Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Efektīva procedūra Acne ārstēšanai // mesoestetic institūts

Efektīva procedūra Acne ārstēšanai // mesoestetic institūts

Ja savā dzīvē esi saskāries ar akni, tad noteikti zini, cik nepatīkami tas ir. Rodas vēlme paslēpt seju, jo cīņa ar akni nav viegla. To izraisa dažādi apstākļi (pārmaiņas sebuma sastāvā, baktēriju vairošanās, raga slāņa pastiprināta veidošanās u.c.), bet galvenais, kas Tev ir jāzina - par akni IR jārūpējas, citādi stāvoklis neuzlabosies un pastāv iespēja atstāt rētas uz ādas. 

Šis stāvoklis ir raksturīgs taukainai vai seborejiskai ādai ar palielinātām porām. Bieži vien šādas ādas īpašnieki sastopas ar tādām nepatīkamām lietām kā vaļējiem un slēgtiem komedoniem, pāpulām, pustulām un citiem iekaisīgiem elementiem.

Acne vulgaris terapijā svarīga nozīme ir kosmētiķa un klienta sadarbībai. Lielu darbu izdara kosmētiķis, savukārt mājās veiktā aprūpe nodrošinās ilgstošu rezultātu. Lasi mūsu blogā Akne - kā ar to cīnīties mājas apstākļos?

Acne terapijā svarīga nozīme ir kosmētiķa un klienta sadarbībai

Efektīva procedūra - mazina hronisku iekaisumu, samazina aknes komplikācijas

ACNELAN  procedūra sejai visaptveroša, efektīva, komfortabla un ātra dažādu smaguma pakāpju aknes ārstēšanas procedūra par pieejamu cenu. Procedūrā izmantoti specifiski terapeitiski līdzekļi, kuru izejvielas iedarbosies uz dažādiem sviedru un tauku dziedzeru kompleksu iekaisumu veicinošiem faktoriem, mazinot hronisko iekaisumu. Samazina aknes komplikācijas.

Piesakies Acne procedūrai mesoestetic institūtā 

  • procedūra mesoestetic institūtā: Brīvības ielā 180A, Rīgā
  • procedūras cena: 50 EUR 
  • procedūras ilgums: 60 min 

piesakies: mesoestetic@mesoestetic.lv vai zvanot +371 25761121