Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Kas ir ferulskābe un kādēļ man to būtu jālieto?

Kas ir ferulskābe un kādēļ man to būtu jālieto?
Antioksidants ar bagātīgu sastāvu, ferulskābe dabā atrodama augos un augļos, kur tā pilda aizsargfunkciju. Kā citi antioksidanti, arī ferulskābe samazina brīvo radikāļu radītās ādas novecošanās pazīmes. Izcils ferulskābes efekts novērojams, kad to lieto kopā ar citām antioksidantiem bagātām vielām, piemēram, vitamīnu C un E.
Galvenais iemesls, kādēļ mūsu āda noveco, ir oksidatīvais stress ādas audos, tas rada mums redzamās novecošanās pazīmes (pigmentācija, grumbas, blāvums un ādas elastības zudums).
Oksidatīvais stress cīnās ar mūsu ādas dabīgo aizsargbarjeru, lēnām to iznīcinot, tādēļ ir būtiski ikdienā bagātināt ādu ar antioksidantiem, nepieļaujot oksidatīvā stresa uzvaru šajā cīņā.
Ko dara mesoestetic aox ferulic?
- Aizsargā ādu no bojājumiem, kurus izraisa UVA/UVB iedarbība
-Stimulē kolagēna ražošanu ādā, kas palīdz atjaunot veselās ādas šūnas
-Uzlabo ādas dabīgās aizsargbarjeras darbību
-Ferulskābe uzlabo un stabilizē uzņemtā C vitamīna iedarbību
-Tas satur formulu, kuras sastāvā ir ferulskābe, vitamīni C un E
-Izlīdzina ādas toni, uzlabo tās tekstūru un padara ādu mirdzošu
Piemērots visiem ādas tipiem.
Par sastāvu:
Aox ferulic serums satur ferulskābi (0.5%), askorbīnskābi (15%) un patentētu E Vitamīna un sintētisku aktīvo vielu kompleksu (1.5%).
Sastāvā esošais C Vitamīns izlīdzina ādu un padara to mirdzošu, vienlaicīgi atvieglojot un paātrinot kolagēna ražošanu, tādējādi uzlabojot ādas elastību un stingrību. Ferulskābe aizsargā procesu, kurā tiek radīts kolagēns pret kaitīgo UVA ietekmi, kā arī tā stabilizē uzņemtā C vitamīna iedarbību. Pārējais produkta sastāvs aizsargā no citiem, ne mazāk būtiskiem, ārējiem faktoriem, kuri ietekmē Tavas ādas veselību un izskatu.
Lietošana: Uzklāt aox ferulic pilienus, iemasēt vieglām kustībām no rīta uz attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas. Pēc tam ieteicams uzklāt atbilstošu sejas krēmu un saules aizsargkrēmu.
ATSAUKSMES
“Esmu pieradusi regulāri lietot vairākus C vitamīna serumus, acīmredzami šis produkts satur daudz tīrāku C vitamīna formu. Pēc pāris nedēļām, lietojot to katru dienu, redzēju pārliecinošus rezultātus, mana blāvā un nogurusī sejas āda kļuva ievērojami mirdzošāka, starojoša, kā arī maigāka un gludāka.” - Beauty & Lifestyle Hunter
“Mana āda kļuvusi mirdzošāka kā ierasts, pateicoties aox ferulic. Ja Tu meklē veidu, kā cīnīties ar vecuma izraisītiem pigmenta plankumiem, grumbām, mitruma un gluduma zudumu vai blāvumu, tad šis produkts ir domāts Tev. Mana ādas kvalitāte ir uzlabojusies pāris nedēļu laikā, lietojot aox ferulic no rīta un vakarā. Tas piešķir mirdzumu manai ādai, kas ir brīnišķīgs rezultāts, jo bieži mana āda bija blāva un sausa.”– Livia
Tulkots no Joanna Fleming bloga, pilnu rakstu lasi šeit:
Photo copyrights Joanna Fleming, mesoestetic product presentation, The Beauty Lifestyle Hunter