Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Atklājiet, kā diennakts ritms ietekmē jūsu ādu

Atklājiet, kā diennakts ritms ietekmē jūsu ādu

Vai zinājāt, ka āda ir kā kaprīza sieviete, kas maina savu uzvedību atkarībā no diennakts laika? Visticamāk, liela daļa domā, ka nakts un dienas krēmi ir mārketinga triks, lai pārdotu vairāk. Bet tā nebūt nav! Patiešām, ja vēlaties sasniegt efektīvus, ilgstošus un redzamus rezultātus, tad norādēm uz iepakojuma ir būtiska nozīme.

Mūsu ķermeni un visas to veidojošās šūnas regulē bioloģiskais pulkstenis, kas dabiski tiek pielāgots un aktivizēts, pamatojoties uz ārējiem signāliem, kas saistīti ar gaismu un tumsu. Bioloģiskais pulkstenis veido dzīves ciklu, kas katru dienu kontrolē ķermeni, lai izpildītu tādas svarīgas funkcijas kā ķermeņa temperatūras regulēšana, cukura un hormonu līmeņa līdzsvarošana, kā arī šūnu atjaunošanās kontrole.

Dienas laikā tiek stimulēta ādas pamošanās, palielinot tās pašaizsardzības potenciālu un optimizējot D vitamīna biotransformāciju. Tāpēc ieteicams lietot produktus ar antioksidantu iedarbību, jo tie mūs pasargās no ārējo faktoru agresijas.

Naktī palielinās šūnu atjaunošanās ātrums, jo āda nav pakļauta ārējām agresijām. Turklāt paātrinās mikrocirkulācija, radot lielāku detoksikāciju un lielāku barības vielu piegādi mūsu šūnām. Nakts produktiem jāsatur aktīvās vielas, kas stimulē ādas atjaunošanās mehānismus, tādējādi palīdzot novērst dienas laikā radītos bojājumus.

Turklāt ir produkti, kuru pamatā ir hronobioloģija, kas darbojas pamatojoties uz laiku, kad tos uzklāj uz ādas. Proti, tam pašam produktam ar vienām un tām pašām aktīvajām sastāvdaļām būs dažādas īpašības atkarībā no tā, vai to lieto dienā vai naktī. Piemēram, Collagen 360 ° Essence Antiaging serums stimulē ādas pamošanos un pašaizsardzību dienas laikā un palielina tās atjaunošanas naktī.

 

Piemēri no mesoestetic, kā pareizi sabalansēt ādas kopšanas produktus labākam rezultātam:

  • No rīta uz tīras, sausas sejas ādas uzklājiet Pollution Defense ampulas, lai aizsargātu ādu no oksidatīvā stresa, vides piesārņojuma.
  • Lai samazinātu tauku akumulāciju ķermeņa problēmzonās, uzklājiet Bodyshock Total Reducer, veicot apļveida masāžu.
  • Naktī uzklājiet Melatonin ampulas, pastiprinās dabīgās ādas atjaunošanās spējas nakts laikā.
  • Pirms gulētiešanas uzklājiet Bodyshock Night Reducer zonās, kur vēlaties apkarot lokalizētas tauku nogulsnes.

Uzrakstīt komentāru