Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Kā radusies noderīgā NEURAC metode

Kā radusies noderīgā NEURAC metode

1991

Tiek izveidots uzņēmums Redcord ar sākotnējo nosaukumu TrimMaster, kuru radīja Petter, Grete un Tore Planke.

Petter jau 20 gadus bija cīnījies ar akūtām muguras problēmām, kad izveidoja šo uzņēmumu. Konsultējoties ar fizioterapeitiem un Dr. Odd Kogstad viņš ieraudzīja potenciālu izveidot rīku, ar kura palīdzību gan fizioterapeiti, gan cilvēki mājās varētu ārstēt šāda veida problēmas. Sadarbībā ar Celtnieku un izbijušu atlētu Kåre Mosberg tiek izgudrota iekārta, kuru ar Tore Planke līdzdalību izdodas patentēt. Petter Planke ir dzīvs piemērs tam, ka šī terapija strādā: viņa mugura ir spēcīga un sāpes ir vēsturē.

1992

Veiksmīgi ir noslēdzies pirmais uzņēmuma TrimMaster gads tirgū. Fizioterapeiti izsaka sajūsmu par iespējām, kuras sniedz slinga terapija un izveidotie slingi. Uzņēmums sāk darboties plašāk un iziet eksporta tirgū.

1993

Uzņēmums maina nosaukumu. Turpmāk to sauks Nordisk Terapi un pašu produktu dēvēs par TerapiMaster. Uzņēmējdarbības galvenais mērķis – izveidot aprīkojumu, kas balstīts uz izveidotās terapijas metodi.

Pirmo reizi tiek testēta TerapiMaster efektivitāte treniņos mājas apstākļos.

1994

Tiek prezentēta TerapiMaster darbstacija fizioterapeitiem.

1996

Tiek veidoti pirmie apmācību kursi speciālistiem, apmācīti un atlasīti nozares speciālisti, kuri kļūst par pirmajiem terapijas treneriem.

1998

Tiek prezentēta pirmā šāda veida programma TerapiMaster Praxis, ar kuras palīdzību iespējams izvēlēties, pielāgot un izprintēt personalizētas treniņu programmas.

1999

Sistematizēts Redcord (TerapiMaster) koncepts S-E-T (Sling Exercise Therapy – Slingu vingrinājumu terapija) saņem ļoti labas atsauksmes no nozares speciālistiem. Tiek akadēmiski attīstīta terapijas metode.

2001

Tiek publicēti S-E-T koncepta un terapijas metodes pirmie medicīniskie pētījumi, kā arī tiek strādāts pie jaunas un atjaunotas terapijas metodes.

2002

Par uzņēmuma izpilddirektoru kļūst Karl Petter Rødland.

S-E-T koncepts tiek attīstīts kā atsevišķs biznesa koncepts, lai nodrošinātu pilnvērtīgu tā attīstību.

Ar Neurac metodi tiek izārstēts pirmais pacients (pētījuma dalībnieks, kuram bijusi pleca trauma agrā bērnībā) speciālista Gitle Kirkesola vadībā.

Gitle Kirkesola demonstrē metodes efektivitāti un vada padziļinātus S-E-T koncepta kursus.

Tiek izveidotas uzņēmuma filiāles Vācijā un Zviedrijā.

2003

Tiek uzsākta Redcord Trainer tirdzniecība, produkts izveidots lietošanai mājās. Pirmās tirdzniecības vietas ir sporta preču veikali.

Treniņu metode tiek papildināta, tajā iekļauti visa ķermeņa vingrinājumi un paplašināts vingrojumu klāsts.

2004

Neiromuskulārā reaktivācija, vēlāk – neiromuskulārā aktivizācija tiek izveidots kā jēdziens. Tāpat  tiek definēti paņēmieni, kas apvienoti zem nosaukuma NEURAC.

NEURAC metode tiek izstrādāta fizioterapeita, manuālā terapeita un nodaļas vadītāja Gitle Kirkesola vadībā, ņemot vērā viņa iepriekšējo pieredzi un darbu ar S-E-T pētījumiem.

Jaunā metode pārliecina, ka tā spēj ar tūlītēju efektu ārstēt muguras, kakla un plecu sāpes.

2005

Tiek dibināta pirmā Redcord klīnika, tā specializējas muguras un kakla/plecu daļas sāpju ārstēšanā, izmantojot NEURAC metodi.

2007

Nordisk Terapi AS maina nosaukumu, tagad to sauc Redcord AS. Produkts TerapiMaster turpmāk tiek saukts par Redcord. S-E-T konceptu turpmāk dēvē par NEURAC metodi.

Uzņēmums veiksmīgi eksportē produktu 20 valstīs.

Redcord Stimula saņem atzinīgus novērtējumus. Ar tā palīdzību tiek popularizēta NEURAC metode. Vairākās universitātēs Neurac metodi iekļauj studiju programmā.

Notiek Redcord Mini produkta prezentācija.

2008

Par uzņēmuma izpildirektoru kļūst Eirik Lynghaug.

2010

Uzņēmums izvirza trīs jaunus komunikācijas virzienus: Redcord Medical, Redcord Active un Redcord Sport.

Tiek publicēti vairāki pētījumi, kas pierāda NEURAC metodes un Redcord Stimula efektivitāti.

2011

Tiek pārskatīts un atjaunots NEURAC metodes kursu portfelis, izveidots jauns apmācību koncepts.

Uzsākts pētījums par ārstēšanas struktūras sagatavošanu un pārbaudi, lai noskaidrotu, vai ātrais efekts (reakcija), ko bieži panāk ar Neurac un Redcord Stimula, var nodrošināt pamata standartizētu ārstēšanas kursu. Pētījums veikts ar publiskā sektora atbalstu.

2012

Tiek prezentēta jauna un uzlabota Redcord Stimula versija.

Tiek uzsākta sadarbība ar Oslo Universitātes Psiholoģijas departamentu, lai pētītu dokumentēto sāpju mazināšanas mehānismu, izmantojot NEURAC metodi, tajā skaitā Redcord vibrācijas tehniku.

2013

Tiek prezentēts Redcord AXIS.

Pieejami apmācību video ieraksti, kas nu ir daļa no katra produkta.

Līdz šodienai

Attīstīti kvalitātes un drošības standarti.

Redcord saņēmis ISO sertifikātu (ISO 9001)

Prezentēti vairāki jauni Redcord produkti: Redcord LITE, Jauns PowerGrip modelis.

Pieejama mobilā aplikācija, kurā ērti var apskatīt plašu NEURAC metodes vingrinājumu klāstu.