Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

saldam miegam | izgulējies un laimīgs

saldam miegam | izgulējies un laimīgs

Vai zinājāt, ka spilvens jāmaina ik pēc 12-18 mēnešiem? Labam spilvenam jābalsta ķermenis tā dabiskā stāvoklī, tam jābūt gan ērtam, gan anatomiski pareizi veidotam. Izvēloties īsto spilvenu, būtiska ir arī poza, kurā visbiežāk guļat.

QMED Standard Plus spilvens

Mīkstais kontūrveida  dizaina spilvens nodrošina optimālu galvas un kakla pozīciju un atbalstu. Rekomendēts tiem, kuri visbiežāk guļ uz muguras un uz sāna.

QMED Premium spilvens

Divpusēja kontūrveida dizaina spilvens nodrošina pareizu izmēra pielāgošanu/ izmēru pielāgojumu. Tas nodrošina optimālu galvas pozīciju, atbrīvojot mugurkaula kakla daļu guļus stāvoklī. Rekomendēts tiem, kuri visbiežāk guļ uz muguras un uz sāna. 

QMED Standard spilvens

Anatomiski pielāgotā spilvena forma nodrošina optimālu galvas un kakla pozīciju un atbalstu. Rekomendēts tiem, kuri visbiežāk guļ uz muguras. Veidots no “atmiņas putām”, kas nodrošina spilvena adaptāciju dabīgajai ķermeņa formai.

Komforta spilvens miegam tiek rekomendēts tiem, kuri cieš no sāpēm mugurkaula kakla daļā. Spilvens atvieglo mugurkaula diskomfortu, atbrīvo no bezmiega, krākšanas un nervu saspringuma.

QMED Bamboo spilvens

Anatomiski pielāgotā spilvena struktūru veido bambusa kokogles. Tas nodrošina optimālu galvas novietojumu, atbrīvojot mugurkaula kakla skriemeļu daļu, atrodoties guļus pozīcijā.

Dabīgo bambusa kokogļu labās īpašības- nepatīkamā aromāta absorbcija, mitruma līmeņa regulēšana padara šo spilvenu tik vērtīgu.

Spilvens tiek rekomendēts tiem, kuri visbiežāk guļ uz muguras.

 

Spilvens ne tikai galvai

QMED paliktnis ceļiem un kājām

Aizvērtā veidā nodrošina pareizu gūžas un iegurņa anatomisko stāvokli guļot uz sāniem. Atvērtā veidā, tas atbalsta kāju apakšējo daļu.

QMED spilvens mugurai

Nodrošina brīvu no spiediena muguras atbalstīšanu un nodrošina pareizu sēdēšanas pozīciju. Velcro siksna nodrošina iespēju individuāli pielāgot atbalstu sēdeklim.

Nodrošina mugurkaula lumbālās daļas atbalstu, atbrīvo no dažādas ģenēzes (piem., pēctraumatiskām) mugurkaula lumbālās daļas sāpēm, novērš mugurkaula lumbālās daļas pārslodzi, uzlabo ķermeņa stāvokli, mazina negatīvu ietekmi uz mugurkaulu, ko rada ilgstoša sēdus pozīcija

 

Rekomendēts tiem, kuri pavada ilgas stundas sēdus pozīcijā. Ideāli piemērots izmatošanai mājas apstākļos, darbā, mašīnā.

Multifunkcionāls spilvens, kakla daļai

Multifunkcionālais “atmiņas putu”  spilvens ar artikulējošu jeb saliecamu savienojumu spilvena iekšpusē viegli pielāgojas galvas formai, veido ērtu atblastu galvai, mugurai vai kājām. Atslogo lumbosakrālās saites  un kaklu. Atvieglo muguras un galvas sāpes un nodrošina ērtu pozīciju.

 

Kā vēl uzlabot miega kvalitāti? 

Bezmiegs ir stāvoklis, kad ir grūtības aizmigt vai būt aizmigušam pietiekami ilgu laiku pat tad, ja ir iespēja gulēt. Dienas laikā bezmiegs izraisa pastiprinātu nogurumu, grūtības koncentrēties, samazinātas darbspējas un vāju darba kvalitāti, arī garastāvokļa izmaiņas. Bezmiegs ir miega mehānisma darbības kļūda vai sekas tam, ka miega mehānismi tiek pārtraukti ar paaugstinātu aktivitāti centrālajā nervu sistēmā. 

Pamatojoties uz traucējumu ilgumu, bezmiegs var būt akūts vai hronisks.

Akūti miega traucējumi ir iemigšanas vai miega kvalitātes traucējumi, kas raksturīgi, piemēram, pirms eksāmeniem, nozīmīgiem notikumiem, psiholoģiskiem vai emocionāliem pārdzīvojumiem un bieži vien pāriet bez ārstēšanas.

Hronisks bezmiegs ir tad, ja tas traucē vismaz trīs naktis nedēļā un ilgst vismaz trīs mēnešus. No hroniska bezmiega cieš aptuveni 10–15% cilvēku un ar gadiem šie traucējumi pieaug. 

Kādēļ nevaram aizmigt? 

Iemesli, kādēļ nevaram aizmigt ir daudz un dažādi, visbiežāk bezmiega cēlonis ir stress, kuru var izraisīt saspringts darba grafiks, attiecības ar tuvajiem, ekonomiska rakstura un citas visdažādākā veida problēmas dzīvē.

Pirmais, ar ko var sākt, ir sakārtot savu miega režīmu, kas nozīmē, iet gulēt un celties apmēram vienā un tanī pašā laikā. Labvēlīgi iemigšanu ietekmē pastaigas svaigā gaisā un ikdienas miers kopumā, tādēļ ieteicams ēdienkartē iekļaut vairāk tādus produktus, kas satur magniju un B grupas vitamīnus vai arī uzņemt tos papildus ar uztura bagātinātājiem. 

Laba miega kvalitāte tiek sasaistīta ar sabalansētu dienas ritmu, kur liela nozīme ir tā saucamajam bioloģiskajam pulkstenim. Šo 24 h ritmu cita starpā regulē kortizola un melatonīna hormoni.

Kā tas darbojās? 

Kortizols uztur aktivitāti un mundrumu, organisms to saražo dienas laikā.

Melatonīns rada miegainību un tas lielākoties tiek saražots nakts laikā.

Mūsu bioloģiskais pulkstenis vislabāk strādā, ja esam saņēmuši pietiekami daudz gaismas dienas laikā un pēc iespējas mazāk vakara un nakts stundās. Tādēļ eksperti iesaka samazināt apgaismojumu vakarā un pāris stundu pirms miega. Tas attiecas arī uz TV, mobilo telefonu, datoru ekrānu apgaismojumu. Vislabāk šīs ierīces nelietot pāris stundu pirms došanās pie miera.

Kas palīdz nodrošināt kvalitatīvu miegu un relaksāciju? 

Režīms

Sakārtojiet savu miega režīmu, ejiet gulēt un celieties apmēram vienā un tanī pašā laikā. 

Svaigs gaiss 

Dodieties pastaigās, izvēdiniet telpas pirms došanās gulēt. 

Vitamīni B1, B3 un B6 

B grupas vitamīni atbalsta veselīgu nervu sistēmu un samazina nogurumu dienas laikā

Magnijs 

Magnijs veicina veselīgu psiholoģisko darbību un uzlabo atmiņu

 

Re-Age Sleep On | Uztura bagātinātājs Miega traucējumiem 

Sleep On : 

  • Satur pareizi sabalansētu aktīvo sastāvdaļu maisījumu vienai dienai
  • Pasaules Novecošanās un Profilaktiskās medicīnas padomes akreditācija
  • Pareiza melatonīna deva, lai miegs būtu kvalitatīvāks
  • Sastāvā vitamīni B1, B3 un B6, Magnijs, Grifonijas ekstrakts, Kalifornijas magone, Melatonīns. 

UZZINĀT VAIRĀK

Neizmantot uztura bagātinātāju pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietošanai. 

Uzrakstīt komentāru