Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Kā mobilās ierīces ietekmē mūsu ādas novecošanās procesus?

Kā mobilās ierīces ietekmē mūsu ādas novecošanās procesus?

Tāpat kā jebkura cita starojuma gadījumā pārmērīga zilās gaismas iedarbība paātrina ādas novecošanos. Pieaugot tādu ierīču kā mobilo tālruņu, datoru vai planšetdatoru klātbūtnei ikdienas dzīvē, ir svarīgi zināt, kā aizsargāt ādu.

Par UVA un UVB staru ietekmi zina visi. Taču ultraviolotie stari nav vienīgie, kam būtu jāpievērš uzmanība. Mūsdienu elektroniskajā pasaulē liela vara ir dota zilajai gaismai (HEV). Turklāt to saņemam ne tikai no elektroierīcēm, bet arī no saules. 

Tāpat kā jebkura cita starojuma gadījumā, pārmērīga zilās gaismas iedarbība paātrina ādas novecošanos. Viens no ādas bojājumiem ir oksidēšanās, un šī oksidatīvā stresa rezultātā rodas brīvie radikāļi ar graujošu iedarbību – tiek degradēts kolagēns un ekstracelulārā matrica, kā rezultātā padziļinās krunciņas un noslīd sejas ovāls.

Zilā gaisma rada arī ādas dehidratāciju, jo tā izraisa akvaporīna daudzuma samazināšanos - molekulu, kas ir atbildīgas par ādas mitruma līmeņa uzturēšanu. Turklāt zilā gaisma aktivizē metaloproteināzes, kas paātrina kolagēna noārdīšanos, izraisot grumbu parādīšanos un elastības samazināšanos.

Visbeidzot, kontakts ar zilo gaismu var izraisīt pigmentācijas plankumu veidošanos, pateicoties molekulai, ko sauc par opsin 3.

Daži produkti darbojas kā tehnoloģisks vairogs, pasargājot mūs no šiem bojājumiem, jo ​​tie satur aktīvās vielas, kas veic antioksidantu darbību. aox ferulic darbojas kā bioloģiskais aizsargs pret zilās gaismas izraisīto oksidāciju. Turklāt tas uzlabo kolagēna sintēzi un aizsargā šūnas, kas atbildīgas par tā ražošanu, uzlabojot ādas elastību un turgoru.

Tāpat ir būtiski lietot saules aizsarglīdzekļus, kas aizsargā ne tikai no UVB un UVA stariem, bet arī no redzamās gaismas un galvenokārt no zilās gaismas.

Uzrakstīt komentāru