Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

4 veidi kā palēnināt priekšlaicīgu ādas novecošanos

4 veidi kā palēnināt priekšlaicīgu ādas novecošanos

Aizsargā ādu no saules katru dienu.

Neatkarīgi no tā vai dodies mērķtiecīgi gozēties pludmales smiltīs vai veic ikdienas steidzamos darbus, saules aizsardzība ir būtiski nepieciešama. Saules UV starojums var izraisīt priekšlaicīgu ādas novecošanos, ādas dehidratāciju, radīt pigmentācijas plankumus, kā arī izraisīt ādas saslimšanas.

Jā, pavasara un vasaras sezonā ikviens vēlas kļūt kaut nedaudz brūnāks - SPF aizsargkrēmi nebloķēs iespēju nosauļoties, gluži vienkārši šis process būs lēnāks un saudzīgāks, saglabājot jauneklīgumu ilgāk.

 

 

 

 

Mitrini sejas ādu.

Nākot klāt gadiem, mūsu sejas āda kļūst sausāka, kas veicina grumbiņu parādīšanos. Ar aktīvu ādas mitrināšanu, mēs varam šo procesu palēlināt. Turklāt tas ir mīts, ka mitrināšana ir nepieciešama tikai sausas ādas īpašniecēm. Arī kombinētas un taukainas ādas īpašniecēm mitrināšana ir būtiska ikdienas sastāvdaļa. Jāizvēlas tikai īstais produkts.

 

Veic vieglu pīlingu.

Sejas ādas attīrīšana ir viens no būtiskākajiem soļiem mūsu skaistuma rutīnā. Savukārt periodiska viegla pīlinga procedūra veicina ādas reģenerēšanos, kas palēlina novecošanās procesus. Tāpat pīlingu iekļaušana savos paradumos veicina citu produktu (serumu, krēmu) labāku iesūkšanos ādā. Mūsu āda kļūst mirdzoša, dzirkstoša, mitrināta un atjaunota.

Dzīvesveids un ieradumi.

Protams, mēs varam lietot visu, ko vēlamies, bet, ja dzīvesveids netiks sakārtots, tad citām pūlēm būs tikai neliels rezultāts. Visiem noteikti zināmas patiesības, ko vērts atkrārtot reizi pa reizei, lai smeltos iedvesmu:

  • Dzer ūdeni. Katru dienu. Regulāri. Ja grūti sākt, tad pievieno ūdenim augļus.
  • Miega bads ir skaistuma un jauneklīguma ienaidnieks.
  • Aktivitātes, svaigs gaiss atjauno mūsu organismu, iekustina asinsriti un dod papildu enerģiju.
  • Dažādība uzturā un mazāk alkohola. Mūsu ķermenis ir mūsu templis. Parūpējies, lai tas arī par tādu paliek.
  • Atrodi nodarbi vai hobiju, kas Tev sniedz iekšēju mieru un balansu. Mūsu iekšējais stāvoklis atspoguļojas arī uz mūsu sejas ādas.

Uzrakstīt komentāru