Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Jutīga āda – mūsdienu modernā dzīvesveida sekas

Jutīga āda – mūsdienu modernā dzīvesveida sekas

 

Jutīgas ādas problēma aizvien vairāk pieaug ekonomiski attīstītās un industriālās valstīs. Sagadīšanās? Nē, likumsakarīgs rezultāts. Turklāt fenomenāli, ka nereti cilvēki nemaz nezina, ka tiem ir jutīga āda.

 

Kādēl sejas āda var kļūt jutīga?

Sejas āda var kļūt jutīga dažādu iemeslu dēļ. Tas var būt saistīts ar vitamīnu, minerālvielu trūkumu organismā, nepareizu ādas kopšanu, stresu, apkārtējās vides kaitīgo ietekmi uz ādu, hormonālām izmaiņām un tāpat tā var būt mantota ādas specifika. Daudzie cēloņi izskaidro, kāpēc tieši pilsētās dzīvojošie cilvēki visvairāk izjūt jutīgas ādas sekas. Mūsdienu dzīvesveids ir pietiekami stresains, vide – piesārņota un mediju ietekmē mēs izmēģinām produktus, kas mums nemaz nav piemēroti.

 

"Mūsdienu dzīvesveids ir pietiekami
stresains, vide – piesārņota un mediju ietekmē
mēs izmēģinām produktus, kas mums nemaz nav piemēroti."

 

 

Tiek bojāts ādas virsējais slānis, ar ko arī sākas turpmākās problēmas. Rezultātā āda vairs nespēj sintezēt taukus, nodrošināt mitrumu un tiek saīsināts šūnu dzīvotspējas laiks. Āda kļūst plānāka un momentāli reaģē uz vēju, sauli, salu, pieskārieniem ar apsārtumu, velkošām vai dedzinošām sajūtām, sausumu. Diemžēl āda arī ātrāk sāk novecošanās procesus. Tās aizsargbarjera ir bojāta un dzīves kvalitāte pasliktinās. Jutīga āda ir ļoti trausls stāvoklis, kuru nenovēršot, tas var izraisīt ilgtermiņa sekas, piemēram, var rasties alerģijas, dermatozes, sākties iekaisuma procesi.

 

Kā novērst jutīgas ādas rašanos?

Lai preventīvi novērstu jutīgas ādas rašanos, ir jāizvērtē sava ādas kopšanas rutīna. Produktiem ir jābūt atbilstoši piemeklētiem pēc speciālista ieteikumiem.

Kā novērst jutīgu ādu?

Savukārt, ja āda jau ir jutīga, tad jāstrādā pie ādas barjeras atjaunošanas un jālieto produkti, kas paredzēti tieši jutīgai ādai.

 

Anti-stress mask piemērota ļoti jutīgai kairinātai ādai. Tā satur sarkano aļģi, aloe vera, safrāna ziedu, kas novērš iekaisumu, pastiprinātu jutīgumu, kliņģerītes ekstraktu, kas stiprina ādas aizsargbarjeru un kumelītes ekstraktu, kas ir ar dziedinošām īpašībām.

43,50 EUR

 

 

Melan recovery krēms ādai ar kairinājuma un apsārtuma pazīmēm. Sniedz ādai tūlītēju atvieglojošu sajūtu. Sarkano aļģu ekstrakts novērš iekaisumu, Alfa- bisabolols ir spēcīgs antioksidants, kas palielina ādas aizsargspējas, šī sviests atjauno hidrolipīdo slāni, skvalēns pabaro ādu, atjauno ādas aizsargbarjeru.

49,70 EUR

 

Skin balance Sejas serums jutīgai ādai! Sastāvā iekļautas patentēti sensicalm un regenerance kompleksi, kas veidoti no aktīvām augu sastāvdaļām, kas darbojas sinerģiski, lai mazinātu jutīgas ādas izpausmes. Prebiotikas balansē ādas līdzsvaru un antioksidantu komplekss, novērš daudzpusīgu brīvo radikāļu kairinājumu ādai. Sastāvā ir aļģu, safrāna, kumelīšu un klinģerīšu ekstrakts, kas  nomierina ādu, mazina apsārtumu.  Pantenols un aloe vera, kas kopā darbojoties mitrina un nomierina ādu.

67,30 EUR

Uzrakstīt komentāru