Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Ziemassvētku dāvana draudzenei, māsai, mammai līdz 30 EUR

Ziemassvētku dāvana draudzenei, māsai, mammai līdz 30 EUR

Ikviena sieviete ir sajūsmināta, kad par viņu atceras, parūpējas un īpaši novērtē. Tāpēc ir svarīgi piemeklēt dāvanu individuāli ikkatrai savas dzīves sievietei. Ticiet – viņa novērtēs! Bet, ko darīt, ja budžets nav neierobežots? Svarīgākais ir saprast, kas ir draudzenes, mammas vai māsas lielākās kaislības un dāvināt tieši viņai piemeklētu pārsteigumu.

SMARŽU PASAULE

Smarža ir ļoti personiska sajūta. Mēs bieži vien sev tuvos cilvēkus varam atpazīt vien pēc smaržas. Tā mums asociējas ar mājām, draudzību, tuvību. Smarža var atraisīt aizmirstus notikumus un sajūtas. Interesants piedzīvojums un netipiska dāvana būs ēterisko eļļu meditācija. Aizraujošs pasākums, kas var atvērt jaunu redzējumu uz smaržu pasauli. Šādas meditācijas iespējamas pie Initas Krūmiņas.

 

SKAISTUMS UN RŪPES

Skaistumkopšana sievieti relaksē un dod pašpārliecinātību. Turklāt šāda labsajūta vairo arī iekšējo mieru un prieku. Ikviena sieviete, kas varēs pavadīt laiku ar sevi un sevis palutināšanu būs laimīgāka. Un arī vīrietis no tā gūs labumu. Iesakām iegādāties mazāk, bet kvalitatīvus produktus, kas patiešām sniegs gandarījumu un rezultātu, piemēram, no mesoestetic vai derma OXY piedāvātā produktu klāsta. Tāpat var izvēlēties matu kopšanas produktus.

 

PIEDZĪVOJUMS

Kopīgi pavadīts laiks paliks atmiņā uz ilgāku laiku. Ja arī sieviete ir iecienījusi trakulības, tad viņa noteikti izbaudīs pāris stundas uz slēpošanas kalna, piemēram, Viešūra kalnā Madonas novadā. Tāpat ziemu mīlošām sievietēm lieliska dāvana būs Peclavus aitu tauku krēms. Aukstā laikā šo krēmu uzklājot uz atklātām vietām, āda tiks pasargāta un barota – mīļi, sirsnīgi un pārdomāti.

 

ROTAĻA AR SKAISTUMU 

Sievietei ir jāļauj būt koķetai, mazliet drosmīgai un savukārt reizēm maigai. To ļoti labi var panākt ar dekoratīvo kosmētiku. Make-up sievietes var uztvert kā rotaļu, ar kuras palīdzību maigi izcelt savu skaistumu vai panākt pavisam efektīvu rezultātu. Ziemassvētku tematikai piemērota būs sarkana lūpukrāsa un lūpu zīmulis, acu ēnu zīmuļi ar mirdzuma efektu, multifunkcionāli vaigu sārtumi.

 

ZERO VASTE KUSTĪBAS PIEKRITĒJIEM

Par apkārtējo vidi rūpēties un domāt vajag vienmēr. Lai to varētu darīt ilgstoši un skaisti, lieliska dāvana būs lina maisiņi, kas aizvietos visus citus maisiņus gan iepirkumiem, gan citiem mērķiem. Šādu maisiņu komplektu iespējams iegādāties pie Ir Stilā.

 

VILNAS ZEĶES

Vilnas zeķes, īpaši ar rokām adītas, ir sirsnības un mīļuma pilna dāvana. Turklāt pie mūsu ziemām arī noderīga. Vilnas zeķes Ziemassvētku dāvanas noformējumā iespējams arī komplektēt ar kādu sildošu tēju. Tādējādi draudzene vai māsa varēs savus vakarus pavadīt īpašā omulībā un mierā. Vilnas zeķes ar etnogrāfiskiem rakstiem nopērkamas salonā Tīnes.

 

Lai kāda arī būtu dāvana, vienmēr ir jāatceras, ka neatkarīgi no sievietes statusa – mamma, māsa, draudzene, svarīgs būs ieguldītais darbs un rūpes dāvanas tapšanā. Tikai jūs viņu pazīstat tik labi un zināt, kāda Ziemassvētku dāvana viņu iepriecinās visvairāk.

 

Uzrakstīt komentāru