Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Kā ir veidots jaunās paaudzes GenuTrain?

Kā ir veidots jaunās paaudzes GenuTrain?

Kā ir veidots jaunās paaudzes GenuTrain? 

 


Jauns adījums ar uzlabotu pieguļošu formu

Jaunā GenuTrain anatomiski veidotajam adījumam ir reljefaina struktūra, ko var sajust un saskatīt kā smalku romba ornamentu. Izteikti strukturētā virsma palielina atbalsta uzlikšanas zonu. Tiešā kontaktā ar ādu tās saķere ir labāka nekā līdzenai, gludai virsmai. Tas uzlabo GenuTrain pozīciju kustoties. Jo labāk atbalsts pieguļ, jo augstāks ir tā nēsāšanas komforts, kā arī sāpes remdinošā un stabilizējošā iedarbība.

Paceles adījums nerada diskomfortu un neierobežo ceļa saliekšanas funkciju.

Spiediens, kairinājumiem savstarpēji pārklājoties, mazina lokālo sāpju sajūtu uz kontaktvirsmas. Mainīgā spiediena masāža kustību laikā veicina labāku asinsriti audos, kas mazina radušās sāpes.

Spiediena un stiepes radītie mehāniskie kairinājumi uz ādas, aktivē ceļa proprioceptorus. Tie nodrošina augstāku locītavu stabilizējošās muskulatūras vadāmību un uzlabo gaitu. Pacelē adījums ir citādāks. Plašās atstarpes starp valdziņiem padara to mīkstāku un gaisa caurlaidīgāku. Ērtāk noliecoties un stiepjoties, izlīdzina šai zonai raksturīgo spēcīgāko sviedru veidošanos un palīdz nekairināt jutīgo zonu.

 

 


  Omega polsteris

  Jauns Omega polsteris ar spiediena spilventiņiem atvieglos iestiepuma radītas sāpes ātrāk un veicinās dzīšanas procesus. Viskoelastīgais polsteris kustību laikā veic masāžu, novadot spiedienu no ceļa skriemeļa uz apkārt esošajiem audiem.

  Tā forma veido burtu Omega, no kura produkts arī ieguvis savu nosaukumu.

  Jaunās paaudzes Omega+ Pad Hoffa punktu un meniska spārnu elastīgajā materiālā ir iestrādāts vēl viena cietāka komponente. Ar tā palīdzību, kustību laikā mainoties spilventiņa formai, kustīgi masāžas mezgliņi rada punktuālu kairinājumu.

  Tas notiek ar mērķi padarīt stimulāciju intensīvāku un dažādā veidā kairināt ar proprioceptoriem blīvi noklātās zonas. Sensorisko atslēgas pozīciju izmantošana terapeitiskā intervencijā kāpina pozitīvos efektus attiecībā uz motorisko reakciju un līdz ar to arī locītavas darbību.

   


  Stīpas

  “Šis faktors bieži netiek pienācīgi novērtēts”, saka GenuTrain izgudrotājs Prof.Dr.med Heinrihs Hess. “Un tas ir nepareizi. Stīpas ir būtiska produkta detaļa, kas nodrošina pareizu tā atbalstu un funkcionēšanu. Stīpas izgatavotas no īpašas plastmasas un šī materiāla ‘’nogurums’’ jeb izturība ir īpaši pārbaudīta. Stīpas iztur neierobežotu skaitu dažāda veida kustības, liekšanu un stiepšanu, nedeformējot un nebojājot tās.”

   Līdzās anatomiski pielāgotajai formai arī sānu stīpas, pateicoties to spējai stabili nospriegot adījumu, kustību laikā nodrošina ceļa atbalsta drošu pozīciju. Jaunās stīpas veidotas no robustas, izturīgas plastmasas ar patentētu, elastīgu liekšanas zonu, kas “seko” valkātāja kustībām. Tādējādi atbalsts var labāk saglabāt kontaktu ar ceļa locītavu. Tā augšgalā ir integrēti uzvilkšanas palīgrīki, bet apakšgalā – novilkšanas palīgrīki, kas atvieglo uzlikšanu un noņemšanu.

    

    

    


   Iedarbības veids:

   • Ceļa locītavu stabilizējošo muskuļu aktivācija, kas nodrošina locītavas atslogošanu un stabilizāciju;
   • Omega polsteris gredzenveidā ieskauj ceļa kauliņu, laterālie omega polstera spārniņi sasniedz meniska priekšējo daļu un mainīgas kompresijas rezultātā, masējot meniskus, mazina sāpes;
   • Stimulējot infrapatellāros taukaudu spilventiņus (Hoffa punktus), veicina metabolismu un dabīgo dzīšanas procesu, kā arī mazina sāpes retropatellāri;
   • Kompleksa mehānisko sensoru stimulācija uzlabo koordināciju un sensomotoro funkciju;
   • Paaugstina kustību brīvību, masējot saspringtos muskuļus, cīpslas un fascijas;
   • Paātrina tūskas un liekā šķidruma uzsūkšanos, pateicoties mainīgai kompresijai kustību laikā;
   • Gaisu caurlaidīgas aktīvās zonas, mīkstas komforta zonas un anatomiski precīzi veidots adījums nodrošina augstu valkāšanas komfortu, kas apvienots ar optimāliem ārstnieciskiem efektiem.

    Uzzini vairāk www.navlaikasapem.lv