Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Izmantojot laiku mājās lietderīgi | Kopti nagi un pēdu āda

Izmantojot laiku mājās lietderīgi |  Kopti nagi un pēdu āda

Ikdienas rutīnā, mūsu kājas lielāko dienas daļu ir ieautas apavos, tādēļ atrast laiku tās palutināt ir īpaši grūti. Šobrīd, dzīvojot mājās, varam ik rītu sākt ar nelielu pēdu veselības SPA

Ko varam darīt, pēdu un nagu veselības labā, esot mājās? 

Ieauguši nagi, sacietējumi un jutīga kutikula

Tādu aktīvo vielu, kā bisabolola un glicerīna iedarbībā cietais sānu valnītis ātri kļūst mīksts, mazinās spiediens uz naga plātnes sānu malu, kā  rezultātā mazinās sāpes. Šis līdzeklis ir piemērots izteiktu sacietējumu un sausu ienadžu apstrādei. Glicerīns un bisabolols mitrina, kopj un nomierina ādu ap nagiem.
 

Nelīdzeni un novārguši nagi

Uzlabo nagu struktūru un novērš to plaisāšanu. Izlīdzina nagu rievas un nelīdzenu naga virsmu. Nagi atgūst elastību un spēju pretoties negatīvām apkārtējās vides ietekmēm. Satur zīda proteīnus.
 

Saplaisājušai, raupjai un sausai pēdu ādai

Lieliski mitrina un mīkstina ādu. Paaugstina ādas dabīgās aizsargspējas un elastību. Ziede bagāta ar augstvērtīgo carnauba (Brazīlijas) vasku un dabisko propolisa ekstraktu. Ieteicams plaisu apstrādei uz papēžiem.
 

Pēdu ādas atjaunošanai 

Pateicoties sastāvā esošajam polifenolu daudzumam, krēms ir izcils antioksidants. Ādu atjaunojoša un kopjoša iedarbība. Augstvērtīgā kompozīcija no dabīgā granātābola, mežrozīšu kauliņu un makadāmijas riekstu eļļām ir ideāli piemērota stresam pakļautas ādas kopšanai. Novērš pārmērīgu ādas sacietējumu veidošanos.

Uzrakstīt komentāru