Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Redcord Axis- slingu treniņi jaunā līmenī!

Redcord Axis- slingu treniņi jaunā līmenī!

Redcord Axis ir revolucionāra trenažieru ierīce, kas nodrošina pilnīgi jaunu piekares vingrinājumu līmeni.

Tā ievieš rotācijas kustības, radot potenciālu lielam skaitam jaunu funkcionālu vingrinājumu, progresiju un variāciju.

Pareizas anatomiskas kustības

Redcord Axis dod jums vairāk iespēju, salīdzinot ar tradicionālajiem piekares vingrinājumiem. Pievienojot rotāciju, Redcord Axis vēl vairāk palielina nestabilitātes pakāpi, padarot labi zināmos tradicionālos vingrinājumus grūtākus.

“Šai nestabilitātei jābūt līdzsvarotai rotācijas sistēmā, kurai nepieciešama laba kustības kontrole. Daudzas no šīm kustībām var būt ļoti grūti vai pat neiespējami veikt parastā piekares apmācības sistēmā ”, saka fizioterapeits un Redcord pētniecības un attīstības nodaļas vadītājs, Øyvind Pedersen, Izpētes daļas vadītājs, Redcord AS

Redcord Axis ir izveidots tā, lai varētu izturēt lielas slodzes ar minimālu pretestību un troksni sistēmā. Rotācija notiek caur diviem atsevišķiem veltņiem, nevis vienu, kas anatomiski un tehniski nodrošina pareizas kustības.

Universāls mācību aprīkojums

Apmācībai darbam ar rotējošām kustībām ir liela nozīme gan fizioterapeitiem, gan personīgajiem treneriem un cilvēkiem, kas vēlas uzlabot savu fizisko funkciju. Tas padara Redcord Axis par daudzpusīgu apmācības rīku.

“Fitnesa un sporta segmentā Axis būs lielisks līdzeklis gan sporta veidam raksturīgo kustību imitēšanai, gan optimālas kustību vadības kontroles stimulēšanai. Personīgie treneri varēs instruēt klientus jaunā koriģējošo vingrinājumu līmenī, un fizioterapeiti varēs izmantot Axis kā noderīgu rīku, lai nodrošinātu vienādu svaru starp veselo un bojāto ķermeņa pusi”, saka Øyvind Pedersen
Izpētes daļas vadītājs, Redcord AS

Redcord jau ir ieviesis rotāciju kā mācību priekšmetu gan Neurac kursos (medicīnā), gan aktīvās multi-suspensijas kursos, kuros jūs iepazīstina ar tandēma apmācību. Redcord Axis kā apmācības līdzeklis patiks pieredzējušiem vingrotājiem vai sportistiem, kas vēlas trenēties nestabilā vidē.

- Uzlabo fiziskās funkcijas

Redcord sauklis ir “Palīdz ikvienam ķermenim uzlabot fiziskās funkcijas dalībai aktīvā dzīvē”. Klīniskā pieredze un pārbaudītās zināšanas ir parādījušas, kā Redcord piekares vingrinājumi var uzlabot fiziskās funkcijas.

Kombinācijā ar Redcord Trainer un Redcord Mini, Redcord Axis sniedz iespēju trenēt visu ķermenis vēl efektīvāk un daudzveidīgāk.

Redcord Axis ar savām atšķirīgajām īpašībām palīdzēs tam būt vēl vienu soli priekšā,” saka Pēdešens.

Redcord Axis- slingu treniņi jaunā līmenī!

“ Rotējošas kustības ir būtiska daļa no mūsu ikdienas darbībām, jo īpaši sportiskām aktivitātēm. Redcord Axis ir iekārta, kas izaicina šīs spējas.

Redcord Axis rada vēl plašāku vingrojumu klāstu un nodrošina dažādas to variācijas. Tā atbrīvo ķermeni rotējošā plaknē un nodrošina precīzas rotējošas kustības visam ķermenim.

Vingrojumus iespējams pielāgot atsevišķu kustību treniņiem un konkrētām vajadzībām. Ar Redcord Axis palīdzību tiek veiktas darbības, kas stabilizē muskuļu darbību un uzlabo to koordināciju, kas ir nepieciešama perfektai kustību kontrolei.”
Øyvind Pedersen, Izpētes daļas vadītājs, Redcord AS


Redcord Axis sniedz papildu rotējošas kustības, radot potenciālu lielam skaitam jaunu funkcionālu un progresīvu vingrinājumu un variāciju, kuri ir ļoti nozīmīgi terapijas jomā, kā arī sportistu treniņos, ļaujot palielināt kustību diapazonu.

Redcord Axis priekšrocības:

  • Pareizas anatomiskas un biomehāniskas kustības
  • Visa ķermeņa treniņš, izmantojot tikai vienu aprīkojumu
  • Plašāks vingrojumu un to variāciju piedāvājums
  • Precīzas rotējošas kustības
  • Sportiski vingrinājumi, kurus iespējams pielāgot jebkuram konkrētas kustības treniņam
  • Kustību atjaunošanas treniņš atjauno konkrētas ķermeņa funkcijas
  • Jauni izaicinājumi ar lielāku nestabilitāti uz rotējošas plaknes
  • Nodrošina vienādu slodzi starp ievainoto un veselo pusi

Redcord Axis visaugstākās kvalitātes iekārta profesionālai lietošanai.

Redcord Axis ir profesionālo aprīkojumu galvenā sastāvdaļa. Tā iekļauj 5m virvi, lai piestiprinātu slingus un saites, Redcord virves slēgu, ar kura palīdzību viegli piemērot saišu augstumu ar vienas rokas palīdzību, karabīnes un griestu savienojumus, ļaujot to uzstādīt koka un betona girestos, kā arī pievienot to Redcord Trainer vai Redcord Mini aprīkojumam.

Redcord Trainer lietotāju auditorija ir ļoti plaša: fizioterapeiti, kas veic Neurac® ārstēšanu, aktīva dzīvesveida piekritēji, fiziskās sagatavotības treneri, pilašu instruktori, profesionāli treneri un sportisti.

Tā kā Redcord Axis ir aprīkojums, ko var lietot mājas apstākļos, to var izmantot arī cilvēki , kas koncentrējas uz sava sportiskā snieguma uzlabošanu un rūpējas par savu fiziskās sagatavotības līmeni. Visi speciālisti ievēros priekšrocības, ko sniedz Redcord Axis apvienojumā ar esošo Redcord piedāvājumu.