Skaistumkopšanas triki, kas jāņem vērā rudenī – dynasty.lv

Skaistumkopšanas triki, kas jāņem vērā rudenī

Skaistumkopšanas triki, kas jāņem vērā rudenī
Pievienots

Rudens ir dažādu pārmaiņu laiks – gan emocionālu, gan fizisku. Laiks kļūst vēsāks, tumšāks, lapas iekrāsojas košākas un mūsu garderobe kļūst par daudziem adījumiem bagātāka. Garastāvoklis bieži pieskaņojas skatam aiz loga! Mēs aizvien biežāk esam silti ietuntulējušies ar tējas krūzi rokās, jaunu filmu sarakstu padomā un nepieciešamību aktīvāk parūpēties par sejas ādu. Lielisks laiks, lai pievērstos skaistumkopšanai!

KONDICIONIERI UN SEJAS ĀDAS MITRINĀŠANA

Kondicionieri un radiatori automašīnās, birojos, mājās liek mūsu sejas ādai ātrāk zaudēt mitrumu. Mēs biežāk jūtam velkošu sajūtu, un tā vien prasās pēc spēcīgiem sejas mitrinātājiem. Protams, ideāli būtu iegādāties gaisa mitrinātāju un turēt minimālu temperatūru telpās, bet, ja tas nav iespējams, tad ieteikums ir rudens laikā aktīvāk lietot tieši mitrinošus serumus vai ampulas, kuru sastāvs ir daudz intensīvāks un bagātīgāks, līdz ar to rezultāts būs tūlītējs. Piemēram, mesoestetic proteoglikāna ampulas satur vitamīnus C, F un proteoglikānus, kas dos tūlītēju, dziļu mitrināšanu.

“LOCK IT IN”

Sejas mitrināšana ir ļoti svarīga, bet tik pat nozīmīgi ir noslēgt sejas kopšanas rutīnu ar biezākiem, barojošākiem krēmiem, lai visi mitrinošie līdzekļi turpinātu darboties sejas ādas labā, nevis iztvaikotu. Kā arī nedrīkst aizmirst, ka regulāra ūdens uzņemšana tieši tāpat notur ādas mitruma līmeni un neļauj tam pazust.

BIEZĀKS TONĀLAIS KRĒMS

Lai pasargātu seju no aukstuma, mēs varam klāt biezākas, krēmīgākas konsistences tonālos krēmus. Tas veidos papildu aizsargslāni! Jāuzsver, ka ir vērts izpētīt arī tonālo krēmu sastāvu. Piemēram, E vitamīns mīkstinās un mitrinās ādu, kā arī aizsargās to no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, papildinot ampulu un dienas krēmu iesākto darbu. Iesakām pievērst uzmanību Korff krēmveida tonālajam krēmam ar liftinga efektu. 

MITRINĀTAS LŪPAS

Sausas lūpas nevienā gadalaikā neizskatīsies pievilcīgi. Vēl jo vairāk sausas lūpas nevajadzētu izcelt ar matējošām lūpu krāsām. Tāpēc, pirms produktu uzklāšanas, lūpas ir jāattīra ar īpaši tam paredzētu skrubi– vēlams ar mitrinošām īpašībām. Un tikai pēc tam var ļaut vaļu krāsu fantāzijām un klāt lūpu spīdumusun mitrinošas lūpu krāsas.

 

-------

maminuklubs.lv

 

0 komentāri

Komentēt

Mēs pārbaudīsim vai šis komentārs ir pieklājīgs pirms to publicēsim

Čau!

Pievienojies mūsu jaunumu saņēmējiem