Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Kā izvēlēties kompresijas zeķes un zeķubikses, lai nenodarītu pāri savām kāju vēnām?

Kā izvēlēties kompresijas zeķes un zeķubikses, lai nenodarītu pāri savām kāju vēnām?

Kā izvēlēties kompresijas zeķes un zeķubikses, lai nenodarītu pāri savām kāju vēnām?

Kāju vēnas ir būtiska asinsrites sistēmas daļa, kas palīdz transportēt asinis no kājām atpakaļ uz sirdi. Tomēr, ja vēnas ir bojātas vai neveselīgas, tās var zaudēt elastību un nespēt pareizi veidot vārstuļus, izraisot asins uzkrāšanos kājās. Tas var izraisīt tūsku - stāvokli, kad audos uzkrājas šķidrums. Kompresijas zeķu un zeķubikšu valkāšana bieži tiek ieteikta cilvēkiem, kuri cieš no tādām slimībām kā tūska vai varikozas vēnas. Ja strādājat darbu, kurā jums ir ilgstoši jāstāv vai jāsēž, kompresijas zeķu valkāšana var palīdzēt novērst nogurumu un sāpes kājās. Kompresijas zeķes darbojas, piemērojot vieglu spiedienu uz kājām, kas palīdz uzlabot asinsriti un novērst šķidruma uzkrāšanos. Tomēr ne visas kompresijas zeķes un zeķubikses ir vienādas. Lai kompresijas zeķes būtu efektīvas, tām jābūt ar noteiktu kompresijas līmeni, kas pielāgots individuālajām vajadzībām. Diemžēl daudzas gatavās kompresijas zeķes nenodrošina pareizu kompresijas līmeni, tāpēc tās ir neefektīvas. Izvēloties kompresijas zeķes, ir svarīgi izvēlēties augstas kvalitātes produktu, kas ir pienācīgi pārbaudīts un apstiprināts. Tikai tad varat būt droši, ka kompresijas terapijas sniegtās priekšrocības ir pilnvērtīgas.
Vissvarīgākais ir tas, ka jums ir jāiegādājas pareizais izmērs. Nav jēgas pirkt pārāk mazas zeķes - tās tikai kaitēs jūsu kājām. Arī pārāk lielas zeķes nedarbosies pareizi. Tās var nokrist un nenodrošināt pareizu kompresiju. Pērkot zeķes, pārliecinieties, ka tās iegādājaties no atzīta veikala. Pie mums Dynasty veikalos strādā apmācīti pārdevēji speciālisti, kas palīdzēs precīzi noteikti jums nepieciešamo izmēru un, ja nepieciešams arī palīdzēs pasūtīt individuāla izmēra kompresijas zeķes vai zeķubikses. Tirgū ir daudz viltotu produktu un, ja jūs nevēlaties iegādāties nefunkcionējošu produktu un nepareizā izmēra, tad iesakām kompresijas zeķes un zeķubikses iegadāties vietās, kur ir pieejams pārdevējs speciālists, kas spēj jūs konsultēt par pareiza izmēra iegādi un pareizu zeķu lietošanu. Pārliecinieties, ka ievērojat pārdevēja norādījumus par to valkāšanu. Nenēsājiet tās ilgāk par 8 stundām dienā un nenēsājiet tās, kad guļat. Šādā gadījumā var rasties ādas kairinājums vai pat čūlas. Vēnu zeķu valkāšana neārstē kāju vēnas, bet tā var palīdzēt uzlabot asinsriti un novērst varikozas vēnu veidošanos.

Vai jūs varat iegādāties jebkuras kompresijas klases zeķes un zeķubikses?

Pirms iegādājaties venozās zeķes, jums jau būtu jāzina, kāpēc un vai jums tās patiešām ir nepieciešamas. Kompresijas zeķes iedala divās lielās grupās - medicīniskās zeķes un profilaktiskās zeķes. Profilaktiskās zeķes ir 1. kompresijas klases zeķes, bet medicīniskās zeķes ir 2.-4. kompresijas klases zeķes.


Profilaktiskās kompresijas zeķes 1.kompresijas klase – CCL1

Šīs kompresijas klases zeķes jūs varat iegādāties bez ārsta zīmes. Piemērotas profesijās, kurās daudz jāstāv vai jāsēž - grāmatvežiem, ofisa darbiniekiem, skolotājiem, frizieriem, kasieriem, šoferiem. Ja jūs jūtat, ka jūsu kājas darbdienas beigās ir nogurušas un pietūkušas, konsultējieties ar savu ārstu, lai noskaidrotu, vai kompresijas zeķes ir piemērotas tieši Jums. Iespējams ar 1.kompresijas klasi nebūs līdzēts. Tagad tirgū ir pieejamas arī daudz dažādu rakstu un krāsu kompresijas zeķu, gan vīriešiem, gan sievietēm, tāpēc tām nav jābūt garlaicīgām kā varētu likties.

 

Medicīniskās kompresijas zeķes 2.-4.kompresijas klase – CCL2, CCL3, CCL4

Var iegādāties tikai ar ārsta zīmi. Ja pierādīts, ka ir virspusējo vai dziļo vēnu problēma, limfātiska tūska, tad jānēsā medicīniskās kompresijas zeķes, vismaz 2. klases. Atšķirība starp virspusējām un dziļajām vēnām ir tāda, ka dziļās vēnas mēs neredzam, taču pa tām atplūst aptuveni 70–80 procenti asiņu. Līdz ar to tās spēlē galveno lomu asins attecē. Ja dziļajās vēnās kaut kas nav kārtībā, problēma ir lielāka nekā pie virspusējo vēnu slimībām. Virspusējās vēnas mēs savukārt varam saskatīt zem ādas, un, ja ar tām kaut kas nav kārtībā, problēma izpaudīsies kā vēnu varikoze jeb uzpūtušās, izspīlētas vēnas.
Ja ir nopietna dziļo vēnu pataloģija, ar 2. klases kompresijas zeķēm var nepietikt – nepieciešamas jau 3. klases zeķes vai pat 4.klases kompresijas zeķes.

 

Kompresijas vēnu zeķes nav superlīdzeklis pret vēnu slimībām!

Dažkārt kompresijas zeķu vērtība tiek pārvērtēta. Pastāv uzskats, ka, ja jums ir slimas vēnas, jums jāvalkā kompresijas zeķes. Tas tā nav! Ja kājas nav pietūkušas, vēnu zeķes nav nepieciešamas. Kā jau teicu, šo zeķu galvenais uzdevums ir novērst kāju pietūkumu. Dažreiz cilvēkiem ir doma, ka "es neveicu vēnu operāciju, bet valkāšu kompresijas zeķes, un viss būs kārtībā"... Tā nenotiks! Slimība turpinās attīstīties un iziet cauri visām tās stadijām neatkarīgi no tā, vai jūs valkāsiet zeķes vai nēsāsiet. Zeķes neietekmē vēnas paplašināšanos - ja vēna paplašinās, tā turpinās paplašināties. Tāpēc nepaļaujieties uz vilnas zeķu brīnumiem - pārbaudieties pie ārsta, ja esat noraizējies par savām vēnām!Ikviens, kurš ir saskāries ar varikozām vēnām, zina, ka tā var būt gan neglīta, gan sāpīga parādība. Varikozās vēnas ne tikai rada kosmētiskas problēmas, bet arī var izraisīt pietūkumu, kas var novest pie brūniem plankumiem un čūlām. Tomēr vēnu zeķu valkāšana var palīdzēt novērst šo simptomu progresēšanu. Venozās zeķes ir izstrādātas tā, lai piemērotu maigu spiedienu uz kājām, kas palīdz samazināt pietūkumu. Lai gan tās nenovērš vēnu paplašināšanos, tās var palīdzēt novērst čūlu veidošanos. Tāpēc venozās zeķes var būt svarīga varikozas vēnu ārstēšanas sastāvdaļa.
Tā kā tirgū ir tik daudz dažādu kompresijas zeķu veidu un zīmolu, var būt grūti saprast, kuras zeķes iegādāties. Tomēr ir dažas lietas, ko varat paturēt prātā un kas palīdzēs jums izvēlēties savām vajadzībām piemērotākās zeķes. Pirmkārt, ņemiet vērā nepieciešamo kompresijas līmeni. Ja jums ir viegla vēnu nepietiekamība, jums var būt nepieciešamas tikai 1. vai 2. klases zeķes, bet, ja jūsu stāvoklis ir smagāks, jums var būt nepieciešamas 3. vai 4. klases zeķes. Otrkārt, pārliecinieties, ka izvēlaties zeķes, kas ir ērtas valkāšanai. Ja jūs nepārtraukti raizējaties ar savām zeķēm vai tās izraisa sāpes vai kairinājumu, tās, visticamāk, nav jums piemērotas. Visbeidzot, ņemiet vērā zeķu cenu un kvalitāti

 

Kur var noderēt kompresijas zeķes?

  • SPORTAM - Uzlabo asinsriti, samazina muskuļu vibrācijas, palielina muskuļu potenciālo aktivitāti, veicina ātrāku pienskābes aizplūšanu un ļauj sasniegt labākus sportiskos rezultātus
  • CEĻOJUMIEM - Efektīvi mazina kāju nogurumu un vairo komfortu arī garu pārgājienu un ilgstošu lidojumu laikā
  • MAZULI GAIDOT - Visā grūtniecības periodā saudzīgi uzlabo asins atplūdi, mazina tūsku un trombozes risku, kā arī novērš smaguma sajūtu kājās
  • IKDIENAI DARBĀProfilaktiski rūpējas par kāju veselību ikdienā - gan ilgstoši sēžot, gan strādājot stāvus, sniedz atbalstu vēnām, mazina sāpes un noguruma sajūtu kājās 

Kāpēc kompresijas apģērbam mēs iesakām zīmolu Bauerfeind?

Bauerfeind apkopo zināšanas un entuziasmu vadot uzņēmumu kopš 1929.gada. Pirmkārt, kvalitāte! Visi Bauerfeind produkti tiek ražoti Vācijā. Pastāvīgi strādā, lai arvien vairāk uzlabotu savu produktu kvalitāti, lai Tu justos droši, varētu pārvarēt šķēršļus un kļūt patiesi brīvs. Tas ir Bauerfeind solījums Tev, to apstiprina un papildina Bauerfeind speciālisti, pētījumi un testi.

 

 

 

Uzrakstīt komentāru