Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Ko dāvināt mīļotajai sievietei Ziemassvētkos: padomi vīriešiem

Ko dāvināt mīļotajai sievietei Ziemassvētkos: padomi vīriešiem

Ikviena sieviete ir vīrieša dimants, un pienācīgi aprūpēta tā var sākt mirdzēt vēl vairāk. Tāpēc ir svarīgi piemeklēt dāvanu individuāli tieši savai mīļotajai sievietei. Ticiet – viņa novērtēs! Un smaids no sejas nepazudīs vēl kādu laiku.

PERSONALIZĒTAS SMARŽAS

Smarža ir ļoti personiska sajūta. Mēs bieži vien sev tuvos cilvēkus varam atpazīt vien pēc smaržas. Tā mums asociējas ar mājām, draudzību, tuvību. Šobrīd liels modes kliedziens ir selektīvā parfimērija, ko iespējams iegādāties vairākos veikalos, piemēram, Spots, Crème de la Crème. Savukārt, ja bail riskēt un pirkt konkrētas smaržas, tad ir iespēja uzdāvināt smaržu veidošanas meistarklases apmeklējumu, piemēram, pie Initas Krūmiņas.

 

SKAISTUMS UN RŪPES

Skaistumkopšana sievieti relaksē un dod pašpārliecinātību. Turklāt šāda labsajūta vairo arī iekšējo mieru un prieku. Ikviena sieviete, kas varēs pavadīt laiku ar sevi un sevis palutināšanu būs laimīgāka. Un arī vīrietis no tā gūs labumu. Iesakām izvēlēties skaistumkopšanas komplektus, kur sieviete tiks iepriecināta ar vairākiem produktiem vienlaikus. Piemēram, mesoestetic Ziemassvētku periodā piedāvā profesionālās kosmētikas komplektus no četrām dažādām līnijām.

 

PIEDZĪVOJUMS

Kopīgi pavadīts laiks paliks atmiņā uz ilgāku laiku, un negaidīts ceļojums vienmēr būs lielisks pārsteigums. Nav svarīgi - tāls lidojums vai tuvāks brauciens! Jūs varat doties gan nedēļas nogales slēpošanas braucienā, piemēram, uz Viešūra kalnu Madonas novadā vai lidot uz Itāliju atpūtas braucienā. Abos gadījumos labs bonuss būs Bauerfeind kompresijas zeķes, kas gan pie sportiskām aktivitātēm, gan pie spiediena maiņas lidojuma laikā noņems slodzi no kājām. Pārsteigums, laime un komforts garantēts!

 

KOPĪGA FOTOSESIJA

Jā, vīrietim bieži vien lielākais bieds, savukārt sievietei – sapņa piepildījums! Mēs vairs nebūsim tik jauni kā 2019.gada Ziemassvētkos, tieši tāpēc ir vērts katru gadu iemūžināt sevi un sev tuvos taustāmās atmiņās. Mūsdienās fotogrāfu izvēle ir ļoti plaša un ikviens var atrast ne tikai sev piemērotāko stilu, bet arī pieeju.

 

ROTAĻA AR SKAISTUMU 

Sievietei ir jāļauj būt koķetai, mazliet drosmīgai un savukārt reizēm maigai. To ļoti labi var panākt ar dekoratīvo kosmētiku. Make-up sievietes var uztvert kā rotaļu, ar kuras palīdzību maigi izcelt savu skaistumu vai panākt pavisam efektīvu rezultātu. Ziemassvētku tematikai piemērota būs sarkana lūpukrāsa un lūpu zīmulis, acu ēnu zīmuļi ar mirdzuma efektu, multifunkcionāli vaigu sārtumi.

 

Lai kāda arī būtu dāvana, vienmēr ir jāatceras, ka sievietei svarīgs būs ieguldītais darbs un rūpes dāvanas tapšanā. Tikai jūs pazīstat savu sievieti tik labi un zināt, kāda Ziemassvētku dāvana viņu iepriecinās visvairāk.

Uzrakstīt komentāru