Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Grūtniecības krūšturis | Kādēļ nepieciešams?

Grūtniecības krūšturis | Kādēļ nepieciešams?

Funkcionāli grūtniecības krūšturi

Moderni un ļoti ērti krūšturi grūtniecības periodam.

Zīmols ANITA pievērš īpašu rūpību detaļām, katrs produkts tiek ražots tā, lai tas būtu maksimāli ērts un patīkams ādai visu grūtniecības laiku.

Bezvīļu krūštura bļodiņas, kas aug kopā ar krūtīm, platas un mīkstas krūštura lencītes nodrošina maksimālu kustības brīvību un komfortu visā grūtniecības laikā.

Kas ir grūtniecības krūšturis?

Šie krūšturi ir veidoti specifiski grūtniecības laikam, kad krūtis ir ārkārtīgi jutīgas. Krūšturi ir veidoti no īpaši mīkstiem un patīkamiem materiāliem. Izvēlētie materiāli ir elastīgi, bļodiņas forma tiek veidota tā, lai krūtīm augot, krūšturis pielāgotos.

Krūštura malas un savienojuma vietas ir platas un ērtas, tādejādi tās nodrošina nepieciešamo atbalstu vienlaicīgi neradot strijas. 

Vai man ir nepieciešams grūtniecības periodam īpaši piemērots krūšturis?

Atbilde uz šo jautājumu ir individuāla. Grūtniecības krūšturis nepieciešams tiklīdz Jūsu ikdienas apakšveļa sāk palikt neērta, paliek par mazu, sāk iespiesties ādā.

Kādēļ man ir nepieciešams grūtniecības krūšturis?

Grūtniecības laikā Jūsu ķermenis mainās, īpaši krūtis un vēders. Pārmaiņas pamanīsiet jau pašā grūtniecības sākumā. Krūtis kļūst lielākas un stingrākas, tās kļūst jutīgākas un Jūs sajutīsiet smaguma sajūtu.

Tiklīdz Jūsu krūšturis sāk spiest, vilkt vai atstāt iespiedumus, Jums vajadzētu sākt vilkt grūtniecībai piemērotu krūšturi. Grūtniecības krūšturi atvieglo nepatīkamās sajūtas un atbalsta pārslogotos saistaudus.

Zīmola ANITA grūtniecības krūšturi ir veidoti no elastīga, augstas kvalitātes materiāla, kas nespiež, pielāgojas un rada komforta sajūtu. Atbalsts, ko sniedz ANITA grūtniecības krūšturi, samazina iespēju un citreiz pavisam novērš iespēju veidoties strijām, krūtis saglabā to formu, nenokarājas.

Ko ņemt vērā, izvēloties grūtniecības krūšturi?

Grūtniecības laikā Jūsu krūtis var palielināties līdz pat vienam pilnam izmēram, tādēļ būtiski apsvērt šādus faktorus:

Ar vai bez stieplītēm?

Te jāievēro tikai viens princips: Ja krūšturis neiegriežas ādā, neberž un nespiež – vari izvēlēties grūtniecības krūšturi ar stieplītēm.

Bļodiņai “jāaug” kopā ar Tevi

Mīksts un elastīgs materiāls nodrošina pietiekami daudz vietas augšanai. Bezvīļu bļodiņas ērti pieguļ ādai, neradot berzi. Optimālam un komfortablam atbalstam, pievērsiet uzmanību tam kā ir veidotas krūštura maliņas, lai atbalstītu krūts svaru stieplītes nav obligāti nepieciešamas, šo efektu panāk ar pareizi izšūtām maliņām un savienojuma vietām.

Regulējamas siksniņas

Visiem zīmola ANITA grūtniecības krūšturiem ir regulējamas siksniņas, ērti pielāgot un krūšturis derēs līdz pat pēdējai grūtniecības dienai. 

Mūsu ieteikums:

Iegādājieties grūtniecības krūšturi tādā izmērā, lai Jums tas derētu savilkts vismazākajā izmērā, lai ķermenim augot, Jūs varētu to pielāgot līdz pat grūtniecības beigām.

 

Uzrakstīt komentāru