Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Pirmā preventīvās un anti-aging medicīnas klīnika Latvijā

Pirmā preventīvās un anti-aging medicīnas klīnika Latvijā

 SIA ''Veselības centrs 4'' atver pirmo specializēto preventīvās un pret novecošanās medicīnas klīniku Latvijā - ''Anti-Aging Institute'', ar 2019. gada 25. septembri uzsākot klientu pieņemšanu.

Anti-Aging Institūtā atradīsi arī  DYNASTY konceptveikalu. Mūsu konceptveikals ir radīts, lai pirms un pēc procedūrām speciālisti varētu ieteikt kvalitatīvus produktus efektīva rezultāta sasniegšanai un uzturēšanai mājās. Veikalā atradīsi tādus zīmolus, kā mesoestetic, dermaOXY, skinbetter science, peclavus, camillen 60 un citus kosmētikas līdzekļus. Konceptevikals ekskluzīvi būs pieejams klīnikas apmeklētājiem.

Anti-Aging Institute piedāvā personalizētus un daudzveidīgus risinājumus (sākot no gēnu un šūnu līmeņa izmeklējumiem līdz pat estētiskajai medicīnai) cilvēka fiziskās un psihiskās veselības, dzīves kvalitātes saglabāšanai pēc iespējas ilgāk – lai dzīvotu veselīgi un novecotu skaisti! Klīnikā sastapsi zinošus speciālistus: preventīvās medicīnas ārstu, dermatologu, geriatru, gastroenterologu, endokrinologu, uztura speciālistu, ķermeņa estētikas speciālistu un citus.

Klīnika  darbu uzsāk 2019. gada 25. septembrī. 
Baznīcas iela 18, Rīga
+371 25418181
info@antiaging.lv
www.antiaging.lv

Uzrakstīt komentāru