Pēdu ādas sēnīšu infekcija | Konsultē Dr. paed., podoloģe M.Saulīte – dynasty.lv

Pēdu ādas sēnīšu infekcija | Konsultē Dr. paed., podoloģe M.Saulīte

Pēdu ādas sēnīšu infekcija | Konsultē Dr. paed., podoloģe M.Saulīte
Pievienots

Bez visām iepriekš minētajām problēmām, tādām kā – ieaudzis nags, nagu sēnīšu infekcijas, ļoti bieži ziemas periodā saasinās pēdu ādas problēmas, kad parādās niezoši laukumi uz pēdu ādas, kas arī liecina par sēnīšu infekcijas klātbūtni.

Izmaiņas pēdu ādā var būt divējādas: 

1

Niezoši izsitumi ceturtajā pirkstu starpā. Niezoši norobežoti laukumi, kuri ir apsārtuši un no ceturtā pirkstu starpas virzās tālāk uz citām kāju pirkstu starpām, arī aizskarot pēdas priekšējo daļu un nereti arī sānu malu.

2

Otrs pēdu ādas sēnītes veids ir, tā saucamā mokasīnu pēda, kad norobežoti sārti izsitumi parādās gar pēdas malām, – mokasīnu apavu līmenī, nedaudz pēdas virsmā un arī visā pēdas apakšā. Šie izsitumi ir ļoti niezoši, ātri pamanāmi.

Pamanot pašas pirmās šādas pazīmes, ļoti noderīgs ir peclavus® PODOmed antiMYX krēms ar pretsēnīšu iedarbību, kura sastāvā ir, jau iepriekš minētais, glicerīns, bisabolols un papaijas ekstrakts.

Papaijas ekstrakts ir krēma galvenā sastāvdaļa, tam piemīt antibakteriālas īpašības, tas ir ādu atjaunojošs un tas ādu atvēsina, noņem kairinājumu un apsārtumu.

Šis krēms ir lietojams pēdu ādas sēnīšu profilaksei, to droši var lietot arī pirkstu starpās,

Lietojot krēmu no rīta, pirms apavu uzvilkšanas, svarīgi atcerēties, ka krēmam pirkstu starpās kārtīgi jāiesūcas. To var izslaucīt pēc uzsūkšanās.

Savukārt vakarā – apstrādājiet pilnīgi visu pēdu ādu un pirkstu starpas, atstājot krēmu iesūkties pa nakti. No rīta kājas vai nu noskalo vai pēc mazgāšanas vēlreiz apstrādā ar krēmu, atceroties izslaucīt pirkstu starpas.

Ļoti labs produkts, kuram vēlos uzsvērt tieši šo atvēsinošo funkciju. Tas ātri noņem niezi un ļoti labi darbojās profilaktiski pret sēnīšu infekcijām. 

Šim krēmam piemīt arī lobošas īpašības, ko nodrošina papaijas ekstrakts. Tas ir ļoti būtiski mikotiskas (sēņu infekcijas) pēdu apstrādē, jo tas palīdz atdalīt tieši atmirušos audus, kuros šī sēne dzīvo un vairojās.

Īpaši būtiski šajā laikā, kad cilvēki nevar apmeklēt pedikīra meistaru, pēdu kopšanas speciālistu, šo krēmu var izmantot arī pēdu ādas mīkstināšanai.

Mīkstina, atdala un noņem atmirušos audus un niezi.

peclavus PODOmed antiMYX krēmu iegādājies: 

  • dynasty.lv
  • Brīvības ielā 180, Rīgā
  • 13.janvāra ielā 3, Rīgā
  • Kr.Barona ielā 115, Rīgā
  • Aizputes ielā 22, Kuldīgā 

 

Mārīte Saulīte

Dr. paed., podoloģe
LU P. Stradiņa medicīnas koledža

 

Čau!

Pievienojies mūsu jaunumu saņēmējiem