Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Epiģenētikas vadīta pretnovecošānās sejas procedūra

Epiģenētikas vadīta pretnovecošānās sejas procedūra

 

Vai esat dzirdējuši cilvēkus sakām, ka skaista novecošana ir mantojama? Jeb labus gēnus nenopirksi? Patiesi šajos vārdos ir meklējama taisnība - mūsu mantotie gēni atbild par novecošanās, vielmaiņas procesiem ādā, tāpat tie atbild par to, kā mūsu gēni reaģē uz ārējas vides kairinājumu, piemēram, kā mūsu āda reaģē uz saules UV starojumu.

Ko mēs no tā varam secināt? Ādas novecošanos ietekmē gan iekšējie, gan ārējie faktori. Medicīnā zinātnieki šobrīd ir aktīvi pievērsušies cilmes šūnu un epiģenētisko faktoru izpētei, kas tiešā veidā ietekmē mūsu iekšējos procesus. Precizējot epiģenētikas raksturojumu - tā ir mūsdienu bioloģijas zinātne, kas pēta gēnu aktivitāti, kura nav saistīta ar DNS primārās struktūras izmaiņām. Tā ir zinātne par to, kā vides signāli atlasa, modificē un regulē gēnu darbību, tā palīdz skaidrot, kas kontrolē gēnu aktivizāciju no DNS “ārpuses” jeb signālus, kuri “ieslēdz un izslēdz” gēnus.

 

“dodam ādai izejvielas, lai tā pati
spētu optimāli atjaunoties, gala rezultātā
redzot anti-age efektu”

 

Secinājums ir tāds, ka nav jāsamierinās ar mums dāvātajiem gēniem. Ar korektiem un precīzas iedarbības produktiem mēs varam ādai dot stimulus un izejvielas, lai tā pati sevi efektīvi atjaunotu. Mesoestetic ir radījis Age Element procedūru, kas balstīta uz epiģēnētikas zinātni. Procedūras produktu līnijas vienojošie elementi ir maslīnskābe, isokvercīns un šikimikskābe, kas pēc funkcijas sakopo DNS telomērus, veicot signālu normālu komunicēšanu. Šeit varam runāt par maksmālu vielmaiņas atjaunošanu kā jaunībā. Tātad mēs nevis mazinām novecošanās pazīmes, bet dodam ādai izejvielas, lai tā pati spētu optimāli atjaunoties, gala rezultātā redzot anti-age efektu. Āda kļūst vienmērīga, mitrināta, atjaunojas ādas turgors, izlīdzinās tonis. Lieliski rezultāti tiek panākti ar 5 procedūrām, neaizmirstot, ka tā ir kopjoša procedūra, nevis ķīmiskie pīlingi vai injekcijas.

 

PROTOKOLS

Šī procedūra ir pielāgojama jebkuram vecumam un rekomendējama no 25 gadiem. Tas ir unikāls veids, kā veidot individuālu pieeju klienta ādas kopšanai. Procedūra sākas ar ādas diagnostiku: digitāli veidotu 18 jautājumu testu, kurā izzina gan klienta ikdienas, gan ādas kopšana paradumus, lai rezultātā izkalkulētu piemērotāko profesionālo protokolu. Tāpat programma piedāvā rekomendējamo mājas kopšanu.

 

  1. Kabinetā procedūra sākas ar ādas attīrīšanu ar age element cleasing balm, kura gelveida tekstūra pārtop eļļā un sajaucot ar ūdeni, veidojas pienveidīga konsistenece. Produkts ideāli attīra ādu no dekoratīvās kosmētikas, to var izmantot arī acu kosmētikas noņemšanai, nebojā ādas aizsargbarjeru.                                                                                                             
  2. Pēc tam āda tiek stimulēta un eksfoliēta ar age element resufacing solution. Stimulē ādas atjaunošanos un noloba virsējo slāni, uzlabojot nākamo produktu dziļāku iedarbību. Sastāvā ir glikolskābe, salicilskābe, mandeļskābe un dzintarskābes maisījums mazā koncentrācijā.
  3. Tiek izveidots maisījums, ko ieteica ādas diagnostikas sistēma. Maisījums sastāv no age element hydrabalance krēma kombinācijā ar kādu no četriem booster Hydrabalnce krēms darbojas kā biovektors, aktīva nesējviela, lai nogadātu aktīvās sastāvdaļas dziļākos ādas slāņos. Papilduis nodrošina ādas mitrināšanu dienas garumā. Uzklāšanas tiek veikta liftinga masāža, kas norisinās pēc konkrēta protokola.

  • Age element brightening booster – izlīdzina ādas toni, padara to mirdzošu, piemīt tirozināzes inhibējošas īpašības. Sastāvā ir fitīnskābe, c vitamīns, niacinamīds.

  • Age element anti-wrinkle booster - mitrina ādu un mazina nepilnību redzamību, izlīdzina dinamiskās līnijas, mazina krunciņu redzamību un novērš jaunu veidošanos. Sastāvā ir chronoprotect komplekss (antioksidants), heksapeptīds.

  • Age element redensifying booster - atjauno ādas struktūru un nodrošina intensīvu mitrināšanu. Atjauno turgoru un elasticitāti. Piemērots plānām, trauslām ādām. Sastāvā hialuronskābe, barojošs komlekss, kas sastāv no sviestu/eļļas maisījuma, smartcell komplekss.
  1. Noslēdzošā fāzē tiek likta viena no divām maskām: ādas mitrināšanai un grumbiņu izlīdzināšnai vai liftinga efektam.
  2. Pēc procedūras var lietot krēmu pēc profesionāļa ieskatiem vai to, ko rekomendē ID sistēma mājas kopšanai.

Kopumā šī ir lieliska kopjošā procedūra cilvēkiem, kas grib intensīvi pievērsties ādas kopšanai, lai stimulētu ādas atjaunošanās procesus, bet nevar vai nevēlas veikt ķīmiskos pīlingus vai injekcijas.

 

Uzrakstīt komentāru