Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Ampulas - skaistumkopšanas trends?

Ampulas - skaistumkopšanas trends?

Ne tikai modes pasaulē, bet arī skaistumkopšanas nozarē bieži vien parādās jauni trendi. Pamatoti vai nepamatoti – tas jau ir jautājums speciālistiem! Šobrīd ir novērota liela aktivitāte tieši ar ampulām. Savā produktu klāstā tās iekļauj ne tikai profesionālās kosmētikas ražotāji, bet arī augstas klases zīmoli un masu produkcijas ražotāji.

Bet kāpēc tad ir sacelta tik liela ažiotāža ap ampulām? Atšķirībā no krēmiem un serumiem, ampulu sastāvs ir daudz koncentrētāks, līdz ar to arī iedarbība ir padziļināta. Lielākoties jau pēc vienas ampulas uzklāšanas rezultāts būs tūlītējs. Ampulas var saukt arī par ādas glābēju stresa situācijās – pēc saules, dažādām procedūrām, negulētām naktīm utt.

Tā kā ampulu sastāvs ir koncentrēts, ar to lietošanu nevajadzētu aizrauties pārāk regulāri vai ilgstoši. Tāpat svarīgi pirms iegādes izpētīt tieši kādam nolūkam un ādas stāvoklim, tipam vai problēmām tās paredzētas. Lūk, populārākās problēmas, ar ko cīnās ampulas.

 

ĀDAS ELASTĪBAS ATJAUNOŠANA

Tēma par mūžīgo skaistumu. Protams, ka ikviena no mums vēlas ilgāk izskatīties jauna. Šajā gadījumā jāpievērš uzmanība, vai ampulas satur vielas, kas nodrošina gan mitrināšanu, gan ādu savelkošu, nostiprinošu efektu, piemēram, kolagēnu, elastīnu, C vitamīnu, proteoglikānus.

SAUSA, DEHIDRĒTA ĀDA

Ādas mitrināšana un barošana ir ļoti svarīgs ikdienas sejas kopšanas posms. Ne vienmēr ikdienas steigā mums ir laiks par to domāt. Ampulas ir līdzeklis, kas var strauji uzlabot to, par ko mēs esam aizmirsuši.

APKĀRTĒJĀS VIDES NELABVĒLĪGĀ IETEKME

Mūsu sejas ādu ietekmē ne tikai UV staru iedarbība, bet arī vides piesārņojums. Īpaši, ja dzīvojam pilsētā, kur ir liela automašīnu satiksme, netālu atrodas rūpnīcas un gaisa kvalitāte nav izcila. Lai ādu pasargātu, palīdzēs ampulas, kas satur antioksidantus.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mesoestetic pharma group piedāvā piecus anti-age ampulu veidus:

antiaging flash ampoules

pretnovecošanās ampulas

Pretnovecošanās ampulas ar tūlītēju savelkošu iedarbību. Aktīvo vielu kombinācija likvidē noguruma pēdas, nodrošina tūlītēju hidratāciju un balināšanu, izlīdzina samlkas grumbiņas un mīmikas radītas grumbas. Pateicoties atjaunojošam un nostiprinošām īpašībām, iedarbojas pret ļenganu ādu un palīdz atjaunot sejas līnijas.

pollution defense

pretnovecošanās ampulas ar aizsardzību pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību

Antioksidants, nodrošina daudzpusīgu aizsardzību no piesārņojuma ietekmes.

Tā koncentrētā formula aizkavē ādas novecošanos, ko rada oksidēšanās un jo īpaši apkārtējās vides piesārņojums. Nodrošina ilglaicīgu mitrināšanu ādai visas dienas garumā.

glycolic ampoules

glikolskābes ampulas ar E un F vitamīniem

Glikolskābes ampulas ar E&F vitamīniem. Atjaunojošs šķīdums visiem ādas tipiem. Noņem atmirušās ādas šūnas, piešķirot ādai gludu, starojošu un svaigu izskatu. Sastāvā esošie taukos šķīstošie vitamīni veido uz ādas aizsargslāni pret brīvajiem radikāļiem.

melatonim ampoules

atjaunojošas pretnovecošanās ampulas ar melatonīnu lietošai nakts laikā

Pastiprina dabīgās ādas atjaunošanās spējas nakts laikā. Paātrina antioksidantu aizsardzību, lai novērstu ādas novecošanos.

proteoglycans ampoules

proteoglikāna ampulas - ādas elastībai un mitrināšanai

Pārstrukturēšana šūnu līmenī. Piešķir ādai elastību un tvirtumu. Novērš jaunu grumbu veidošanos un palīdz izlīdzināt ādu. Iedarbojas stimulējoši uz saistaudiem, uzlabojot bioķīmiskos rādītājus.