Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

TOP 5 nagu kopšanas līdzekļi | Laiks atjaunot nagu veselību

TOP 5 nagu kopšanas līdzekļi  | Laiks atjaunot nagu veselību

Šobrīd, kad par nagu kopšanu mums jāparūpējas pašām, arvien vairāk novērtējam mūsu meistara darbu. Reti, kura no mums mājas apstākļos turpina savus nagus lutināt ar skaistajām hibrīdlakām, esam ataudzējušas vai saviem spēkiem noņēmušas lakas un, nu ir redzams, ka mūsu nagiem nepieciešama rehabilitācija

Mēs šo laiku iesakām izmantot nagu veselības uzlabošanai, tādēļ šeit TOP 5 nagu kopšanas līdzekļi, kuri ne tikai ļaus Taviem nagiem izskatīties labi arī bez nagu lakas, bet arī uzlabos naga veselību! 

peclavus PODOmed Nagelrillenfüller

līdzeklis nagu stiprināšanai un izlīdzināšanai 

Līdzeklis lietojams kā nagu laka, uzklājiet to uz naga (bez nagu lakas).

Līdzeklis uzlabo nagu struktūru un novērš to plaisāšanu. Izlīdzina nagu rievas un nelīdzenu naga virsmu.

Nagi atgūst elastību un spēju pretoties negatīvai apkārtējās vides ietekmei.   

peclavus PODOcare Nagel Pflegestift

zīmulis nagu atjaunošanai un stiprināšanai 

Apgādā nagus un naga gultni ar nepieciešamajām dabīgajām barības vielām, kas veicina un stimulē veselu nagu augšanu.

Pateicoties patentētajai zīmuļa uzbūves sistēmai, nagu stiprinošās sastāvdaļas – prolīns (dabīgā aminoskābe) un vitamīns biotīns, kas ir nepieciešams veselīga naga augšanai, nonāk naga plātnītē un tādā veidā stiprina un baro nagu jau no pašas naga saknes. Regulāra lietošana ievērojami paātrina bojātu, novājinātu  nagu stiprināšanu un atjaunošanu.

peclavus PODOmed Nagelwicher Tinktur

nagu mīkstināšanas tinktūra 

Pēc hibrīdlaku noņemšanas, īpaši ataudzēšanas nagi kļūst cieti, kas var radīt dažādas problēmas, - nagu ieaugšanu, lūšanu, jutīgu kutikulu. 

Lietojot šo līdzekli cietās naga malas ātri kļūst mīkstas un izzūd sāpīgais spiediens. Cieti un sabiezējuši nagi tiek sagatavoti apstrādei. Līdzeklis ideāli piemērots izteiktu
sacietējumu un sausas kutikulas apstrādei. 

Līdzeklim ir pretiekaisuma, antialerģiska un reģenerējoša iedarbība, tas uzlabo mikrocirkulāciju audos un ir īpaši piemērots sausas jutīgas ādas kopšanai. 

 

 peclavus PODOcare Nagel Pflegol 

eļļa nagiem un ādai ap nagiem 

Eļļa piešķir nagiem zīdainu spīdumu un veicina veselīgu nagu augšanu. Mitrumu saglabājošā organiskā naktssveces eļļa un dabīgais E vitamīns nodrošina intensīvu nagu kopšanu.

Augstvērtīgā  organiskā kaņepju eļļa kopā ar bisabolola pretsēnīšu iedarbību nodrošina ilgstošu nagu aizsardzību.Ideāls kopšanas līdzeklis sausai, trauslai un saplaisājušai ādai ap nagiem. Stabilizē ādas dabisko aizsargfunkciju un mitruma uzņemšanu. Aizsargā nagus un kutikulu no izžūšanas.

camillen 60 atjaunojoša eļļa nagiem ar keratīnu

Eļļa trauslu, lūstošu nagu kopšanai. Satur augu valsts un ūdensaugu ekstraktus, kā arī provitamīnu B5 (pantenolu) un bisabololu. Sastāvā iekļautais ārstniecības cietsēkles ekstrakts dziedē kutikulu un rūpējas par to.