Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Jaunums no Bauerfeind | Dirk Nowitzki Signature Line

Jaunums no Bauerfeind | Dirk Nowitzki Signature Line

Bauerfeind

X

Dirk Nowitzki

Jaunums no Bauerfeind - Ekskluzīva basketbola leģendas Dirka Novicka produktu kolekcija

Katras spēles iznākums ir cieši saistīts ar Tavu apņemšanos. Tavam aprīkojumam ir jābūt tādam, lai Tu uz to varētu 100% paļauties. Pārvaldi laukumu kā Dirks Novickis: ar izturību, aizrautību un pamataprīkojumu no Bauerfeind. Izvēlies atbalstu, kuram uzticas NBA zvaigznes - sporta kompresijas piedurkne rokai un sporta kompresija celim no Dirka Novicka kolekcijas. 

 

Sports Compression Knee Support | Dirk Nowitzki  | ceļa kompresija sportam 

Vairāk jaudas: būdams viens no spēlētājiem ar visvairāk nospēlētām minūtēm visā NBA vēsturē, Dirks Novickis zin, cik svarīgs ir spēks un izturība uz laukuma. Sporta kompresijas ceļa balsts nemanāmi aptver ceļgalu un cieši pieguļ ādai. Tu labāk jutīsi katru ceļgala kustību, samazinās traumu risks. Locītavas atbalsts, kas atļauj pilnīgu kustību brīvību. Muskuļi darbojas labāk un Tu vari koncentrēties spēlei! 

 

Sports Compression Sleeve Arm | Dirk Nowitzki | sporta kompresijas piedurkne

Met grozā kā Dirks Novickis: Novickis NBA karjerā ir veicis vairāk kā 11 000 rezultatīvus metienus. Treniņos viņš paļaujas uz sporta kompresijas piedurkni rokai. 

 

Kompresijas piedurkne atbalsta to roku, ar kuru veic metienus - vairāk spēka un izturības uz laukuma. Maigā kompresija veicina asinsriti, uzlabo muskuļu darbību un mazina traumu risku. Tātad Tu koncentrējies metienam un vienmēr esi gatavs uzbrukumam! 

 

 

Uzrakstīt komentāru