Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

žurnālā "Ieva" par mesoestetic BodyShock Local Reducer

žurnālā "Ieva" par mesoestetic BodyShock Local Reducer

"Pēdējais brīdis ķerties klāt celulīta skartās ādas aprūpei, jo vasara teju, teju klāt,"rosina žurnāls Ieva un kā efektīvu kosmētisko līdzekli celulīta novēršanai un ķermeņa kontūru uzlabošanai iesaka krēmu mesoestetic Bodyshock Local Reducer.

Pēdējais brīdis ķerties klāt celulīta skartās ādas aprūpei, jo vasara teju, teju klāt. Celulīta sāgā īpašu jaunumu nav, tas nozīmē, ka būs jāpapūlas. 

Ierastā kompānija 

Celulīta attīstību veicina mūsu dzīvesveids, ko mēs tomēr varam mainīt. Galvenais vaininieku trio ir liekais svars, sēdošs darbs un neveselīgi uztura ieradumi. Situāciju būtiski pasliktina arī daudzām sievietēm raksturīgā biežā svara staigāšana trīs līdz piecu kilogramu robežās, pārmērīga sauļošanās, cieša un apspīlēta apģērba valkāšana, bieža našķēšanās ar saldumiem, smēķēšana, alkohols, gaļas produkti, kas satur hormonus, un nepiemērota fiziskā slodze, kas rada muskuļu sasprindzinājumu. Celulīta izpausmes ievērojami paātrina stress, kā ietekmē pastiprināti izdalās hormoni kateholamīni, kas veicina celulīta veidošanos. 

Mediķu skatījumā celulīts nav tikai estētiska problēma, tas signalizē par vielmaiņas traucējumiem, ūdens aizturi organismā, limfas atteces un mikrocirkulācijas traucējumiem, kas nākotnē var izraisīt vēnu u. c. slimības. 

Bez vilšanās sajūtas 

Joprojām nav atklāta brīnumrecepte, kas spētu likvidēt celulītu ātri un pavisam. Tomēr labā ziņa - to var ievērojami samazināt, un jebkurā stadijā ir iespējams uzlabot ādas reljefu un vizuālo izskatu. 

Lai nebūtu vilšanās, nevajag cerēt, ka ātru un noturīgu rezultātu dos kampaņveidīgas celulīta apkopes kūres. Pat ļoti efektīvajām salonu procedūrām ir nepieciešams vismaz 10-14 procedūru intensīvs kurss. Ja esi nolēmusi par sevi rūpēties pašas spēkiem mājās, uz acīm redzamu rezultātu vari cerēt pēc kādām 6-8 nedēļām. 

Ņem vērā, ka cīņa ar celulītu prasa kompleksu pieeju. Tā ietver regulāru ādas kopšanu, ja nepieciešams - pakāpenisku svara samazināšanu un savam vecumam piemērotu fizisko slodzi. Tas ir ilgtermiņa pasākums, līdzīgi kā ar tievēšanu - noturīgu efektu dod tikai lēns un pakāpenisks process. 

Tomēr ir arī sliktā ziņa: jāsamierinās, ka celulīts ir kā hameleons - tikko šķietami cīņa ir galā, kā atkal sasvārstās hormoni vai aktivizējas zemes pievilkšanas spēks, un no jauna ir jāķeras pie darba. Ja celulīts ir ļoti izteikts, ir vienkārši jāpieņem, ka to likvidēt pilnībā nav iespējams. 

SAC JAU ŠODIEN! 

Celulīts attīstās pakāpeniski, labāku rezultātu var gūt, kad tas tikai sācis parādīties. Pēdējā stadijā, kad jau ir izveidojušies fibrotiski audi, ko var sataustīt kā cietus kunkulīšus, un āda kļūst sāpīga, celulītu apkarot ir ļoti grūti. 

AR KO SĀKT? PAŠAS SPĒKIEM. 

Atvēli laiku sev un izkop rituālu. Katru rītu 3-5 minūtes veic ādas norīvē-šanu/pašmasāžu ar frotē dvielīti, masāžas cimdu, sūkli vai suku, ievērojot virzienu uz augšu, uz sirdi. Masāža stimulē asinsriti ādā, pareizu limfas atteci un aktivizē ādas funkcijas. Reizi nedēļā attīri ādu ar skrubi, lai sekmētu dziļāku kopjošo līdzekļu iedarbību. To aktīvās vielas nespēj pilnībā izspraukties cauri ādas virsējam slānim, ja āda iepriekš nav labi sagatavota - sasildīta un attīrīta. Limfas atteci rosina kontrastduša - cītīgi izsildi problēmzonas ar silto ūdeni un vienmēr nobeidz ar auksto šalti. Pēc dušas siltā ādā iemasē pretcelulīta/modelējošo līdzekli, tas palīdzēs risināt problēmas un uzturēt labu ādas kvalitāti. 

IZMĒĢINI! Pretcelulīta krēmi ar kofeīnu ievērojami pastiprina audu mikrocirkulāciju. Uzklāj krēmu 30-60 minūtes pirms fiziskas slodzes, sportošanas vai mājas tīrīšanas, un tas iedarbosies daudz efektīvāk. 

Taukšūnu mazināšanu palīdz stimulēt pirts procedūras un pēršanās, vannas ar iedarbīgām piedevām, ietīšanās, lokālas aplikācijas problēmzonas utt. Universāla iedarbība ir aļģēm, līdzvērtīgu efektu dod arī dūņas, māli, medus, kas jūtami atsvaidzina, mitrina un mineralizē ādu. 

Tauku polsterīšiem, īpaši uz vēdera un sāniem, labi der tauku vielmaiņu veicinošie krēmi ar sildošu/atvēsinošu iedarbību. Tie satur hialuronskābi, vitamīnus, antioksidantus, mentolu, kapsaicīnu un citas vielas, kas paaugstina/samazina ādas temperatūru, tādējādi lokāli uzlabo asinsriti, skābekļa piegādi, veicina vielmaiņu audos, visi dabiskie procesi problēmzonas norit ātrāk. Šie līdzekļi parasti 

satur vielas, kas vienlaikus arī tonizē un nostiprina ādu, lai tā izskatītos gludāka. Maini dzīvesveidu: ēd veselīgi, dzer daudz ūdens, tas palīdzēs attīrīties no šlakvielām. Kusties pēc iespējas vairāk, veic vingrojumus kājām, gurniem un sēžai, lai tonizētu muskuļus un uzlabotu limfas atteci. Ļoti vērtīgi ir vingrojumi ar pietupieniem, arī skriešana un peldēšana, kas uzlabo kāju mugurējo daļu un sēžas muskuļu reljefu. Regulāras aktivitātes iestiepj ādu, tā veidojas gludāka. 

PADOMS! Nesatraucies, ja pēc kāda laiciņa redzi, ka apaļīgākajās vietās kļūsti slaidāka, bet āda ir atslābuši. Turpini, tas nozīmē, ka tauku šūnas ir tukšākas, bet āda vēl nav savilkušies. Tās atjaunošanās cikls vidēji ir 28 dienas. Ādu palīdz sakopt līdzeklis ar nostiprinošu/modelējošu iedarbību. 

MEKLĒ SPECIĀLISTU PALĪDZĪBU! 

Ja tev neizdodas tikt galā pašas spēkiem vai gluži vienkārši tam nav ne vaļas, ne pacietības, lūdz palīdzību skaistumkopšanas speciālistiem. Profesionāļu klāstā ir efektīvas procedūras, iedarbīgi pretcelulīta līdzekļi un metodes. Tomēr nevajadzētu iedomāties, ka dažu procedūru apmeklējums izveidos ideālu figūru, gludu ādu un pašai nebūs jāiegulda nekādas pūles. Visas procedūras mazina celulīta izpausmes - tas kļūst mazāk redzams, un āda kļūst gludāka. Labāku efektu sniedz regulāru procedūru kurss, jo katra nākamā procedūra nostiprina un papildina iepriekšējā iegūto rezultātu. Ja to apvieno ar ādas kopšanu mājās un dzīvesveida korekcijām, kas ietver veselīgu uzturu un mērenu fizisko slodzi, drīkst cerēt uz vērā ņemamu rezultātu. 

• Visefektīvākā metode ir profesionāla masāža, ko veic ar rokām vai ar dažādu ķermeņa kopšanas aparātu palīdzību. Populārākās ir mehāniskā limfodrenāža jeb gaisa zābaki un limfodrenāža ar rokām, kas veicina limfas atteci, arī vakuuma masāža, vibroterapija, hidromasāža ar ūdens spiedienu, kriomasāža ar slāpekli. Masāža izjauc saspiesto taukaudu struktūru, izkustina celulītu, uzlabo asinsriti zemādas audu slānī un atjauno muskuļu elastību. Lai paātrinātu rezultātu, masāžā izmanto speciālu kosmētiku. Laba masāža mazina arī muskuļu saspringumu, tie atslābst, un āda vairs nav tik savilkta. 

• Ļoti patīkama ir visa ķermeņa vai atsevišķu problēmzonu ietīšana un modelējošas maskas un citas SPA procedūras, kas uzlabo ne tikai ādas, bet arī organisma vispārējo stāvokli. 

• Ļoti iedarbīga ir mezoterapija - hialuronskābes injekcijas, kas uzlabo ādas elasticitāti un mitrina ādu. Lai samazinātu iesīkstējuša celulīta izpausmes, lokāli injicē preparātus, kas šķīdina taukaudus un uzlabo mikrocirkulāciju, tādējādi padarot saistaudus mīkstākus, un ādas negludumi mazinās. 

• Radiofrekvence/termāža intensīvi izkarsē zemādas taukaudus, uzlabo mikrocirkulāciju, veicina kolagēna izstrādi ādā, āda kļūst gludāka, tvirtāka, tās reljefs ir mazāk izteikts. 

• Radiofrekvence + ultraskaņa. Fokusēta ultraskaņa šķeļ taukaudu šūnu membrānas, un tajās esošie tauki ar vielmaiņas palīdzību izvadās no organisma caur aknām un nierēm. Radiofrekvence aktivizē to izvadīšanu, rezultātā gan samazinās tauku šūnu apjoms, gan uzlabojas ādas elasticitāte. 

• Iedarbīgāko procedūru sarakstā ir kriolipolīze - iedarbība uz tauku šūnām ar aukstumu, lāzerlipolīze - tauku šūnas sašķel ar lāzera staru, kā arī dažādas lāzerprocedūras, kas lokāli uzlabo mikrocirkulāciju un saistaudu kvalitāti. 

• Labu efektu spēj sniegt aparātprocedūras, kas vienā procedūrā apvieno muskuļu stimulāciju, limfodrenāžu, tauku šķelšanu un aktīvo vielu dziļāku ievadīšanu ādā. Ideāls risinājums tām, kurām nepatīk fiziskās aktivitātes. 

Krēma izvēle 

Pretcelulīta līdzekļu galvenos komponentus atkarībā no to iedarbības var sadalīt trīs lielās grupās. Vieni cīnās ar taukiem, kas iesaistās celulīta veidošanā, samazinot to apjomu. Otri aktīvi uzlabo asinsriti, lai atjaunotu zemādas dabisko vidi un nogludinātu ādu. Trešie palīdz uzlabot ādas izskatu. Visbiežāk tos sakombinē vienā līdzeklī, atsevišķi tie atrodami konkrētām problēmām pielāgotos produktos. 

LASI ETIĶETES! Izvēloties pretcelulīta līdzekli, pievērs uzmanību, kam tieši tas ir domāts - liekā šķidruma izvadīšanai, tauku dedzināšanai vai ādas nostiprināšanai/konturēšanai. 

Sākuma stadijās izvēlies līdzekļus, kuru vielas nodrošina tieši celulīta mazināšanu. Piemēram, ar efeju un zirgkastaņu - tās tonizē asinsvadus, mazina tūsku, augu kolagēns sekmē jaunu elastīgo šķiedru veidošanos, kofeīns {methylxan-thine), L karnitīns stimulē tauku sadalīšanos, kavē to uzkrāšanos, lavandas un citrona ēteriskā eļļa tonizē ādu, salvijas un saldo apelsīnu eļļa aktivizē mikrocirkulāciju un šūnu apgādi ar skābekli, A vitamīns jeb retinols stimulē šūnu aktivitāti. Minerālvielas un mikroelementi stabilizē ūdens un sāļu līdzsvaru ādā un uzlabo ādas imunitāti. Iedarbība un efekts ir atkarīgs arī no aktīvo vielu koncentrācijas. Ielaistam celulītam vajadzēs intensīvas iedarbības līdzekli. 

ZINĀŠANAI! Būtiskākā nozīme ir līdzekļa lietošanas regularitātei. Ja vēlies gūt redzamu rezultātu, ir jāievēro noteikts kurss, piemēram, lieto līdzekli divreiz dienā. Labam rezultātam ar vienu iepakojumu nepietiks, vajadzēs vismaz trīs. 

Kur tas uzradās? 

Celulītam nosaukumu devis kāds franču ārsts, lai aprakstītu ādas negludumus, ko dēvējam par apelsīna mizas efektu. Viņš norādījis, ka tas ir parasts ādas stāvoklis, kāds visbiežāk mēdz būt ar izteikti sievišķīgām formām apveltītām sievietēm. Vīriešu uzmanību vienmēr ir piesaistījušas sievietes ar apaļīgām formām un platiem gurniem, un celulīts tika uzskatīts par sievišķīga seksapīla un mātišķuma izpausmi, ko slēpa svešām acīm. Tā tas turpinājies līdz pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem, kad celulīta bedrītes uz augšstilbiem visu skatieniem atsedza puķubērnu īsās kleitiņas. Celulīts tika pasludināts par estētisku problēmu. Pētījumi liecina - vairāk vai mazāk izteikts kosmētiskais celulīts ir 85-96% pieaugušu sieviešu neatkarīgi no slaiduma, vecuma un naudas maka biezuma. Tas nozīmē - tikai vienai no desmit sievietēm tā nav. Celulīts biežāk veidojas uz augšstilbiem, sēžas un gurniem, bet tas var parādīties arī citās ķermeņa daļās. Šī ir ļoti sievišķīga problēma, ko rada ģenētiski noteiktā ķermeņa uzbūve un zemādas saistaudu struktūras vājums, ko ietekmē sievišķo hormonu svārstības, - to mēs izmainīt nevaram. Jo īpaši tas vērojams premenopauzes un menopauzes periodā, kad izsīkstošo estrogēnu ietekmē pasliktinās vielmaiņa, ādas stāvoklis un celulīts kļūst aizvien redzamāks. 

Miegs uztur ādas skaistumu 

Izgulies, ļauj organismam miegā atjaunoties. Kad esi stāvus, zemes pievilkšanas spēka ietekmē visi šķidrumi plūst uz leju. Horizontālā stāvoklī limfas un asiņu atplūde no kājām uz augšu notiek vieglāk. Ja kājas sagurst un pietūkst, uz nakti uzklāj drenējošu līdzekli. 

Konsultē KRISTĪNE ZABLUDOVSKA, dermatoloģe Lāzermedicīnas klīnikā, GUNA HAVENSONE, uzturzinātniece un ķermeņa estētikas speciāliste skaistuma klīnikā 4. dimensija. 

Vingrini muskuļus – tas palīdz! 

• Ja daudz jāsēž, ik pēc stundas kaut uz 5 minūtēm piecelies un izkusties. 

• Sēžot, ejot un stāvot bieži sasprindzini dibena muskuļus. 

• Staigā uz pirkstgaliem kā balerīna, izturies pret sevi ar vieglumu. 

 

IEVA izvēlas 

MESOESTETIC Bodyshock apjomu samazinošs līdzeklis ar sildošu iedarbību. Kofeīns, gotu kola un L karnitīns mazina lokālu tauku uzkrāšanos ķermeņa problēmzonas, padarot ādu gludu, elastīgu, stingru. 

mesoestetic Local reducer