Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

JAUNUMS | Grünland Junior | Apavi bērniem

JAUNUMS | Grünland Junior | Apavi bērniem

Pavisam svaigi jaunumi

DYNASTY veikalos tagad pieejami Itāļu zīmola Grünland komforta apavi bērniem - Grünland Junior

Itāļu zīmola Grünland Junior apavi bērniem no 30.jūnija pieejami DYNASTY veikalos: Brīvības ielā 180, Rīgā un Pededzes ielā 10, Mārupē un šeit - mūsu interneta veikalā!

   

Vēsture, ģimene

Dabisks komforts un pēdu labsajūta. Ar šādu filozofiju 1949.gadā brāļi Giovanni un Francesco Berdin nodibināja uzņēmumu, kas ražo apavus. Aizrautība, apņemšanās un aizraušanās tika nodota četrās paaudzēs no tēva dēlam. Šodien uzņēmums Frateeli Berdin, kuru šobrīd vada tā prezidents Renato Berdin un viņa dēls Matteo, ir kļuvis par modernu, dinamisku un būtisku nozares daļu. Visā pasaulē, jo īpaši Itālijā tiek novērtēts zīmola stils, kvalitāte un komforts.

Grünland pukstošā sirds – galvenā mītne atrodās Altavilla Vicentina modernajā ēkā. Pateicoties ortopēdijas profesionāļiem, pārdošanas komandai, produktu un stila departamentiem, komunikācijas nodaļai un biznesa vadības vadītājiem, šeit katru dienu dzimst jaunas idejas, tiek attīstīti jauni mērķi. Mūsu sasniegumi ir mūsu kopīga uzvara.

Labsajūta ir dabiska. Mēs nekad nenogursim to atkārtot, šī filozofija ir mūsu vadmotīvs jau no pirmās uzņēmuma darbības dienas, tas ir mūsu zīmola pamats.

Izpēte, dizains, kvalitāte un labsajūta

Pastāvīga sinerģija starp dizaineriem, modeļu veidotājiem, rūpīgi atlasīta dabisko materiālu izmantošana, kontrole ik katrā ražošanas posmā, sistemātika jaunu tehnoloģiju meklēšanā un tas viss stingru protokolu uzraudzībā, lai garantētu komfortu, kvalitāti un uzticamību gadu desmitu laikā.

Grünland Junior ir nozīmīga daļa no Grünland, jo, īpaši, bērniem ir nepieciešama dabiska labsajūta, kas ir uzņēmuma pamatvērtība. 

Grünland Junior apavu klāstā atradīsiet apavus, kas piemēroti dažādām pēdas īpatnībām, tā lai katrs solis, ko sper mūsu mazākie līdzcilvēki būtu drošs un komforta pilns. 

Apavu ražošanā tiek izmantotas dažādas tehnoloģijas, kas uzlabo apavu valkāšanas komfortu, te populārākās Grünland Junior apavu līnijā: 

Dabīgā korķa zolītes

Zolītes izgatavotas no lateksa un dabīgā korķa maisījuma. Zolītes maigi mīkstina pēdas triecienu pret zemi. Augstas kvalitātes materiālu izmantošana un perfekts zolītes anatomiskais dizains ļauj pēdai kustēties dabiski un sniedz komfortu.

Metālu nesaturoša sprādze

Sprādze izgatavota no īpaša augstas veiktspējas kompozītmateriāla, nerūsējoša, īpaši viegla materiāla. Tā ir izturīga pret laikapstākļiem un ilgdzīvojoša.

Mikroporu zole

Mikroporaina, neslīdoša, anatomiski pareizi veidota zole ir triecienu absorbējoša, viegla un elastīga. Pasargā kājas no noguruma sajūtas.

Itāļu zīmola Grünland Junior apavi bērniem no 30.jūnija pieejami DYNASTY veikalos: Brīvības ielā 180, Rīgā un Pededzes ielā 10, Mārupē un šeit - mūsu interneta veikalā!

 

 Šobrīd pieejami 24 dažādi Grünland Junior apavu modeļi, te daži no tiem: 

 

 

Uzrakstīt komentāru