Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

fitnesa treneris Kristaps Vilde par ikdienas treniņiem ar Redcord

fitnesa treneris Kristaps Vilde par ikdienas treniņiem ar Redcord

Kristaps Vilde ir fitnesa treneris un masieris, kurš savu darbu dara ar patiesu prieku un enerģiju! Kristaps izmēģina Redcord slingus, kas veidoti, lai Tu varētu trenēties Tev ērtā vietā un laikā

"Esmu ļoti patīkami pārsteigts par ērtumu un vieglumu, ko sagādā šis inventārs. Opcijas un iespējas ir milzīgas, sportot var gan ārā, gan iekšā, gan sporta zālē"

"Darbojoties sporta jomā, bieži vien nākas improvizēt. Arī šī pašizolācijas nav izņēmums. Vienmēr vajag pielāgoties tam, kas mums ir apkārt. Šoreiz vēlos pateikties DYNASTY par iespēju iztestēt un pievienoties REDCORD komandai. Esmu ļoti patīkami pārsteigts par ērtumu un vieglumu, ko sagādā šis inventārs. Opcijas un iespējas ir milzīgas, sportot var gan ārā, gan iekšā, gan sporta zālē. Oriģināli Redcord tiek izmantoti rehabilitācijas aprūpē, šoreiz arī izmantoju šo darba ar klientiem un pats savos treniņos. Esmu ļoti patīkami pārsteigts." 

"Oriģināli Redcord tiek izmantoti rehabilitācijas aprūpē, šoreiz arī izmantoju šo darba ar klientiem un pats savos treniņos. Esmu ļoti patīkami pārsteigts."

"Ikdienas treniņos esmu uzsācis izmantot arī Redcord ekipējumu. Teikšu godīgi, man patīk. Daudz vieglāka uzstādīšana nekā TRX. Mazāk vietas aizņem, vieglāka regulēšana un arī kontrole."

 

Apskati Redcord slingu piedāvājumu treniņiem mājās šeit.