Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Salst kājas? 3 efektīvas metodes kā tās sasildīt.

Salst kājas? 3 efektīvas metodes kā tās sasildīt.

Vai Tev ir auksti pat vilnas zeķēs? Sasildi tās! 

Ir daudz iemeslu, kādēļ salst pēdas. Tie var būt nepiemēroti apavi, pavājināta asinsrite, saspringums, pazemināta apkārtējā temperatūra un daudz kas cits. Taču mums ir vismaz 3 efektīvi risinājumi, ko mēs Tev varam piedāvāt. 

  1. Siltas vannas: Piepildiet vannu ar siltu ūdeni un iemērciet tajā pēdas uz aptuveni 15-20 minūtēm. Tas palīdzēs atslābināt muskuļus un uzlabos asinsriti.
  2. Masāžas: Veiciet vieglu pēdu masāžu, izmantojot sildošu eļļu vai krēmu. Masāža uzlabos asinsriti un palīdzēs atslābināt muskuļus.
  3. peclavus® PODO Sildošs krēms ar ingveru: ēterisko eļļu un ekstraktu komplekss stimulē asinsriti, tādējādi radot siltuma efektu. Augstvērtīgās žožobas, avokado un kviešu asnu eļļas atjauno ādas hidrolipīdu līdzsvaru, paaugstina tās elastību un spēju pretoties nelabvēlīgiem apkārtējās vides faktoriem.

Vissefektīvākā metode kāju sasildīšanai ir visu 3 risinājumu kombinācija. Vispirms 15-20 minūtes izkarsējiet pēdas siltā ūdenī. Tad ieziediet tās ar peclavus® PODO sildošo krēmu un veiciet vieglu masāžu. 


Protams, akūtos gadījums iesakām vērsties pie ārsta, jo problēma var būt nopietnāka, kā apkārtējās vides ietekme vai nepareizu apavu izvēle.  

 

 

Uzrakstīt komentāru