Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Manuthera 242 - augstvērtīgam darbam

Manuthera 242 - augstvērtīgam darbam

Manuthera 242 ir daudzfunkcionāls mobilizējošu procedūru, manipulāciju un dziļo audu masāžas galds ar unikālu patentētu tehnoloģiju, kas atbalsta terapeita darbu, ļaujot precīzi noteikt iespējamo diagnozi, veikt atbilstošu pacienta ārstēšanu un veselības stāvokļa kontroli.

Galds piemērots lietošanai dažāda profila manuāliem terapeitiem, piemēram, sporta masāžas terapeitiem, naprapātiem, osteopātiem, OMT fizioterapeitiem, fizioterapeitiem un hiropraktiķiem.

Manuthera 242 paceļ terapeita darbu jaunā līmenī un atbalsta neskaitāmi daudzpusīgas ārstēšanas un diagnostikas metodes, pateicoties patentētai darbības sistēmai, kas balstīta uz diviem sinhronizētiem motoriem, unikālām multi kustību- virzienu stiepšanas īpašībām un dažādām citām sistēmas funkcijām un tās struktūrai.

Pacientu var viegli un brīvi pārvietot uz terapeitiskām un būtiskām anatomiskām pozīcijām. Mobilitātes procedūras var veikt trīsdimensionāli, izmantojot galda stiepšanas, saliekšanas, laterālo daļu saliekšanas un rotācijas īpašības, kā arī izmantot gravitāciju. Galda dizains, divu motoru sistēma un rāmis ar gultņiem visās kustīgajās daļās, uzlabo terapeita darba ergonomiku un samazina piepūli, tādējādi nodrošinot vēl labākus ārstēšanas rezultātus.

Atsauksmes

Spied uz bildes, lai uzzinātu vairāk

 

"Strādājam ar 10 - 20 pacientiem dienā, bez nogurma" 

"Manuthera 242 - augstākai precizitātei"

"Mēs esam manuālās terapijas komanda un mēs katrs izmantojam citas metodes. Mūsu komandā ir osteopāts, hiropraktiķis un es, manuālais terapeits, un mēs visi mīlam Manuthera!

"Manuthera 242 ir lieliski piemērots, lai novērtētu, pārbaudītu un ārstētu pacientus. Daudzveidīgo iespēju dēļ, kas seko cilvēka ķermeņa dabiskajai kustībai, terapeits spēj ļoti maigi un precīzi novērtēt pacientu."

"Manuthera man ir pavērusi jaunas iespējas un virzienus. Tas padara manu darbu vēl efektīvāku un man ir daudz vieglāk strādāt, jo man vairs nav vajadzīgs pielietot tik daudz fiziska spēka."

"Manuthera 242 manā praksē ir mainījis daudz ko, kas nozīmē mazāku piepūli, lielāku pacienta komfortu un dažas manipulācijas, kuras es biju atstājis novārtā,- tagad tās ir daudz vieglāk veikt, un tādēļ tās tiek atkārtoti izmantotas."

"Iespēja strādās trīs dimensijās, atvieglo mūsu darbu un atļauj sasniegt augstus rezultātus"

 

 

 

Uzzini vairāk par LOJER Manuthera 242 šeit


Uzrakstīt komentāru