Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

mesoestetic® piedāvā age element®

mesoestetic® piedāvā age element®
Jauns pretnovecošanās risinājumu klāsts mājas lietošanai ar patentētu epiģenētisku efektivitāti

 

Vadošais uzņēmums kosmētikas un estētiskās medicīnas jomā ir izstrādājis uz epiģenētiku balstītu risinājumu, kas spēj mainīt novecošanās ietekmi uz gēnu izpausmēm, iznīcinot ādas novecošanas pazīmes.


Jauno produktu efektivitāti apstiprina zinātne, in vitro un in vivo pētījumi, kas pierāda to spēju iedarboties uz galvenajiem novecošanās marķieriem: mirdzuma un tvirtuma zudumu, kā arī grumbu un mīmikas līniju parādīšanos.

 

Gadu gaitā āda noveco. Ģenētika var izskaidrot daļu no šī procesa. Tomēr vairāk nekā 80% ādas novecošanos izraisa vides apstākļi, dzīvesveids un emocijas. Šie faktori veicina epiģenētisko marķieru aktivizēšanos, kļūstot par galvenajiem ādas novecošanās paātrinātājiem. Pēc vairāku gadu ilgiem pētījumiem mesoestetic® ir izstrādājis age element® – risinājumu, kas iedarbojas uz epiģenētiskajiem marķieriem, kas ir atbildīgi par ādas novecošanos, ar kura palīdzību mēs neitralizējam ādas novecošanas pazīmes un uzlabojam skaistumu katrā dzīves posmā.

Novecošanās pazīmes neparādās vienas, tāpēc farmācijas laboratorija ir izstrādājusi produktus un formulas, kuras var kombinēt, lai panāktu sinerģisku un papildinošu darbību: tie ļauj atrisināt galveno problēmu un novērst vai uzlabot citas novecošanās problēmas, padarot pretnovecošanās aprūpi 100 % personalizējamu.

age element® ietver trīs produktu līnijas, kurām visām ir epiģenētiska un plaša spektra antioksidantu iedarbība, kas palīdz aizsargāt audus no ārējiem faktoriem.

 

 Antiaging brightening solutions

Līnija ar intensīvu antioksidantu darbību sejas mirdzumam un priekšlaicīgu novecošanās pazīmju novēršanai

 

brightening creamantioksidantu iedarbība, kas izlīdzina ādas toni, sniedz ādai mirdzumu. Piemērots blāvai ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm un ādai, kas pakļauta oksidatīvajam stresam: UV starojumam, zilajai gaismai, smēķēšanai, piesārņojumam vai stresam.

brightening eye contour- acu kontūrkrēms ar izgaismojošu un antioksidantu darbību, kas palīdz arī samazināt tumšos lokus un pietūkumu, kā arī palīdz izlīdzināt ādas toni.  Piemērots periokulārajai zonai ar redzamām mīmikas līnijām un lokiem zem acīm, kā arī ādai, kas pakļauta oksidatīvajam stresam: UV starojumam, zilai gaismai, smēķēšanai, piesārņojumam vai stresam.

brightening concentrate – serums ar augstu antioksidantu un ādas toni izlīdzinošu vielu koncentrāciju. Tas nodrošina mirdzumu un intensīvi izlīdzina ādas toni. Spēcīgie novērš priekšlaicīgu novecošanos.

brightening complex plus - koncentrēts šķīdums, kas satur 15% C vitamīna pulvera formātā. Šķidrajā fāzē tas apvieno hialuronskābi un trisaharīdu, lai veicinātu epidermas atjaunošanos un nodrošinātu tūlītēju un ilgstošu mitrināšanu. Produkts paredzēts intensīvai 4 nedēļu lietošanai. Lieliski piemērots blāvai ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm un ādai, kas pakļauta oksidatīvajam stresam: UV starojumam, zilai gaismai, smēķēšanai, piesārņojumam vai stresam.

 

firming solutions

 

pirmais liftinga produktu klāsts, kuru iedvesmojušas vismodernākās medicīniski estētiskās procedūras, ar novatoriskām aktīvām sastāvdaļām tvirtākai, gludākai un stingrākai ādai ar liftinga efektu.

firming cream - nostiprinošs krēms ar liftinga efektu, kas paceļ sejas ovālu un dziļi mitrina, uzlabojot grumbu izskatu, pateicoties tā četru veidu hialuronskābes kombinācijai dažādās molekulārās formās. Piemērots ādai ar tvirtuma zudumu un sejas ovāla noslīdējumu, elastības trūkumu un/vai gravitācijas grumbām.

firming eye contour - nostiprinošs acu kontūrkrēms ar savelkošu iedarbību. Tāpat tiek uzlabota mikrocirkulācija ap acīm, nodrošinot drenējošu un restrukturizējošu darbību. Piemērots ādai ar tvirtuma zudumu, nokarenu plakstiņu, tonusa trūkumu periokulārajā zonā.

firming concentrate - koncentrēts serums ar liftinga efektu. Augsta aktīvo vielu koncentrācija, lai vecinātu ādas elastību. Stimulē kolagēna, elastīna sintēzi un fibroblastu darbību. Piemērots ādai ar tvirtuma zudumu un sejas ovāla noslīdējumu, ļenganumu, elastības trūkumu un/vai gravitācijas grumbām.

firming elixir - uztura bagātinātājs, kura pamatā ir ļoti bagātināts hidrolizēts kolagēns. Izstrādāts ar hidrolizētu kolagēnu, hialuronskābi un aktīvām sastāvdaļām ar antioksidantu iedarbību.

 

anti-wrinkle solutions 

pretgrumbu risinājumi aktivizē ādas reģenerācijas mehānismus, samazinot grumbu un mīmikas līniju parādīšanos un novēršot to veidošanos. Tā ir jauna kosmētikas koncepcija, kas paredzēta, lai atslābinātu sejas mīmiku, mazinātu grumbas, atgūtu tvirtumu un piepildītu ādu. Produkti nodrošina remodelējošu efektu.

 

anti-wrinkle cream – dienas krēms ar  restrukturizējošu, profilaktisku un koriģējošu darbību grumbām un mīmikas līnijām. Nodrošina Botox līdzīgu efektu un mazina un izlīdzina dinamiskās un statiskās grumbas. Piemērots ādai ar neregulāru tekstūru, redzamām porām un statiskām, dinamiskām un/vai gravitācijas grumbām.

anti-wrinkle night cream - grumbu izlīdzinošs nakts krēms ar atjaunojošu un restrukturizējošu darbību. Atjauno ādu  nakts laikā, intensīvi baro un mitrina. Piemērots ādai ar neregulāru tekstūru, redzamām porām un statiskām, dinamiskām un/vai gravitācijas grumbām, kas prasa papildu rūpes.

anti-wrinkle eye contour - pretgrumbu acu kontūrkrēms, kas palīdz samazināt uztūkumu un tumšos lokus. Tāpat tas mazina dinamiskās grumbas un izlīdzina statiskās grumbas. Piemērots ādai ar izteiktām krunciņām acu kontūrā, sausumu, pietūkušām acīm un pigmentētiem lokiem zem acīm.

anti-wrinkle concentrate - koncentrēts serums ar reģenerējošu darbību, kas izlīdzina un aizpilda dinamiskās un statiskās grumbas. Piemērots ādai ar neregulāru tekstūru, redzamām porām un statiskām, dinamiskām un/vai gravitācijas grumbām.

anti-wrinkle lip and contour - krēms lūpām ar apjomu palielinošu un grumbu samazinošu darbību. Nodrošina lūpām mitrināšanu un apjomu, radot piepildošu efektu. Piemērots lūpu ādai ar grumbām ap lūpu kontūru, ar mitruma un turgora zudumu šajā zonā, kā arī formas un apjoma zudumu

 

PAR ĀDAS NOVECOŠANU UN TO CĒLOŅIEM

Ādas novecošanās ir sarežģīts, progresējošs un daudzfaktoru bioloģisks process. Laika ritējums katrā cilvēkā izpaužas atšķirīgi, un šī izpausme ir atkarīga no katra indivīda ģenētiskās noslieces un pakļaušanās noteiktiem faktoriem.

Starp iekšējiem faktoriem ir histoloģiskas un funkcionālas izmaiņas, kas ietekmē hialuronskābi, elastīnu, kolagēnu un citus strukturālos elementus, ko ražo āda. Gadu gaitā tie tiek ietekmēti un novājināti, izraisot to dabisku ražošanas samazināšanos.

Attiecībā uz ārējiem faktoriem, kas ietekmē ādas izskatu un tekstūru, mums ir šādi: dzīvesveida paradumi, piemēram, smēķēšana; zilās gaismas un UV staru iedarbība; uztura paradumi; un vide, kur piesārņojums ir viens no galvenajiem ādas stresa faktoriem.

Kā izpaužas ādas novecošanās?

  • Āda bez mirdzuma.
  • Neregulāra un raupja tekstūra.
  • Savilkta āda.
  • Grumbas un/vai mīmikas līnijas.
  • Sejas ovāla noslīdējums, ādas ļenganums.
  • Ādas blīvuma zudums.
  • Pigmentācija.
  • utt.

Uzrakstīt komentāru