Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Labākais ceļa atbalsts basketbolistiem

Labākais ceļa atbalsts basketbolistiem

Izvairies no traumām

Kad runājam par basketbolu, skaidri zinām, ka slodze uz ceļiem ir neizbēgama. Lēcieni, šoka absorbēšana piezemējoties, pagriezieni un strauja bremzēšana ir tikai dažas no kustībām, kas var radīt ceļa traumas. Lai izvairītos no nejaušām traumām spēles laikā, basketbolistiem ir jāapsver kvalitatīvas ceļa ortozes /atbalsta lietošana katrā treniņā un spēlē.

Pārslodze

Basketbols pieprasa, lai spēlētājs strauji varētu kustēties, reaģēt un apstāties, kad tas nepieciešams. Diemžēl, viens nepareizs pagrieziens vai neveikla piezemēšanās var radīt traumas, dēļ kurām sezona var beigties jau pirmajā treniņā. Tādēļ Bauerfeind ir radījis sporta atbalstu celim, kurš ar ananotmiski pareizi izveidota polstera palīdzību stabilizē ceļa bļodiņu un izlīdzina slodzi uz to, lai pasargātu Tevi no cīpslu un ceļa bļodiņas pārslodzes.
Gaisa caurlaidīgs, elpojošs materiāls, kas radīts ar AIRKNIT tehnoloģiju, nodrošina kompresiju un pozitīvi stimulē ķermeņa sensomotoriku, kas uzlabo asinscirkulāciju, samazinot muskuļu vibrācijas.
Tas ļauj spēlētājam būt pārliecinātākam par savu kustību, koordināciju un stabilitāti spēles laikā un pēc tās.
 

Kustības brīvība

Ideja par to, ka katrā treniņā jālieto ceļa ortoze / atbalsts, spēlētājam sākumā šķiet negatīva. Kā gan viņš kustēsies ar stīvu objektu uz kājām? Izvēloties Bauerfeind spora atbalstu celim šīs bažas ir pagātne. AIRKNIT materiāls ļauj atbalstam aptvert kāju, neatņemot kustības brīvību. Atbalsts būs kā spēlētāja otrā āda. Āda, kura palīdzēs 100% izbaudīt kustības, radot papildu drošības sajūtu.
 

Sporta atbalsts celim

Atbalsts, kas aptver locītavu un ir izgatavots no īpaši elastīga adījuma, kas precīzi regulē kompresijas stiprumu -
  • Aktivizē muskuli,
  • Stabilizē un atslogo celi
  • Ceļa polsteris amortizē un novirza spiedienu no ceļgala skriemeļa
  • Sānu spārni un spiediena punkti nodrošina ceļa kontroli
  • Anatomiski konstruēts ar iestrādātām satvēriena zonām, kas stingri piegulst celim un vienlaikus pieļauj maksimālu kustību brīvību
  • Vieglais adījuma audums nodrošina ļoti ērtu valkāšanu
  • Izturīgs, viegli kopjams materiāls ikdienas lietošanai, mazgājams
  • Kustības laikā fiksējas tam paredzētajā vietā

Uzrakstīt komentāru