Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Kosmetologs mājās

Kosmetologs mājās

Ikdienas sejas kopšana

SEJAS ATTĪRĪŠANA

Rūpīga ādas attīrīšana un tonizēšana no rīta un vakarā. Šis posms ir nozīmīgs arī tad, ja esam sākušas lietot mazāku kosmētikas daudzumu un retāk izejam no mājas. Gaiss mums apkārt satur netīrumus, tāpat gultasveļa, pieskaršanās sejai padara attīrīšanu par vitāli svarīgu dienas daļu. 

ACU ZONAS KOPŠANA

Acu krēma uzklāšana. Acu zona ir jākopj ar tai specifiski paredzētu krēmu. Tā kā āda acu zonā ir plāna, tā spēj absorbēt mazākas krēma molekulas nekā tās ir tipiskā sejas krēma. Tādēļ acu krēmi tiek veidoti pēc cita principa. Ja krēms ir pārāk smags, tas var radīt acu zonas pietūkumu.

SERUMI

Seruma uzklāšana. Serumi visbiežāk tiek lietoti kursa veidā, piemēram katram gadalaikam iesākoties, lai pielāgotu ādas nepieciešamībām. Tie noder arī, ja ir nepieciešamība iegūt momentālu efektu. Serumos ļoti koncentrētā veidā ir vielas, kas iedarbojas uz kādas ādas problēmas novēršanu. Seruma sastāvā ir mazākas molekulas nekā krēmos, kas spēj dziļāk un ātrāk penetrēties ādā.

DIENAS KRĒMS

Dienas sejas krēma uzklāšana. Dienas krēma uzdevumi ir sejas ādu mitrināt, aizsargāt no apkārtējiem apstākļiem – saules, apkārtējās vides piesārņojuma, aukstuma vai karstuma, kā arī regulēt dažādas ar ādas tipu saistītas problēmas, piemēram, līdzsvarot pārlieku sausu vai pārlieku taukainu ādu.

AIZSARDZĪBA NO SAULES

Saules aizsargkrēma uzklāšana.  SPF produktu galvenais uzdevums ir pasargāt ādu no ultravioletā starojuma, līdz ar to arī no ādas vēža un priekšlaicīgas novecošanās. SPF produktu lietošana palēlina krunciņu veidošanos, novērš nevēlamu pigmentāciju. Turklāt SPF produkti nav jālieto tikai karstās vasaras dienās. Mēs esam pakļauti UV starojumam katru dienu neatkarīgi no lokācijas un laikapstākļiem. Interesants fakts! Ir pierādīts, ka 80 % no saules UV starojuma izkļūst cauri mākoņiem, tādēļ ir vēlams uzklāt SPF aizsardzības krēmus pat tad, kad ārā ir apmācies laiks. 

NAKTS KRĒMS

Nakts krēma uzklāšana. Nakts krēma svarīgākā funkcija ir sekmēt ādas atjaunošanās, attīrīšanās un šūnu dalīšanās procesus, mazinot priekšlaicīgas novecošanās pazīmes. Atšķirībā no dienas mitrinošajiem līdzekļiem, nakts krēma sastāvā parasti ir daudz vairāk antioksidantu – vielu, kas aptur brīvo radikāļu darbību un sekmē ādas atjaunošanos. 

 

Papildus kopšana

PĪLINGS MĀJĀS

Pīlings mājās - Atbrīvo ādu no piesārņojuma, izlīdzina toni, samazina poras, sīkās un krunciņas un mazina pigmentāciju.
Lietošana: Lietot vakaros, 3 reizes nedēļā uzklājot ar pirkstiem uz iepriekš attīrītas un veselas ādas. Atstāt iedarboties 2-3 minūtes un turpināt ādas kopšanu ar atbilstošu ādas kopšanas līdzekli - serumu vai krēmu.

SEJAS MASKAS

Sejas maskas – neaizstājams ādas kopšanas līdzeklis

Maskas ir labākais veids, lai ātri mitrinātu, nomierinātu, dziļi attīrītu ādu. Tās ir rezultatīvas, un darbojas kā pirmā palīdzība tikai tajā gadījumā, ja ir izvēlētas atbilstoši ādas tipam un tiek izmantotas precīzi pēc instrukcijas.