izlīdzināta.
  • Piepildīta ar skābekli.
  • Pabarota ar vitamīniem, peptīdiem, omega taukskābēm, hialraunskābi un augu ekstraktiem un daudz citām vērtīgām vielām.

Procedūra tiek veikta ar īpašu skābekļa aparātu, kurā izmantojot gaisa strūklas spiedienu seruma aktīvās vielas tiek ievadītas dziļāk ādā. Āda tiek bagātīgi apgādāta ar skābekli, kas ir tik ļoti nepieciešams šūnu dzīvības uzturēšanai un asins cirkulācijai. Tiek uzlabots ādas mitruma līmenis un barības vielu piegāde, kas stimulē šūnu atjaunošanos.

Procedūra ir ļoti patīkama, atsvaidzinoša un ir viena no retajām, kas sniedz ādai tūlītēju mirdzuma un liftinga efektu.

-----------------------------------------------------

Procedūras cena: 50 EUR

Adrese: mesoestetic institūts, Bŗīvības ielā 180A, 2.stāvs.

Pieteikšanās:  rakstot uz mesoestetic@mesoestetic.lv vai zvanot +371 25761121.

Uzrakstīt komentāru