Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

C vitamīna nozīme skaistumkopšanā

C vitamīna nozīme skaistumkopšanā

Šobrīd C vitamīns kā skaistumkopšanas produktu sastāvdaļa jau sāk kļūt leģendārs. Par to runā visi! Un ne bez iemesla – tas patiešām strādā! Nevienmērīgs ādas tonis, raupja ādas tekstūra, mīmikas krunciņas, blāvs sejas tonis – nosauciet savu ādas problēmu un pastāv liela iespēja, ka C vitamīns būs ieteicamo produktu sarakstā.

KAS IR C VITAMĪNS?

C vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas neitralizē brīvo radikāļu iedarbību. Brīvie radikāļi izpaužas tādā formā kā saules starojums, piesārņojums, stress, smēķēšana u.c. – tas viss bojā šūnas DNS, kas savukārt izraisa priekšlaicīgu novecošanos, vēzi.

C VITAMĪNA ĪPAŠĪBAS

Antioksidanta īpašību dēļ, C vitamīns veic ādas reģenerācijas procesus, kas palīdz ādai atjaunot bojātās šūnas. Tāpat C vitamīns samazina UV staru radīto kaitējumu uz ādas.

C vitamīns ir skāba viela, līdz ar to, lietojot to uz ādas, āda pati sāk sevi dziedēt, ražojot kolagēnu un elastīnu. Gan kolagēns, gan elastīns palīdz saglabāt ādas mīkstumu un tvirtumu, novēršot priekšlaicīgu ādas novecošanos.

C vitamīns kavē melanīna ražošanu, līdz ar to tiek samazināta pigmentācijas plankumu veidošanās. Kā arī C vitamīnam piemītošās balinošas īpašības palīdz mazināt jau esošus pigmentācijas plankumus.

KAS VĒL JĀZINA PAR C VITAMĪNU SKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTOS?

Lai gan C vitamīns jau pats par sevi ir spēcīgs antioksidants, tā efektivitāti iespējams palielināt, to apvienojot ar citiem antioksidantiem, piemēram E vitamīnu. Tādējādi rezultāts būs ātrāks, efektīvāks un ilgnoturīgāks.

Svarīgi zināt, ka C vitamīna produkti nedrīkst tikt pakļauti gaismas ietekmei. Iepakojumam ir jābūt tumšam, pretēji C vitamīns sāks sadalīties.

C vitamīns ir spēcīga viela, tāpēc tā izmantošana ikdienas rituālos ir jāiekļauj lēnām. Iesakām sākt ar krēmiem pāris vakarus nedēļā un pēc laika pāriet uz serumiem vai apvienot serumus ar krēmiem.

Ieskaties mesoestetic Energy C līnijā un izvēlies sev piemērotākos C vitamīna produktus: