Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Akne - kā ar to cīnīties mājas apstākļos?

Akne - kā ar to cīnīties mājas apstākļos?

Ja savā dzīvē esi saskāries ar akni, tad noteikti zini, cik nepatīkami tas ir. Rodas vēlme paslēpt seju, jo cīņa ar akni nav viegla. To izraisa dažādi apstākļi (pārmaiņas sebuma sastāvā, baktēriju vairošanās, raga slāņa pastiprināta veidošanās u.c.), bet galvenais, kas Tev ir jāzina - par akni IR jārūpējas, citādi stāvoklis neuzlabosies un pastāv iespēja atstāt rētas uz ādas. 

Šis stāvoklis ir raksturīgs taukainai vai seborejiskai ādai ar palielinātām porām. Bieži vien šādas ādas īpašnieki sastopas ar tādām nepatīkamām lietām kā vaļējiem un slēgtiem komedoniem, pāpulām, pustulām un citiem iekaisīgiem elementiem.

Žurnāls Scientific Reports kādā no saviem rakstiem minēja, ka mūsdienās Acne vulgaris pasaules populācijā ir sastopams aptuveni 10% no visām vecuma grupām. Acne vulgaris ir viena no estētiskās medicīnas problēmām ne tikai jauniešu un pusaudžu vidū, bet arī 30+ vecuma grupā. 

Acne vulgaris terapijā svarīga nozīme ir kosmētiķa un klienta sadarbībai. Lielu darbu izdara kosmētiķis, savukārt mājās veiktā aprūpe nodrošinās ilgstošu rezultātu un veselu, tīru ādu. Iesakām izmantot šādus produktus:

JAUNUMS

Purifying mousse 

attīrošas putas sejai - vieglas tekstūras, maigas putiņas, kas kvalitatīvi attīra ādu no netīrumiem un kura antibakteriālās sastāvdaļas neļauj vairoties P.acne.


Hydratonic toniks

 padara ādu gludu un elastīgu, papildus attīrot ādu un atgriežot tās dabīgo pH līmeni.


Resurfacing peel booster 

paredzēts taukainai, aknes skartai un seborejiskai ādai, kas normalizē tauku dziedzeru darbību, papildus noloba arī atmirušās epidermas raga kārtas šūnas.


Acne one krēms 

aknes skartai un seborejiskai ādai. Krēma sastāvā ir aktīvo vielu komplekss, kas regulē tauku dziedzeru darbību, tam piemīt arī balinošas īpašības.


Imperfection control 

lokālas iedarbības līdzeklis, kas maskē aknes skartās zonas, novērš apsārtumu, adaptējas visiem ādas toņiem.