Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Inovācija gūžas locītavas osteoartrīta terapijā

Inovācija gūžas locītavas osteoartrīta terapijā

Osteoartrīts jeb osteoartroze kļūst par arvien izplatītāku diagnozi, medicīnas rakstos arvien biežāk redzam tādus virsrakstus kā “Osteoartrītu nevar izārstēt”, “Osteoartrīts ir milzīgs veselības nozares izaicinājums”, “Gūžas un ceļa locītavas osteoartrīta diagnoze pasaulē pārsniedz 300 miljonus”.

Ir zināms, ka osteoartrītam nav viena specifiska cēloņa, bet ir zināmi vairāki faktori, kas personu iekļauj osteoartrīta riska grupā: vecums, ģimenes anamnēze, locītavu traumas un saslimšanas, aptaukošanās, osteoartrīta saistība ar menopauzes iestāšanos, arī sportisti tiek iekļauti riska grupā, atkārtotas, lielas fiziskas slodzes ietekmes dēļ.

Osteoartrīts izpaužas kā pakāpeniska skrimšļa nodilšana, veidojoties erozijām un attīstoties kaulu sklerozei zem skrimšļa. Terapija vērsta uz hronisku sāpju samazināšanu un akūtā procesa apstādināšanu.

Visbiežāk osteoartrīts tiek konstatēts ceļu un gūžas locītavās. Gūžas locītavas osteoartrīts ir smagākas izpausmes, klibošana var neizpausties ilgāku laiku, taču tā var parādīties pēc ilgstošas staigāšanas. Stabila klibošana saistīta ar sāpēm gūžas locītavā un kājas saīsināšanos (augšstilba kaula deformācijas/nodilšanas dēļ). Sāpes novēro cirkšņa rajonā un augšstilba priekšējā daļā, kā arī ir novērojams rīta stīvums.

CoxaTrain – inovācija gūžas locītavas osteoartrīta terapijā

Vācijas zīmols Bauerfeind zināms ar inovatīviem, augstas kvalitātes un smart design produktiem, kuri radīti, lai atvieglotu dažādu traumu un saslimšanu radītos kustību ierobežojumus.

Bauerfeind, sadarbībā ar ārstiem, medicīnas profesoriem, tehniķiem, fizioterapeitiem un produktu dizaineriem, radījis jaunu, inovatīvu produktu, kas veidots, koncentrējoties uz gūžas locītavas osteoartrīta radītajiem kustību ierobežojumiem.

“CoxaTrain ļauj mazināt sāpes un vienlaicīgi uzlabo gūžas locītavas funkcijas, spēju staigāt. Tas ir ortopēdisks sapnis”, saka CoxaTrain izgudrotājs, iepriekšējais Saarlouis Ortopēdiskās Slimnīcas direktors Prof.Heinrihs Hess.

CoxaTrain ortoze gūžai radīta sirdī jauniem OA pacientiem, kuri vēlas turpināt kustēties, neskatoties uz diagnozi. Ortozi iespējams viegli pielāgot, lai tā atbilstu tieši Jūsu izmēram un vajadzībām, tā sniedz augstu stabilitātes sajūtu, mazina sāpes jostas, iegurņa un gūžas rajonā. Ar CoxaTrain Jūs lietosiet mazāk pretsāpju līdzekļu un kustēsieties vairāk un ātrāk!

Uzlabota dzīves kvalitāte

Jau pēc divām nedēļām OA pacienti ar CoxaTrain izbauda augstāku dzīves kvalitāti:

  • Par 78% garākas pastaigas
  • Par 48% mazāk sāpju

“CoxaTrain būtiskākā inovācija ir vairāku terapijas veidu apvienošana vienā produktā. Mūsu daudzpusīgās zināšanas osteoartrīta terapijā šobrīd redzamas pacientu uzlabotā dzīves kvalitātē”

Atšķirībā no citām tirgū pieejamām gūžas ortozēm OA pacientiem, CoxaTrain iespējams pielāgot divos līmeņos: Abdukcija/addukcija (atvilkšana laterāli/pievilkšana un Fleksija/ekstenzija (saliekšana/iztaisnošana).

Bauerfeind CoxaTrain ortoze ir ērti lietojama, patīkama ādai, elpojoša un nav nepieciešami atsevišķi darbarīki, lai to pielāgotu lietošanai.

  

Priekšrocības un iedarbības veids

Iedarbība

  • Mazina muskulāro disbalansu
  • Atslogo muskuļus, kuri izpilda kustību
  • Atbrīvo iegurņa un sakroileālās (krustu un zarnkaula) locītavas
  • Aktivizē muskuļus

Ieguvumi

  • Remdē sāpes jostas, iegurņa un gūžas rajonā
  • Balsta gūžas kustību
  • Ejot nodrošina stabilitāti
  • Augsta pacienta līdzestība, pateicoties ortozes vieglajam svaram un plakanam, pieguļošam dizainam

 Uzvilkšana:

 

Vairāk par CoxaTrain uzzini šeit.